АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами аз съм финансист по основното си образование, свикнал съм да вярвам само на факти и цифри. Затова и публикувам тук не всичко, което съм измониторил, а само неща, които съм проверил и по други канали.

Радвам се за теб!
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това имах предвид под "излишен шум".

Остроумен както винаги ...
 
Re: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Остроумен както винаги ...

не, досадно суховат, както винаги :)
никакво въображение, никаква лична инициатива, действа само по указ и опорни точки...

Дори няма достатъчно багаж, за да се отплесне от темата и сигурно след всеки тромозещ го коментар се оплаква на по-вишестоящия с въпрос какво да прави и как да постъпи.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обама, Меркел и Камерън със забрана да пазаруват от руски безмитни магазини
Това някакъв майтап ли е, Обама джуката ще трябва да си носи контрабанда водка иначе на сухо:lol:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това някакъв майтап ли е, Обама джуката ще трябва да си носи контрабанда водка иначе на сухо:lol:
Като го гледах как се справя във фитнеса,не мисля,че му трябва водка,2 бири и ще е под масата :lol::lol::lol:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като го гледах как се справя във фитнеса,не мисля,че му трябва водка,2 бири и ще е под масата :lol::lol::lol:
Преебаха на човека почивката във Владивосток:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Войната е към своя край, бъзиците - не.
Ако до месец не спрат с глупостите - санкции/контрасанкции, и седнат да се разберат, ще е жалко за украинците. Идва зима.
Както обикновено, когато в световен мащаб се играе на "дайсимикуклите-наситипарцалките", потърпевши са обикновените хора.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Амуне, явно не си видял иронията в поста ми :)

Тоя па лумпен имал "ирония".

Да, в сравнение с ярко изявяващите се в тази тема бастър, който е или 12-годишен или 80-годишен с Паркинсън (няма нито едно мнение, в което да се разбира какво иска да каже, който иска да провери, но да не издевателствам), Тъпия Херо и Къпещия се в леген имбецил (па е плюс, тъй като в края на 90-те имаше едни суеци, дет правеха магазинчета с турски стоки в гаражи и ги наричаха "бутици", а тоя поне успява да се изкъпе и благодарение на това се има за бизнесмен, правещ цели 5 хилки на месец) форексогуруто поне е грамотно и пише на български почти без грешки. Благодарение на демокряките, God bless America... Другите клетници и това не могат.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тоя па лумпен имал "ирония".

Да, в сравнение с ярко изявяващите се в тази тема бастър, който е или 12-годишен или 80-годишен с Паркинсън (няма нито едно мнение, в което да се разбира какво иска да каже, който иска да провери, но да не издевателствам), Тъпия Херо и Къпещия се в леген имбецил (па е плюс, тъй като в края на 90-те имаше едни суеци, дет правеха магазинчета с турски стоки в гаражи и ги наричаха "бутици", а тоя поне успява да се изкъпе и благодарение на това се има за бизнесмен, правещ цели 5 хилки на месец) форексогуруто поне е грамотно и пише на български почти без грешки. Благодарение на демокряките, God bless America... Другите клетници и това не могат.
Помлад сам оттебя нусъм поголем на мозга путамушо тъи меняне разбираеш и не схватаеш,,, ну наздаровя пунимаеш сигур но я незнаю, чевръс
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Помлад сам оттебя нусъм поголем на мозга путамушо тъи меняне разбираеш и не схватаеш,,, ну наздаровя пунимаеш сигур но я незнаю, чевръс

OK, дори ми е по-спокойно така, щото другото дори на Рейгън му се случи, то не пита. Докато на 12 години па си е частична недееспособност, но с шанс да се оправиш като пораснеш..
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

OK, дори ми е по-спокойно така, щото другото дори на Рейгън му се случи, то не пита. Докато на 12 години па си е частична недееспособност, но с шанс да се оправиш като пораснеш..

Ма яз мога и куртулно само дето пак незнам дал шиса разберем, коискаш папробуй
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И аз в началото си помислих, че руската позиция е правилна, но като разгледах различни източници и сравних ми светна кой е виновен за това в Украйна, а това е Русия не запада. Колкото и да пропагандираш не може да ме убедиш, че до това не се стигна, след като украинския парламент взе ясна про европейска политика. Просто няма как да ме убедиш! Не казвам че това проевропейското е по-добро, но да си го решат сами украинците. Знам, че има и руско население в Украйна, но нещата не се решават по този начин.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това не трябваше да го правиш. Щото като се правиш на пълен идиот, то така и те възприемат, но това е твоят избор. Всеки има право да се прави на маймун, ако обстановката го позволява. Докато сега ще почнат въпросите. Този, като не е на 12 (или на 80 с Паркинсон) що не е запознат с членуването? Що не уважава собствения си език и препинателните знаци? Що не е запознат с логическото мислене? Що не може да си изрази мислите писмено (нагледно не съм те виждал, може би се тупаш в гърдите с възгласа "охаманама")? Що се вре между шамарите? И т.н.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това не трябваше да го правиш. Щото като се правиш на пълен идиот, то така и те възприемат, но това е твоят избор. Всеки има право да се прави на маймун, ако обстановката го позволява. Докато сега ще почнат въпросите. Този, като не е на 12 (или на 80 с Паркинсон) що не е запознат с членуването? Що не уважава собствения си език и препинателните знаци? Що не е запознат с логическото мислене? Що не може да си изрази мислите? Що се вре между шамарите? И т.н.

Шотака мислиш, яз ипо куртулно ти пасах, но магу и на рускии дажи,,, ама келфайда детса вика, шото немоиш мифана мисалта, налтъй,,, трява ти оши рам и процесора тие стар, Правец можиби
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страната изгуби контрол над темата и почна с личностен хейт:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страната изгуби контрол над темата и почна с личностен хейт:)

Като ти гледам аватара и пъченето на бастъра се сещам как в Планетата на маймуните се правеха на личности.

Тази тема я е създал форумен участник и няма как да я контролирам. Тъй като няма адекватно модериране, то мога да си позволя и аз офтопик. И на мен ми е смешно понякога като видя толкова макаки накуп. Имам ли право да изразя това задоволство? При положение, че и децата се радват като отидат в зоопарк, не виждам причини и аз да се сдържам при подобна гледка.

Утре или другиден, когато имам настроение за сериозни новини, ще си продължа по темата. А днес настроението ми е друго. Мамуни, бастъри, легени. Парад на les miserables - отломките на една балканска народност след "прехода".

Ей го Къпещия се в леген като пример. Един месец вече се опитва да се дърви. А теглих ли му една ЕПМ преди месец? Теглих му. И сега кво - че не се обаждам един месец по неговия въпрос, а сега го подкарах барабар с другите урунгели означавало, че съм "изгубил контрол над темата". Ми не съм искал да стъпвам всеки път в това лайно и да ми мирише обувката - толкова е просто и логично. Веднъж на месец си го получава и да оди да се пере в мама-бг. Или да чете Алеко Константинов. А темичката си остава по същество.

Ти също къв си в случая? Нещо да си помогнал някъде? И аз не помагам вече, вярно е, но не виждам перспективи за развитие на този пазар, не ми е интересно да чета вече. И си трая закачам се веднъж на тримесечие). А ти кво? Седиш и мислиш, че като пуснеш лек бъзик някъде, то ще те помислят за по-умен. По-умен си от бастъра, да. И кво? Все си същият дришльо. Дребна далавера, алъш-вериш да става...

Аре, утре ще пусна и новините за това какво се случва в Украйна. Не за вас, разбира се, "озабоченным просьба не беспокоиться".
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ну давай маладец, прадължи с пропаганду завтра, ну я тоже будуздес и скажу тебя наздаров,,, патамушо тъи мой друг и я тоже русофил, но люблю руская литература, а не пропаганду
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тва па мачетестото баш като онай мухльо от Варна - бъкел не разбира дори от българска литература, но вече се пише познавач на руската...


Да се чуди човек у кой свинарник са ви раждали таквиз илитерати...
 

Горе