АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тва па мачетестото баш като онай мухльо от Варна - бъкел не разбира дори от българска литература, но вече се пише познавач на руската...


Да се чуди човек у кой свинарник са ви раждали таквиз илитерати...
У соцсвинарника съм раждан, ама съ родих со късмет и повиче акъл
Шоми ми слизаш на нивото аа свинчо напасали са вечи с водка, друже
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страна, мисля че си се почерпил подобаващо, което води логично и към по-агресивни изказвания:).
Наздаровя, Бляд:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ну давай маладец, прадължи с пропаганду завтра, ну я тоже будуздес и скажу тебя наздаров,,, патамушо тъи мой друг и я тоже русофил, но люблю руская литература, а не пропаганду

Човек, аз влизам да прочета нещо в тая тема, хайде кажи ми как да го преведа това нещо което си написал, поне хейтвай на нормален български. Пусни си една тема за руската пропаганда и там пиши на не знам си какъв език пишеш, не става така, не е хубаво.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Човек, аз влизам да прочета нещо в тая тема, хайде кажи ми как да го преведа това нещо което си написал, поне хейтвай на нормален български. Пусни си една тема за руската пропаганда и там пиши на не знам си какъв език пишеш, не става така, не е хубаво.

Не можеш ме разбереш шото не съм ти важен и мойто мнение съшо, а искаш да четеш Страната и неговата пропаганда
Яз несам виновен, че Страната са напи и изпростя и се прави на големия хейтър, па и нема с кво да ва облъчи, кома разбираш
Ии шиси пиша както сиискам шото така сиискам, пък винаги можи да преведа на друг език дама разбереш
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По ми е лесно да разчета на бластер творенията, отколкото да разгадавам пияната ти, куха, красна лейка какво е искала да каже с това заплетено и овъртяно постче...
Нямам си идея кого визираш за правещ 5 бона на месец, но мога да се обзаложа че ти можеш само да му ближеш топките на такъв /дори и да не е успял да се изкъпе/, защото ти не можеш и 1000 да изкараш на месец, освен ако не си обръщаш парите в рубли...


Тоя па лумпен имал "ирония".

Да, в сравнение с ярко изявяващите се в тази тема бастър, който е или 12-годишен или 80-годишен с Паркинсън (няма нито едно мнение, в което да се разбира какво иска да каже, който иска да провери, но да не издевателствам), Тъпия Херо и Къпещия се в леген имбецил (па е плюс, тъй като в края на 90-те имаше едни суеци, дет правеха магазинчета с турски стоки в гаражи и ги наричаха "бутици", а тоя поне успява да се изкъпе и благодарение на това се има за бизнесмен, правещ цели 5 хилки на месец) форексогуруто поне е грамотно и пише на български почти без грешки. Благодарение на демокряките, God bless America... Другите клетници и това не могат.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

:lol: Само не мога да разбера защо няколко човека се държат в тази тема като инфантилни ученички? Предриемачи? :lol: Сериозни хора с бизнес интереси? :lol:

Последните 3-4 страници ми приличат на спор в голямото междучасие при който няколко лигльовци си мерят пишките. Айде спирам, че без да искам ви слязох на нивото, а ми е доста ниско
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Според Михаил Хазин Източна Европа е обречена:

P.S. Представянето на този анализ на фона на пасторалната идилия на руско село от глубинката, шетащи баби и рояци пчели, показва, че обича да "потриса буржоата".

[video=youtube;3fyHYx8pxgQ]http://www.youtube.com/watch?v=3fyHYx8pxgQ[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Малко нагледна агитация за протоукрите. Живеещите по бреговете на Черно море народи трябва да знаят, че древните укри са тези, които са го изкопали, а всички останали са пришълци и агресори... поне така твърдят техните си националисти:

64f9aab541bc.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако има нови санкции срещу Русия,предполагам,че ще баннат и автомобилния сектор,ама то и без бан,като видях тази статия,си мисля,че скоро драстично ще паднат продажбите на скъпи спортни коли там...
http://www.cross.bg/novata-lada-novata-volga-1407184.html#axzz2zb7t8NcA
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предсказания на Ванга за Русия

„Няма такава сила, която би могла да сломи Русия. Русия ще се развива, ще расте, ще крепне.
Всичко ще се разтопи като лед, само едно ще остане незасегнато – славата на Владимир, славата на Русия.
Твърде много жертви са принесени. Никой не може вече да спре Русия. Всичко ще помете по пътя си и не само ще се съхрани, но и ще стане господар на света.“

„Русия е прамайка на славянските държави. Тези, които се отделиха от нея, ще се завърнат с ново лице. Русия няма да се отклони от пътя на реформите, които накрая ще направят страната силна и могъща“

„И сега Русия е велика и винаги ще бъде велика… Републиките ще се върнат към Русия.“

„Сега Русия се нарича Съюз. Но ще се върне старата Русия и ще се казва като при свети Сергий. Нейното духовно превъзходство ще признаят всички, включително и Америка. Това ще стане след 60 години (казано през 1979 г.) Преди това ще се сближат три страни – Китай, Индия и Русия ще се съберат в една точка. България ще е при тях само ако бъде заедно с Русия и като част от Русия. Без Русия за България няма бъдеще.“

Източник: http://vanga.eu/predictions/
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предсказания на Ванга за Русия

„Няма такава сила, която би могла да сломи Русия. Русия ще се развива, ще расте, ще крепне.
Всичко ще се разтопи като лед, само едно ще остане незасегнато – славата на Владимир, славата на Русия.
Твърде много жертви са принесени. Никой не може вече да спре Русия. Всичко ще помете по пътя си и не само ще се съхрани, но и ще стане господар на света.“

„Русия е прамайка на славянските държави. Тези, които се отделиха от нея, ще се завърнат с ново лице. Русия няма да се отклони от пътя на реформите, които накрая ще направят страната силна и могъща“

„И сега Русия е велика и винаги ще бъде велика… Републиките ще се върнат към Русия.“

„Сега Русия се нарича Съюз. Но ще се върне старата Русия и ще се казва като при свети Сергий. Нейното духовно превъзходство ще признаят всички, включително и Америка. Това ще стане след 60 години (казано през 1979 г.) Преди това ще се сближат три страни – Китай, Индия и Русия ще се съберат в една точка. България ще е при тях само ако бъде заедно с Русия и като част от Русия. Без Русия за България няма бъдеще.“

Източник: http://vanga.eu/predictions/
Няма нужда от това, всеки индивит със средностатистическа интелигентост би трявало да го асимилира това:)
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма нужда от това, всеки индивит със средностатистическа интелигентост би трявало да го асимилира това:)

Вероятно не "всеки индивит със средностатистическа интелигентост" знае, че се пише "индивид".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Посолството на Русия в ОАЕ представи пред НАТО най-убедителните досега доказателства за навлизането на руски войски на територията на "незалежната". Ето снимка (направена от военен спътник, наречен "Смартфон"):

 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Момиченцето чакало укроНацгвардията да дойде и да спаси града и от сепаратистите,писала стихове за укропите,мелодия на телефона и бил химна на Украйна и...дошла укроармията,бомбардирала жилищните квартали в района и убила девойката...Да се разбеснее ли човек или да се разплаче?!..Светът е полудял... :cry: :?
https://www.facebook.com/AnonymousR...8493143001975/317535498431072/?type=1&theater
https://vk.com/id193249257
В тази статия има нейна снимка убита:
http://colonelcassad.livejournal.com/1767512.html
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вероятно не "всеки индивит със средностатистическа интелигентост" знае, че се пише "индивид".
Зтраната пак учи краматично, но няма кой да слуша:)
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Зтраната пак учи краматично, но няма кой да слуша:)

После да не се чудите що един бивш български премиер (и бъдещ, вероятно) ви заяви: "И вие сте прости, и аз съм прост". Вероятно е чел редовно "предприемачите".

Съдейки по тукашните жертви на съвременната българска образователна система, тази тенденция не само че няма да се промени, но и ще се задълбочава с годините.
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Цялата политика на САЩ и НАТО в една снимка:

1409892587_47409985.jpg


Главата на украинското външно министерство Климкин е гледан съчувствено от алкохолика Расмусен и потупван покровителствено от кокаиниста Кери.

Няма да минат и две седмици и двамата ще се откажат от обещанията си.
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

После да не се чудите що един бивш български премиер (и бъдещ, вероятно) ви заяви: "И вие сте прости, и аз съм прост". Вероятно е чел редовно "предприемачите".

Съдейки по тукашните жертви на съвременната българска образователна система, тази тенденция не само че няма да се промени, но и ще се задълбочава с годините.
Съдейки по нарцистичната ви особа, вероятно мен и менеоколните ще трябва да са образователно-осакатени личности и никак не им приляга дори да дубликират на вашите изтънчени и дълбоко-ерудиани мнения. Не разбирам, как дори се осмеляват да помислят за това:lol:
 

Горе