АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Представител на народ, загубил гордост и достоинство. Представител на народ, преклонената главица на който сабя не я сече. Представител на народ, преди време мачкащ на тестовете за интелигентност, а сега съставен от неграмотни и тъпи лузъри, наричащи се "предприемачи".
Пич, почваш да прекаляваш!
Родната ни кочинка ние можем да си я плюем, но когато някой друг го направи ни идва доста грубо!.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Съжалявам, че съм засегнал твоя всезнаещ интелект, граничещ с върховна божественост и недостижима информираност.

Ти мен не ме мисли, какъв съм в коя дупка да се завирам, и на коя маала съм представител.

Въпроса е че ти, с неясните си доводи за божествена информираност, промиваш кратуните на воленлюбителите с никому ненужна руско-империалистческа пропаганда, и никъде не даде ясен отговор защо го правиш. То не бяха клипове, то не бяха статии от всезнаещи и винаги казващи истината сайтове, то не бяха и твоите велики размишления по темата.

Аре стига, с радиоточка (информирана) не се спори.

Въпросът е, че да спориш с някого на равни начала, трябва да си информиран колкото него.

Въпросът е, че преди да пишеш, трябва да четеш.

Ти няма как да спориш с мен, спор се води с аргументи и факти. Ти можеш да се заяждаш с мен, но това не е конструктивен спор. Това е "многобукв".

Когато се дават факти и видео, то те се четат и гледат, ако си решил да ги оспорваш. Няма как да ги оспориш на прима виста. Трябва и ти да се аргументираш по същия начин. Това, което крета в мозъка ти, не е аргумент, а емоция. А това е сериозна тема за сериозни хора. Не казвам, че емоциите са лошо нещо, но трябва и разум.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като си толкова нива над "тъпите лузери, наричащи се предприемачи", какво бичиш тука. Бегай да пишеш в украинските форуми, да им отваряш очите!
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Въпросът е, че да спориш с някого на равни начала, трябва да си информиран колкото него.

Въпросът е, че преди да пишеш, трябва да четеш.

Ти няма как да спориш с мен, спор се води с аргументи и факти. Ти можеш да се заяждаш с мен, но това не е конструктивен спор.

Когато се дават факти и видео, то те се гледат, ако си решил да ги оспорваш. Няма как да ги оспориш на прима виста. Трябва и ти да се аргументираш по същия начин. Това, което крета в мозъка ти, не е аргумент, а емоция. Това е сериозна тема за сериозни хора.

При положение че твоите аргументи са от съмнителни източници, сме на Хапсолютно равни начала. Както и да е. Хич няма и да ти пиша в темата, няма и да я чета.

@madseason

Виж че толко му се вдигнало безпочвеното съветското самочувствие, че даже не схваща, че обижда и прекалява.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пич, почваш да прекаляваш!
Родната ни кочинка ние можем да си я плюем, но когато някой друг го направи ни идва доста грубо!.

Пичко, не съм те питал и изобщо не ми дреме колко ти е грубо. Когато се научиш да спориш с аргументи - заповядай. А залудо да ми се правиш на наранена девица е излишна загуба на време.

Същото се отнася и за другия ахмак. Толкова ли сте тъпи наистина, че не можете да разберете как се води спор? ОК, ще си слагаме столове върху главите 2-3 страници и кво? Темата ще умре? Войната ще приключи? Ще забогатееете и няма да сте лузъри?

Напротив, животът ще си продължи - все така неразбираем за вас.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обидата е признак на катастрофирала аргументация. Обидата на цяла нация обаче е нещо, което е съвсем неприемливо. Когато е на основа на открито неверни факти - тогава е просто жалко.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обидата е признак на катастрофирала аргументация. Обидата на цяла нация обаче е нещо, което е съвсем неприемливо. Когато е на основа на открито неверни факти - тогава е просто жалко.
Съгласен. Ако се извиниш, дори ще ти се размине.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пичко, не съм те питал и изобщо не ми дреме колко ти е грубо. Когато се научиш да спориш с аргументи - заповядай. А залудо да ми се правиш на наранена девица е излишна загуба на време.

Същото се отнася и за другия ахмак. Толкова ли сте тъпи наистина, че не можете да разберете как се води спор? ОК, ще си слагаме столове върху главите 2-3 страници и кво? Темата ще умре? Войната ще приключи? Ще забогатееете и няма да сте лузъри?

Напротив, животът ще си продължи - все така неразбираем за вас.
Пичко ше викаш на майка ти на сина.
Научи се да комуникираш. Ама според мен вече си доста позакъснял. Аргументите ти минават само пред червените тролове. Мрежата си я създаде Адолф Путин, да му галят егото, а това предполагам ти е абсолютно ясно. Като те гледам колко се напиняш тука, ми идва на акъла, че и бонусче може да вземеш.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз за какво точно имам да се извинявам? Ти всъщност, обръщаш ли внимание на кого отговаряш, или просто си пишеш? :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз за какво точно имам да се извинявам? Ти всъщност, обръщаш ли внимание на кого отговаряш, или просто си пишеш? :D

Всъщност, аз не ви различавам особено, за мен сте си един дол дренки. Теб и хитлероюнда не ви закачах поради грамотността, но при положение, че и ти си навря гагата - каква е разликата за мен?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Принципно, неумението да различаваш хората, с които дискутираш говори за сериозни проблеми в развитието. Поне да имахме сходни мнения с другите двама потребителя, или сходни никове, би било разбираемо. В случая обаче няма нищо такова - виждаме просто един нервак, нападащ всички наоколо.
А аргумента - навря си гагата е феноменален. Историята сочи, че хората, оплакващи се най-често от фашизъм са най-близо до методите му.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Принципно, неумението да различаваш хората, с които дискутираш говори за сериозни проблеми в развитието. Поне да имахме сходни мнения с другите двама потребителя, или сходни никове, би било разбираемо. В случая обаче няма нищо такова - виждаме просто един нервак, нападащ всички наоколо.
А аргумента - навря си гагата е феноменален. Историята сочи, че хората, оплакващи се най-често от фашизъм са най-близо до методите му.

Принципно, и тук не си прав. (и баба ти също).

Когато двама ахмака се врат в чужд спор без някой да ги е питал и без да се аргументират, то това издава невъзпитание и пропуски по тага "етикет". Защо да ги жаля?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

1. Квалификации на цяла тема не са чужд спор, а национален такъв.
2. Форумите са обществено място, а не лична територия. Тук няма мой или твой спор, а обща тема.
Нещо неясно?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някакви други варианти виждаш ли? Може и групово (барабар с ромба и хитлероюнда).

Да ти се извинявам? ЩО?

Щото си или заблуден руски пияндур, незнайно защо дращещ пропаганди в български форум, или щото си на заплата в съвременното КГБ?

Че егото ти е колкото великата руска империя няма спор.
Само, че покритието му е същото като на моето и на останалите тук... лаене по форуми.

Така че не ставаш. Колкото и витиевати тъпотии да пишеш и да се правиш на интелект, все тая.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

1. Квалификации на цяла тема не са чужд спор, а национален такъв.
2. Форумите са обществено място, а не лична територия. Тук няма мой или твой спор, а обща тема.
Нещо неясно?

Коя е тази нация*? Квалифицирам именно вас като отпадък на тази нация, а не нацията. Напротив, дори похвалих нацията за предишните й постижения. Но вие специално не струвате. Навсякъде. Ако ви подхвърлят някакви стинки от НПО, може и да закрепите, но, imho, и за това не ставате.

*никнеймът промени в мнението си думата "нация" на "тема".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Последните няколко страници е направо с деца на баня. Все едно да обяснявам на 5 годишния си син какво е база данни или CMS, толкова можете и вие да разберете за какво става дума
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Коя е тази нация*? Квалифицирам именно вас като отпадък на тази нация, а не нацията. Напротив, дори похвалих нацията за предишните й постижения. Но вие специално не струвате. Навсякъде. Ако ви подхвърлят някакви стинки от НПО, може и да закрепите, но, imho, и за това не ставате.

*никнеймът промени в мнението си думата "нация" на "тема".
За теб никой не струва. Цяла Европа не струва. И Украинците не струват. Тва е ясно. Щото не можахте да направите далверата с Южен паток и Белене, за тва ние не струваме. А и ся, щото сме Европа и обявихме Русия за враг, съвсем вече не струваме.
На времето Ботев, Захари Стоянов и Левски са си казали мнението за Русия и русите:
Россия, тая мнима защитница на славянството, тя употреблява още по-радикални средства, за да истрие от лицето на земята българските колонии. Тя отне земите на колонистите, подложи ни със сичката своя неясна строгост и подлост под законът на „общата повинност“ и, когато ние пожелахме да оставим пепелищата на ногайските татаре, които трудолюбивата българска ръка преобърна на рай, и да са върнем в своето старо отечество, испроводи няколко черни български души за да ни отвърнат от това намерение. Но това, което не можиха да направат устата на продадените блюдолизци, направиха казаците със своите сулици и камшици и с копитата на своите коне, направи правителството със своите темници, със своят Сибир и със своите 25 по гърбът. Вие няма да повярвате, ако ви кажа, че в едно село (?) казаците извързаха сичките старци, мъже и ергене и, като ги испроводиха „куда Макар телят не голял“, не оставиха не една жена необезчестена, ни една мома неразвалена и ни едно дете неизнасиловано. Тие испокрадоха имането и покъщнината на селяните, испоклаха им птиците и добитакът и сичкото това премина ненаказано от страната на правителството. На мяста даже и кръв са пролея! Кажете ми после това не ще ли нашият народ да заеме мястото на евреите в Европа? Не е ли сичкото това знак, че тоя народ са смяташе и сега даже са смята за стока, с която секи има право да са обърща както иска? На нашите викове за свобода, на нашите стремления за братство и за съединение със славянете и на нашите трудове за прехраната на тирането никой почти не обърща никакво внимание.
Публ. във в. „Знаме“, г. I, Букурещ, 4 април 1875 г., бр. 13, с. 51.
Христо Ботев
Източник

Байо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливия казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй, то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките
Васил Лвски в писмо до Каравелов

Русия, нашата фатална освободителка, покровителка, славянската, братската, християнската и великата Русия, с която сме една вяра и една кръв! Да бъде проклета оная минута, когато е стъпил руски крак в нашата земя, когато се е произнесла за първи път думата освободителка и покровителка! Аман, брей аман! Лошо нещо било московлука... То не прилича ни на даалии, ни на кърджалии, ни на фанариоти!
Захари Стоянов

----------
Ония българи са ни казали много добре, какво да очакваме от тия гадове! И ни се случи всичко, дето са го предричали и още има да страдаме заради руския изрод.
 

Горе