АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В Белене едва ли са ги обладавали с вибратори.

Белене си е Белене,въпроса е,че ти дават право на избор,който на практика не е никакъв избор.Трябва да ти го сложат,независимо дали е кожен или пластмасов,трябва да изпиеш хапчето,независимо дали е червено или синьо.Това не е избор,това е диктат(диктатура),просто не е с методите от 20 век.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В тоталитарния режим, когато гръмне ядрен реактор и над цялата ти държава завали радиационен дъжд, те карат да ходиш на манифестации и да се радваш. Ако не го направиш ставаш враг на народа и почват репресии срещу теб.
В демократичните държави, след като гръмне реактора имаш шанса, да си биеш шута на другия край на планетата. Или пък просто можеш да не ходиш на скапаните им манифестации.
В демократичните държави те плашат, че ще се заразиш с болести, с които няма да се заразиш. Създават паника с медиите, продават ти ваксини, които те убиват, но не те предпазват от нищо, а всъщност нарочно те заразяват, щото просто няма опасност. Продават ти храна с незнайно съдържание, тъпкана с препарат и химикали, които ти създават куп проблеми и усложнения, с една дума те тровят съвсем умишлено, за да печелят. Бедните нямат право на избор, ядат отровата и се молят да са живи. Богатите, имат избор, щото имат пар. А за да не ми излезете с това, че сам избираш дали да си сложиш ваксините, ще ти кажа, че нямаш право да избираш за децата си, защото иначе оставаш извън системата и детето ти не може да ходи на училище. Така че, единственият ти избор е да се молиш на Господ, детенцето ти да не му стане нещо от 5валентната ваксина например. Това ли е свободата?

В демократичния режим, ако не възхваляваш режима си пълен аутсайдер, наричат те расист, ксенофоб, можеш да влезеш в затвора само за думи, които те класифицират като "антидемократична пропаганда" или пропагандиране на расизъм и бла, бла. Айде отивай да спиш по-добре, щото единствено свободен си в съня си.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А за да не ми излезете с това, че сам избираш дали да си сложиш ваксините, ще ти кажа, че нямаш право да избираш за децата си, защото иначе оставаш извън системата и детето ти не може да ходи на училище. Така че, единственият ти избор е да се молиш на Господ, детенцето ти да не му стане нещо от 5валентната ваксина например.
Това може и така да изглежда на пръв поглед, но не е съвсем вярно. И ето, че пак зачекваме темата за международните конвенции, които България е ратифицирала. Според една от тях (не ѝ помня точно името) всеки човек има право на информация за лечения, ваксини и каквото там му предлагат. Той също има право както да ги приеме, така и да ги отхвърли, като без значение от решението му не може да има негативни последствия за него от държавата. Родителите като настойници взимат решения вместо децата си. С добър адвокат или лична правна грамотност може да опазиш детето си, а ако много те тормозят, дори да осъдиш досадниците (т.е. да ги поизджобиш) и детето ти да си ходи нормално на училище. Спомням си в мрежата как майки се бяха събрали с идеята да предпазят децата си от ваксини и дори бяха изготвили готови декларации/заявления (със съответното правно основание) за отказ от прилагане на ваксини спрямо децата им. Който търси начин намира.

П.П.:
Отклоняваме се май от темата и то яко. По темата биха били историите с руските самолети прелитащи насам-натам.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В демократичните държави те плашат, че ще се заразиш с болести, с които няма да се заразиш. Създават паника с медиите, продават ти ваксини, които те убиват, но не те предпазват от нищо, а всъщност нарочно те заразяват, щото просто няма опасност. Продават ти храна с незнайно съдържание, тъпкана с препарат и химикали, които ти създават куп проблеми и усложнения, с една дума те тровят съвсем умишлено, за да печелят. Бедните нямат право на избор, ядат отровата и се молят да са живи. Богатите, имат избор, щото имат пар. А за да не ми излезете с това, че сам избираш дали да си сложиш ваксините, ще ти кажа, че нямаш право да избираш за децата си, защото иначе оставаш извън системата и детето ти не може да ходи на училище. Така че, единственият ти избор е да се молиш на Господ, детенцето ти да не му стане нещо от 5валентната ваксина например. Това ли е свободата?

В демократичния режим, ако не възхваляваш режима си пълен аутсайдер, наричат те расист, ксенофоб, можеш да влезеш в затвора само за думи, които те класифицират като "антидемократична пропаганда" или пропагандиране на расизъм и бла, бла. Айде отивай да спиш по-добре, щото единствено свободен си в съня си.
Някой ти е натъпкал главата с глупости. Проблема е, че много си му повярвал.
Кажи ми кой политик те е страх да наречеш "свиня"? Или може би те е страх да нарачеш чернокожите "негри"? Единствените ограничения са в само в главата ти. В държавите, които редовно посещавам - Австрия, Германия, Унгария, Англия - можеш да прочетеш убийствени статии, насочени към днешните политици. В БГ журналистиката е малко по-изкривена, защото още я карат на "стария режим" или са с силно русофилско финансиране и влияние. Само ще ти припомня Уикилийкс.
Истинския проблем е, че в училищата у нас не се изучава времето на комунизма, не се заклеймяват зверствата и изрудите, които е създал. Така губим ценни уроци от миналото си за грешки, които никога не бива да повтаряме.
Относно ваксините, да те светна, че БЦЖ-то беше и винаги е било задължително. Няма значение при кой режим. Ако си роден преди 89-та, виж си белега на рамото. В момента свободата ти дава право да си избираш коя марка да е ваксината ти. Ако не искаш да ползваш одобрените от държавата, отиваш и си купуваш друга ваксина. И не са абсолютно задължителни. Можеш да подадеш в ХЕИ декларация, че не искаш да се слага на детето ти ваксина. Ако до 2 години не му сложат, после няма кой да му я слага, поне тази за бебетата. Проверено!
Относно ваксините за грип... можем и тях да изкоментираме, ако има смисъл. Ваксинирането е пряко свързано със здравната култура на едно общество. Има европейски държави в които над 60% от възрастното население си бие такива ваксини. В повечето европейски страни ежегодишното ваксиниране е задължително за медицинските сестри. Има причина това да е така.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

10245381_966917099988799_6419478352119155327_n.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

"Свиня" не попада в идеологията на сегашната система. Виж, за "негър", ще ти е*ат мамата. Преди няколко години, откривателя на ДНК беше заявил, че негрите са по-глупави от белите, разказаха му играта. Миналата година разказаха играта на един от собствениците на Мозила, щото бил дарил 1000 долара на компания в подкрепа на традиционното семейство. В САЩ отстраниха мис САЩ, щото смятала, че гей браковете са нещо ненормално. В Германия, а и редица други държави, отричането на определени исторически събития се наказва със затвор. Абе, примери могат да бъдат дадени много, ама не знам дали има смисъл да продължавам, щото характерно за тоталитарните зомбита е да отричат всичко, което им противоречи на идеологията.

За децата, не може да ходи на държавна градина и училище, ако не е ваксинирано. За това съм на 99% сигурен.

Относно ваксините за грип... можем и тях да изкоментираме, ако има смисъл. Ваксинирането е пряко свързано със здравната култура на едно общество. Има европейски държави в които над 60% от възрастното население си бие такива ваксини. В повечето европейски страни ежегодишното ваксиниране е задължително за медицинските сестри. Има причина това да е така.
Пълни щуротии. Каква здравна култура? Никога не съм се ваксинирал и не боледувам от грип, защото спортувам и ям здравословно. А през зимата, повечко чесън. Има си природни начини за това да си здрав, не е резултат от никаква здравна култура, а въпрос на фармафиотска схема за цоцане на пари.

Иначе, имах предвид за паниките за фалш-пандемиите от свински и птичи грип. Доказани измами с участие на правителства и СЗО!:oops:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

САЩ е на майната си. Някак си ми писна постоянно да се сравнява САЩ и Русия, все едно други държави не съществуват. Дай примери с Европа.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пълни щуротии. Каква здравна култура? Никога не съм се ваксинирал и не боледувам от грип, защото спортувам и ям здравословно. А през зимата, повечко чесън. Има си природни начини за това да си здрав, не е резултат от никаква здравна култура, а въпрос на фармафиотска схема за цоцане на пари.

Иначе, имах предвид за паниките за фалш-пандемиите от свински и птичи грип. Доказани измами с участие на правителства и СЗО!:oops:
В момента имаме сериозен проблем с вирусните инфекции, но това се премълчава. Атакувани сме от много нови вируси, които до скоро ни бяха непознати. Според специалистите това се дължи на 2 основни причини:
- затоплянето. Зимите не са това, което бяха.
- неимоверно големия наплив от чужденци. Тази година държава е посетена от над 4 млн. чужденци. Всички те добавят по нещо в нашата вирусна флора.

Методите за алтернативна медицина бяха коментирани в друга тема. Там също може много да се коментира, относно качествата на родните и вносните зеленчуци, билки и хомео-медикаменти.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В момента имаме сериозен проблем с вирусните инфекции, но това се премълчава.

То си личи отвсякъде и без да се споменава официално. Последствията на тези вирусни инфекции са подобни на madseason индивиди. Сезонно и неотвратимо затъпяване.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

То си личи отвсякъде и без да се споменава официално. Последствията на тези вирусни инфекции са подобни на madseason индивиди. Сезонно и неотвратимо затъпяване.
Предполагам,че нямаш малко дете и за това се излагаш като кифладжия.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предполагам,че нямаш малко дете и за това се излагаш като кифладжия.

Имам две големи (и вече пълнолетни) деца. Но такова затъпяване като твоето не се е наблюдавало и при двете (God bless квото и да е) през целия им процес на израстване и развитие.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Имам две големи (и вече пълнолетни) деца. Но такова затъпяване като твоето не се е наблюдавало и при двете (God bless квото и да е) през целия им процес на израстване и развитие.
Господ да ги пази, ако и на тях са им промити мозъците, като не теб. За тях има надежда, може да се усетят на време и да духнат на запад, да си вадят хлаба. Ти вечно ще си останеш "В Русия съм, в Рсия съм ..."
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предполагам,че нямаш малко дете

Проблема с малките деца е, че още неродени ги тъпчат с антибиотици. (системата на свободата)
Другия проблем е скапаната храна, с която се хранят.
Третия проблем е храната на майките и бащите на тези деца.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Господ да ги пази, ако и на тях са им промити мозъците, като не теб. За тях има надежда, може да се усетят на време и да духнат на запад, да си вадят хлаба. Ти вечно ще си останеш "В Русия съм, в Рсия съм ..."

Едната е финансов анализатор в лондонска брокерска къща, а другата е по майчинство (но е завършила същото учебно заведение, квото и малката).

Духнали са (според твоето мнение). А според мен просто пътуват по-бързо на работа (щото до Лондон се стига по-бързо от Москва, отколкото от Москва до вилата в Подмосковието).
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Проблема с малките деца е, че още неродени ги тъпчат с антибиотици. (системата на свободата)
Другия проблем е скапаната храна, с която се хранят.
Третия проблем е храната на майките и бащите на тези деца.
Четвърти проблем е капсулирания начин наживот - компютри, телевизия, таблети - от училище в къщи и пак обратно. Еволюцията иска своята цена.
Опитай се да му го кажеш на лумпенизираното русфилче.
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Едната е финансов анализатор в лондонска брокерска къща, а другата е по майчинство (но е завършила същото учебно заведение, квото и малката).

Духнали са (според твоето мнение). А според мен просто пътуват по-бързо на работа (щото до Лондон се стига по-бързо от Москва, отколкото от Москва до вилата в Подмосковието).
Шса сетиш! Вече съм спокоен, че не си успял да ги заробиш в Адолф-Путлерова-Рассия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това сте си избрали - това ще сърбате. Какво общо имам аз?

Всеки народ, който се бара за нация, трябва да има собствено достоинство. То зависи именно от него, а не от външни сили.

Няма оправдания тип "ама ние сме меки и нежни, демократични и многоцветни". Щом не сте се преборили сами за бъдещето си, значи си заслужавате това, което ви се е паднало. Плевнелиев е прекрасен пример.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това сте си избрали - това ще сърбате. Какво общо имам аз?
Напиняш се и пускаш кафява лента, без да ги усещаш нещата. Това ти е общото. Пак дойде на мойта, ама иначе се запени от пропаганда.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ооо, ти ли ги усещаш бе, посерко? Ще те видим какво усещаш като те опънат и четвертоват от вси страни.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В момента имаме сериозен проблем с вирусните инфекции, но това се премълчава. Атакувани сме от много нови вируси, които до скоро ни бяха непознати. Според специалистите това се дължи на 2 основни причини:
- затоплянето. Зимите не са това, което бяха.
- неимоверно големия наплив от чужденци. Тази година държава е посетена от над 4 млн. чужденци. Всички те добавят по нещо в нашата вирусна флора.

Методите за алтернативна медицина бяха коментирани в друга тема. Там също може много да се коментира, относно качествата на родните и вносните зеленчуци, билки и хомео-медикаменти.
По-скоро познатите вируси стават резистентни на лекарствата заради безразборната им употреба. Иначе повечето "нови" вируси не представляват никаква заплаха, пак давам за пример истериите със свинския и птичия грип. От птичия грип, може би най-голямото последствие беше това:

[video=youtube;oZK8hiJ1KJQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oZK8hiJ1KJQ[/video]
 

Горе