АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Иванов, как да почнеш на чисто като другите направиха лустрация?
Как да почнеш каквото и да е като в момента са най-силни пост комунистически връзки именно тук - в Чехия ходил ли си скоро? Отиди и само гледай паметници, улици и т.н. от него строй - както и за висши лица да заемат каквото и да е сега пак от него строй.

Просто от окупацията до 89 - България е загубила безвъзвратно това - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61158 и сега се учим на ново, но за разлика от другите страни където почнаха на чисто, то нас все още ни управляват.
А както виждаш в предприемачески форум комунизма и социалдемокрация са силно застъпени в мислите на хората - това е просто оксиморон, но както и да е ... нали си падаш по поведенческите оценки ето ти я трагедията предпримачесвтото за много представлява цоцане от държавата и искане държавата да регулира и контролира още!

Няма как да се променят нещата и да станат добри нещата, ако не изчистим къщурката си - налИ?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Русия унищожи 13 тона "български" пипер.
Да си тъп бюрократ е голяма работа! :D
Но още по-голяма работа са нашите сайтове...
Не пипер, а "пиперки" на разговорно му (на диалект) и чушки на официално му. Между другото според мен статията няма назидателен характер, а е по-скоро скрито насърчителна. Пише, че няма данни откъде са чушките, но казва че са български (как стигат до този извод?)! Освен това обясняват защо е била унищожена - защото при незаконния реекспорт не са я маркирали подобаващо в Казакстан (както се казва мърлява работа). С други думи статия иска да каже, че ако искате да внасяте контрабандно от България внимавайте с необходимите означения!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Цъ.
"Болгарский перец" означава сладък, нелют пипер.
Въобще не означава, че е от България.

А виж резултата от неграмотността на авторитетни и незнайни сайтове!

Благодаря, значи научих нещо ново. Но ти не искаш да приемеш, че не се вика "пипер", а се казва чушки (това има и на снимката). "Пипер" в българският се използва само като комбинации "червен пипер" (прах от стрити червени и изсушени чушки) и черен пипер (което си е ясно каква подправка е). На чушките някъде на диалект им викат пиперки.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Умния гошко.
Колкото до инфото в днешно време е така.

Ей ти нещо истинско:

[video=youtube;H9c6Q53R3Gw]https://www.youtube.com/watch?v=H9c6Q53R3Gw[/video]

http://spodeli.eu/dzho-lin-tarnar-s...m-i-iska-da-otide-v-rusiya-articles-1391.html

Цъ.
"Болгарский перец" означава сладък, нелют пипер.
Въобще не означава, че е от България.

А виж резултата от неграмотността на авторитетни и незнайни сайтове!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Но ти не искаш да приемеш, че не се вика "пипер", а се казва чушки (това има и на снимката). "Пипер" в българският се използва само като комбинации "червен пипер" (прах от стрити червени и изсушени чушки) и черен пипер (което си е ясно каква подправка е). На чушките някъде на диалект им викат пиперки.
М-не.
Чушка е и това

11822655_1045239858819770_3002126561570426233_n.jpg


Чушка е форма на плод.
А пипер е ботаничмески вид, растение.




Колкото до инфото в днешно време е така.
Та що казваш? Не били компютри, а компоти?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Голяма тема стана, ключовата дума са загуби накрая във Вискяр планина, а там виреят доста весели гъбки,,, ну ноздоровье градинари и пчелари
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

М-не.
Чушка е и това

11822655_1045239858819770_3002126561570426233_n.jpg


Чушка е форма на плод.
А пипер е ботаничмески вид, растение.
Отново се оказа официално прав. Казвам официално, защото това е официално приети правила, които почти никой практически не спазва.
Ето какво пише по отношение на чушка в страница на wikipedia:
В разговорния език пиперките по-често се наричат чушки (неточно, защото плод от вида чушка образуват също фасулът, грахът, баклата и мн. др.). Въпреки името си пипер, растението няма отношение към черния пипер, който принадлежи към рода Пипер (Piper) на семейство Пиперови.
Когато езиковедите опитват да проявяват логическо мислене, определено става страшно. В българският език няма логика, както всъщност и в почти всички други говорими езици.

Е, като са толкова начетени (езиковедите), то нека да ми кажат официалното название на растението "салата". За справка за какво говоря, то потърсете за "Салата (вид маруля)", което се намира в тази страница на Wikipedia:
https://bg.wikipedia.org/wiki/Зеленчукови_култури

blaster няма за какво да се оплакваш. Влизането на руснаците в Украйна отдавна не е актуално (и темата отдавна вече не обсъжда това), така че по-актуално вече е влизането на казакстански чушки в Русия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А смятате ли, че ако в България открият контрабандно внесено месо и стоки, цигари и тн. не се унищожават по подобен начин...
Или пък ако се внесе незаконно (тоест контрабанда) в която и да е държава в европа, няма да го унищожат?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Такава намерена стока се прибира от фирмички на богопомазани депутати и се препродава :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А смятате ли, че ако в България открият контрабандно внесено месо и стоки, цигари и тн. не се унищожават по подобен начин...
Или пък ако се внесе незаконно (тоест контрабанда) в която и да е държава в европа, няма да го унищожат?

В цял свят заловената контрабанда се униюожава. Но понеже сега случая е в Русия, соросодите и русофобите се празнят от кеф колко зле са рунсаците. Не, че може да се очаква нещо друго от хора с две мозъчни клетки една за равновесие и една да разпознават колко са заработили с тролене.


Очаквай сега божествена тирада от икономическото гуру. Може и да в стрес сега след като китайците го набиха на долара с девалвацията на юана
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Той те гледа брат внимавай :D
В цял свят заловената контрабанда се униюожава. Но понеже сега случая е в Русия, соросодите и русофобите се празнят от кеф колко зле са рунсаците. Не, че може да се очаква нещо друго от хора с две мозъчни клетки една за равновесие и една да разпознават колко са заработили с тролене.


Очаквай сега божествена тирада от икономическото гуру. Може и да в стрес сега след като китайците го набиха на долара с девалвацията на юана
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Круме, може и без такава възхвала божествен, гуру и т.н - какво да правя, каквото съм казал преди година, че сега се случва.

Я ми кажи, що твоите комунисти от рушия са против мерките на Путин - https://www.rt.com/politics/312345-communists-draft-bill-allowing-to/

Кажи ми коя е тази страна да унищожава стотици тонове храна? Правиш разлика между храна с неясен произход и с храна с ясен, която просто не се нрави на Кремъл. Може спокойно да я даде на хората в нужда - не е като да няма 20 милиона под прага на бедността в рушия. Това е някаква форма на гавра с историята им като са умирали от глад и сега има хора, които умират от глад, но пък нищо от национализъм ще се нахранят.
Не е нуждно да имаш каквито и да е политически убеждения да ти светне в мозъка(който ти липсва), че това е тотално разхищение и гавра към тези, които нямат храна - но както и да е теб не те бърка, подкрепяш Путин на макс нали - как няма да ти харесват такива диктаторски прояви - ти за това живееш нали :)

Нали вие путинофилите и клуба на рушия - ти, унито, владко и още няколко, ако Бойко унищожи храна ще вдигнете рев до небето особено унито, ще е с бяло по устата и ще бъде люшкан от агресия до безсилност, виждайки какво става и ще бъде много прав защото само човек без капка мозък може да изпитва неистова радост и да подкрепя такава политика, на фона на милиони гладуващи! Но пък щом го прави Путин всичко е 6+! Много ме кефиш къв си двуличен Круме!

Брей ти боравиш с думи като девалвация и юан, може ли да ми обясниш как го набиха на долара, като си обезцениха юана?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Радвам се, че започваш да осъзнаваш истината и да си признаваш лизането на бойковия задник.
Колкото до Путин, никой не може да му стъпи а малкото пръсченце.
Говориш пълни глупости и въобще с такива като теб ми е писнало да се занимавам. Всезнайко дето си мисли, че е нещо , а реално е нищо.
@Круме, може и без такава възхвала божествен, гуру и т.н - какво да правя, каквото съм казал преди година, че сега се случва.

Я ми кажи, що твоите комунисти от рушия са против мерките на Путин - https://www.rt.com/politics/312345-communists-draft-bill-allowing-to/

Кажи ми коя е тази страна да унищожава стотици тонове храна? Правиш разлика между храна с неясен произход и с храна с ясен, която просто не се нрави на Кремъл. Може спокойно да я даде на хората в нужда - не е като да няма 20 милиона под прага на бедността в рушия. Това е някаква форма на гавра с историята им като са умирали от глад и сега има хора, които умират от глад, но пък нищо от национализъм ще се нахранят.
Не е нуждно да имаш каквито и да е политически убеждения да ти светне в мозъка(който ти липсва), че това е тотално разхищение и гавра към тези, които нямат храна - но както и да е теб не те бърка, подкрепяш Путин на макс нали - как няма да ти харесват такива диктаторски прояви - ти за това живееш нали :)

Нали вие путинофилите и клуба на рушия - ти, унито, владко и още няколко, ако Бойко унищожи храна ще вдигнете рев до небето особено унито, ще е с бяло по устата и ще бъде люшкан от агресия до безсилност, виждайки какво става и ще бъде много прав защото само човек без капка мозък може да изпитва неистова радост и да подкрепя такава политика, на фона на милиони гладуващи! Но пък щом го прави Путин всичко е 6+! Много ме кефиш къв си двуличен Круме!

Брей ти боравиш с думи като девалвация и юан, може ли да ми обясниш как го набиха на долара, като си обезцениха юана?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И не се казва рушия, а Русия. Аре бегай до боко тиквата и педалската плевня да им се жалваш.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някак си от психично и емоционални нестабилни хора да получавам оценка е много интересно, след като обективно всичко, което съм писал тук се случва ...
Уни поне за теб имам надежда, да погледнеш и да видиш обективно какво е и да кажеш да сбърках - можеше за начало да почнеш с ЮП и Турският, може да се върнеш на зад в темата и да видиш какво си писал и какво съм ти писал. Същото може да го приложиш и за икономическите последици, които съм писал и които писахте - е не стана държава на самодостатъчността, а на глада, инфлация и девалвация и най-вече изяждане на средна класа.

Много ми е интересно да чуя какви глупости съм писал!

Ако не си съгласен, вместо да почнеш пак на първосигналното тролене, да вкараш и аргумент къде съм в грешка и защо - най-малкото от уважение към другите, които четат форума! Иначе става като Крумето за 2 месеца 4-5 лъжи по мой адрес и после като п**ка бяга по тъча и вместо да спре и да се извини продължава с нови(може да видиш на предната страница поредните лъжи)! Знам, че ти си нещо повече от това!

Да прав си никой, не може му стъпи в него е абсолютната власт в Русия , ще видим обаче загубите, които ги търпи клуба на олигарха и икономиката и най-вече обикновеният руснак до каква реакция ще доведат!
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бе и аз за теб имах, но продължаваш да живееш в мъгла от медии. Нищо скоро всичко ще се оправи по другият начин.
Много хора се готвят за революция. Не мисли, че всичко ще случило се до сега ще остане безнаказано.
Някак си от психично и емоционални нестабилни хора да получавам оценка е много интересно, след като обективно всичко, което съм писал тук се случва ...
Уни поне за теб имам надежда, да погледнеш и да видиш обективно какво е и да кажеш да сбърках - можеше за начало да почнеш с ЮП и Турският, може да се върнеш на зад в темата и да видиш какво си писал и какво съм ти писал. Същото може да го приложиш и за икономическите последици, които съм писал и които писахте - е не стана държава на самодостатъчността, а на глада, инфлация и девалвация и най-вече изяждане на средна класа.

Много ми е интересно да чуя какви глупости съм писал!

Ако не си съгласен, вместо да почнеш пак на първосигналното тролене, да вкараш и аргумент къде съм в грешка и защо - най-малкото от уважение към другите, които четат форума! Иначе става като Крумето за 2 месеца 4-5 лъжи по мой адрес и после като п**ка бяга по тъча и вместо да спре и да се извини продължава с нови(може да видиш на предната страница поредните лъжи)! Знам, че ти си нещо повече от това!

Да прав си никой, не може му стъпи в него е абсолютната власт в Русия , ще видим обаче загубите, които ги търпи клуба на олигарха и икономиката и най-вече обикновеният руснак до каква реакция ще доведат!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Революция, срещу какво или кого?
Ще има революция, но най-вече разпад на социалният модел и на фиатната монетарна система - когато долара потъне ще повлече огромна вълна и всички с реални активи ще са на защитен пристън, а всички с хартийки ще загубят - това ще е най-голямото преразпределение на богатства.

Уни, за разлика от теб аз съм в бизнеса на управлението на пари и всичко се базира на прогнози и информация, колкото да ценя и дълбоко да уважавам ИТ-то, това е коренно различен свят за теб, аз съм базирал всичко на обективна преценка, така че колкото и да отхвърляш нещата, които съм казал, не променя реалността. Като се замисля бях 1-вият в този форум, които ви говори детайлно за КТБ-то месеци преди да фалира, писах и за балонизирането на койните, писах за ТП, както и икономически последици в Русия, за математическа алогичност на социлната политика, за фиатната система и още сигурно по толкова. Да кажеш, че пиша глупости при положение на материлизирани прогнози е малко идиотско - просто икономическа и математическата логика работят като гравитацията! Чудно ми е коя е тази медия, която е писала нещата месеци и години преди да се случат?

Само за справка ти беше обзет от ужас за запасняците и се кле няма се биеш срещу Русия :D, Волен каза запасняците ги пращат на фронта и ти го повтаряше тук - е НЕ СТАНА! Волен каза теглим милиарди за военна техника ти го повтаряше тук - е НЕ СТАНА, теглихме рефинансиращ кредит, както и казах тогава и така СТАНА! Волен още разправяше до края на Май тежка война с Русия, е НЕ СТАНА - не знам, кой говори за медии, но ти цитираш нон стоп бялата златка и даваш линкове само на атака и як хейт срещу западният капитализъм и славният Путинофилски рай в Русия - пак е някакво странно и алогично това, което го казваш! А защо като толкова е добре там, не емигрираш?
 

Горе