АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Още нямаш доказателства за парите, има българи пратени там Война ще има. И Китай се готвят за нея. Не ми казвай още след два три месеца, че не е бил прав.
Иначе той Волен казваше, че се стоварва тежка военна техника, и сигурно пак не е прав, и какво ли още не, но това са теми за друг разговор.
И когато те нападам те нападам с определена цел, че защитаваш понякога една мутра и грабители на България, и отричаш това с което страната ни ще е много по- добре.
Революция, срещу какво или кого?
Ще има революция, но най-вече разпад на социалният модел и на фиатната монетарна система - когато долара потъне ще повлече огромна вълна и всички с реални активи ще са на защитен пристън, а всички с хартийки ще загубят - това ще е най-голямото преразпределение на богатства.

Уни, за разлика от теб аз съм в бизнеса на управлението на пари и всичко се базира на прогнози и информация, колкото да ценя и дълбоко да уважавам ИТ-то, това е коренно различен свят за теб, аз съм базирал всичко на обективна преценка, така че колкото и да отхвърляш нещата, които съм казал, не променя реалността. Като се замисля бях 1-вият в този форум, които ви говори детайлно за КТБ-то месеци преди да фалира, писах и за балонизирането на койните, писах за ТП, както и икономически последици в Русия, за математическа алогичност на социлната политика, за фиатната система и още сигурно по толкова. Да кажеш, че пиша глупости при положение на материлизирани прогнози е малко идиотско - просто икономическа и математическата логика работят като гравитацията! Чудно ми е коя е тази медия, която е писала нещата месеци и години преди да се случат?

Само за справка ти беше обзет от ужас за запасняците и се кле няма се биеш срещу Русия :D, Волен каза запасняците ги пращат на фронта и ти го повтаряше тук - е НЕ СТАНА! Волен каза теглим милиарди за военна техника ти го повтаряше тук - е НЕ СТАНА, теглихме рефинансиращ кредит, както и казах тогава и така СТАНА! Волен още разправяше до края на Май тежка война с Русия, е НЕ СТАНА - не знам, кой говори за медии, но ти цитираш нон стоп бялата златка и даваш линкове само на атака и як хейт срещу западният капитализъм и славният Путинофилски рай в Русия - пак е някакво странно и алогично това, което го казваш! А защо като толкова е добре там, не емигрираш?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Как да нямам доказателства - виж си отчета на мин. на финансите.
Дай информация колко българи са пратени на война в Украйна?
Бил прав, че има тежка техника?!? Ами нали има учения, как без тежка техника?
Преди 2 седмици имаш големи морски учения във Варна - как ви го пропагандираха тежки морски съдове на НАТО се струпа край Варна гответе са за война?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защо отричаха за техниката тогава?
Има пратени не ми се ручка да ти търся инфо сега грамотен си можеш да си го намерииш.
Финансите. Нали виждаш, че брикс изплува напред, а сащ затъва.
Как да нямам доказателства - виж си отчета на мин. на финансите.
Дай информация колко българи са пратени на война в Украйна?
Бил прав, че има тежка техника?!? Ами нали има учения, как без тежка техника?
Преди 2 седмици имаш големи морски учения във Варна - как ви го пропагандираха тежки морски съдове на НАТО се струпа край Варна гответе са за война?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защо отричаха за техниката тогава?
Има пратени не ми се ручка да ти търся инфо сега грамотен си можеш да си го намерииш.
Финансите. Нали виждаш, че брикс изплува напред, а сащ затъва.

Не знам кой е отричал, че има учения в БГ?
За жалост нищо не съм намерил да са пратени от БГ Армия в Украйна да се бият срещу бунтовниците!
Какво общо има БРИКС? Русия с близо 5% спад на икономика, Бразилия в тежка депресия в добавка с политическа криза, Китай прави мерки да стимулира падналият износ и кредитната експанзия и излиза десетки милиарди във фондовата си борса за да я спаси от падане. За няколко месеца борсата им пада с 30% изтривайки стотици милиарди. В момента Китай се бори с огромна кредитна експанзия да я запази - а борсата и се рути, а това е ранен индикатор за икономиката. Китай основно работи със запада.
А банката на БРИКС е капитал от долари - не знам какво ми го вадиш срещу САЩ? БРИКС е една абривиетура със 100 милиарда бъдещ доларен капитал - едно голямо нищо ако ще става световен хегемон!

Ако чакаш погром на Щатите това ще стане при имплозия или на долара или ако Китай влезе в тежка депресия и ще повлече цялата глобална икономика - за сега вървим по 2-рият сценарий. Както казах Китай официално влезе във валутните войни, а такава война е коя страна ще девалвира най-много валута си!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки не ми се пише бе брат, иначе да очаквам тотален срив на сащ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като искаш да си лафим за политика има скайп, и разговор. няма да откажа просто не ми се пише.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки не ми се пише бе брат, иначе да очаквам тотален срив на сащ.

Точно така - очаквай срив на цялата фиатна система и най-вече на супер крони капитлизма в Щатите, да не каза че як цоцализъм ги тресе - като цяло ще стане монетарен ресет с връщане към реалните пари!

Не си заслужава да си пише то е ясно прогрес има при свободни отношения, а регрес на опаки - както виждаме по целият широк свят, да не забравим и тоновете мизерии в БГ!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно така - очаквай срив на цялата фиатна система и най-вече на супер крони капитлизма в Щатите, да не каза че як цоцализъм ги тресе - като цяло ще стане монетарен ресет с връщане към реалните пари!

Не си заслужава да си пише то е ясно прогрес има при свободни отношения, а регрес на опаки - както виждаме по целият широк свят, да не забравим и тоновете мизерии в БГ!

Баце тиси идялис, ама ши пораснеш пуне куто мени
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Баце тиси идялис, ама ши пораснеш пуне куто мени

Не вдянах много за какво съм идеален, ама овчар не ми се става - ако ще сме на аграрна тема виж едър земевладелец с по няколко десетки хиляди декари по ми се нрави ;)
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не вдянах много за какво съм идеален, ама овчар не ми се става - ако ще сме на аграрна тема виж едър земевладелец с по няколко десетки хиляди декари по ми се нрави ;)

Нема дастане срив монетарната система, адаже щесе развие този модел итрява дасми путготвени, ане дачакаме идеяла
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Егати, тукашните кретеноиди още пускат балончета...


Господ понякога проявява доста нестандартно чувство за хумор.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво стаа, подлизурковци, "снишавате" ли се?
Такава хубава страна ("като човешка длан") осрахте за пореден път.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво стаа Страничка, има ли водка?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

12 млн население в Москва срещу 2-3-5 хиляди продажници :lol: Смело да....
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/09/23/2614518_nai-goliamata_djamiia_v_evropa_se_otkriva_v_moskva/

За феновете на Путин и ко. лайф https://www.youtube.com/watch?v=5JU_pCy2N10

Абе нали Путин каза, че това е Русия и всичко тука е руско и православие ...

Толерантност, Баце. Имат достатъчно мюсюлмански държави във федерацията, както и приятелски такива. Това е пример как трябва да се уважават религиите и да живеят в мир и разбирателство. Педерастията и джихадизма са извращения и не се признават нито от чистата християнска религия(Православието), нито от съвременния Ислям.
 

Горе