АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нали ти е ясно, че сме в пропагандна война. Това, за което говори страна и аз го четох на много места, но всичко идва от един руски сайт, нещата малко се хипербулизират.

Това с "хипербУлизирането" не ми е много ясно (некъв супербик ще да е) , но да погледнем какво казва CBS News според източник от Пентагона:

"A Pentagon spokesperson told CBS Radio that a Russian SU-24 fighter jet made several low altitude, close passes in the vicinity of the USS Donald Cook in international waters of the western Black Sea on April 12.

While the jet did not overfly the deck, Col. Steve Warren called the action "provocative and unprofessional."

The jet was one of two Russian aircraft in the vicinity -- the other flew at a higher altitude.

The Russian plane, which the U.S. says was unarmed, made at least 12 passes. This continued for about 90 minutes. The event ended without incident."

http://www.cbsnews.com/news/russian...e-and-unprofessional-pass-at-uss-donald-cook/
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Естествено, че няма кой да стреля и от двете страни (освен ако не се ошашави прекалено).

Замерянето с кортици :D , камъни и развалени яйца и домати е разрешено.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Благодаря за поправката Страна, нещо плъгина ми за грешки си е взел почивка .... а за останалото, да четох я и версията на пентагона, това което бе свързано с хиперболизираното бе за притъпяването на радиолокационните системи на Кук-а. А за "провокациите", да бол за последните десетки години - те нашите пилоти доста "провокации" се видяли от както сме в НАТО.

Ако приемем на 100% руската версия, че Ейджиса/ Aegis-a е бил тотално свален, то това е 1:0 за Русия в демо войната ....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Радиодиалог между американски боен кораб и Северозападна Испания. :lol:

http://vbox7.com/play:a97fa435a8
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Благодаря за поправката Страна, нещо плъгина ми за грешки си е взел почивка .... а за останалото, да четох я и версията на пентагона, това което бе свързано с хиперболизираното бе за притъпяването на радиолокационните системи на Кук-а. А за "провокациите", да бол за последните десетки години - те нашите пилоти доста "провокации" се видяли от както сме в НАТО.

Ако приемем на 100% руската версия, че Ейджиса/ Aegis-a е бил тотално свален, то това е 1:0 за Русия в демо войната ....

Провокация е, че руски самолети (товарни май бяха също така) летят в международно въздушно пространство. Аз така и не разбрах какви са тия провокации, сериозно. А думите на плевнята са потресаващи:

"Кой обаче има интерес да влиза във въздушното пространство? Кой има интерес от това българските самолети постоянно да излизат извънредно? Може би, за да не могат повече да бъдат технически годни, да се случат по-скоро ремонтите, да изтощим българската армия. Кой има интерес от тези неща?"

:shock:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Плевнята е марионетка от класа, говори това което му подадат без да се замисля какви глупости плещи
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Провокация е, че руски самолети (товарни май бяха също така) летят в международно въздушно пространство. Аз така и не разбрах какви са тия провокации, сериозно. А думите на плевнята са потресаващи:

"Кой обаче има интерес да влиза във въздушното пространство? Кой има интерес от това българските самолети постоянно да излизат извънредно? Може би, за да не могат повече да бъдат технически годни, да се случат по-скоро ремонтите, да изтощим българската армия. Кой има интерес от тези неща?"

:shock:

Ами вдигат ги за всеки самолет, който им "представлява" заплаха. В повечето случай ги вдигат като не могат се свържат или направо не знаят кой е горе, т.е. не отговарят на нормалните директиви и процедури, а и няколко пъти съм виждал как ескортират някой самолет - дали кортеж го раздават или го "пъдят" не знам. Пък може и за нещо друго я някой военен самолет я някое НЛО :D Имало е дни в, който гледам в небето наши самолети по не знам си колко тегела дърпат на час. Но това винаги е около лятото знам ли може да има неква закономерност.

А за Плевнелиев, нашите пилоти ако можеха нямаше да слизат от кокпита - то верно, че има техническа готовност и праг на издръжливост след, който става зле ама е смешно да го говорим това .....
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тимошенко нежелана в САЩ, отложи визитата си

Нито един от високопоставените политици във Вашингтон не изразил готовност да се срещне с нея.

Тя си е осъден престъпник,законно избрания президент Янукович не я е помилвал.
Никой не иска да се среща с доказани престъпници,за разлика от ЕНП и нашата тиква

140306223552-460x325.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ей сега викна герберите у темата :lol:
Тимошенко нежелана в САЩ, отложи визитата си

Нито един от високопоставените политици във Вашингтон не изразил готовност да се срещне с нея.

Тя си е осъден престъпник,законно избрания президент Янукович не я е помилвал.
Никой не иска да се среща с доказани престъпници,за разлика от ЕНП и нашата тиква

140306223552-460x325.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

„Нека това бъде за урок“
http://offnews.bg/news/Новини_2/Нек...девателстват-над-жителите-на-Крим_325277.html
Тимошенко нежелана в САЩ, отложи визитата си

Нито един от високопоставените политици във Вашингтон не изразил готовност да се срещне с нея.

Тя си е осъден престъпник,законно избрания президент Янукович не я е помилвал.
Никой не иска да се среща с доказани престъпници,за разлика от ЕНП и нашата тиква

140306223552-460x325.jpg

както са казали старите хора: каквито му източници (шегуваш ли, блиц?), такъв и той
:oops:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Норти, чети малко за манипулациите, имаш нужда. Тая статия е писана като по учебник. "На един мой приятел му се случи", "изглеждаше като изнасилена" и "май беше пребита", като ги видиш такива, веднага трябва да ти светне, че някой те работи. Това конкретно го е събирал някой начинаещ, мастерите много трудно се хващат, като ти набиват нещо в главата, тука случая е елементарен.


А татарското семейство - след референдума остана без дом. Банката, която им беше отпуснала кредит за автомобила, си поиска срочно всички пари и понеже те ги нямаха, им взеха апартамента, който бяха заложили срещу кредита.:lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Монетата винаги има две страни. Така, че колкото ти си сигурен за моя материал, толкова и аз за твоя.
Но Блиц са известни със своята "сериозност" и "качество" :)

Всички знаем, че "руснаците" в Крим бяха брутално използвани заради полуострова им който е на стратегическо място.
Аз ако бях руснак в някоя друга част на Украйна - щях да се питам, защо Русия не иска да спаси и мен от ЕС :oops: а само тези от Крим?

п.п. опитвам се да бъдат безпристрастен и с оглед на това, че след време Турция може да спасява промитите мозъци на нашите хора
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Оня материал е на Уни, аз нямам време за спорове сега. Просто ти казвам, че твоята статия е крайно манипулативна и цели различни внушения.

Монетата винаги има две страни. Така, че колкото ти си сигурен за моя материал, толкова и аз за твоя.
Но Блиц са известни със своята "сериозност" и "качество" :)

Всички знаем, че "руснаците" в Крим бяха брутално използвани заради полуострова им който е на стратегическо място.
Аз ако бях руснак в някоя друга част на Украйна - щях да се питам, защо Русия не иска да спаси и мен от ЕС :oops: а само тези от Крим?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Статията не е моя :D изглежда като написана по учебник..може и да е преувеличена. Но НЕ мога да бъда сигурен, че всичко е лъжа.
Има много които се правят на русофили и четат избирателно/ Русия си гледа интересите, утре ако стане нещо такова при нас - дали мислите, че ще се притече на помощ? не разбира се...

никой не ви иска мнението, утре ще стане както днес - косово може, а крим не?
като подкрепяте крим ще стане - крим и косово може, а родопите не?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не казвам, че е твоя, ти я предоставяш на нашето внимание за да подкрепиш с не тезите си, нали така:)

Ако стане нещо такова у нас, може и да се притече на помощ баба меца. Доколкото знам имаме бая злато в резерва, ако требе ще си плащаме. Предния път ни излезе 32 тона, сега имаме към 40, значи ще ни стигнат кинтити. Пък и то за едни родопи да ни вземат най много 10 .


Статията не е моя :D изглежда като написана по учебник..може и да е преувеличена. Но НЕ мога да бъда сигурен, че всичко е лъжа.
Има много които се правят на русофили и четат избирателно/ Русия си гледа интересите, утре ако стане нещо такова при нас - дали мислите, че ще се притече на помощ? не разбира се...

никой не ви иска мнението, утре ще стане както днес - косово може, а крим не?
като подкрепяте крим ще стане - крим и косово може, а родопите не?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не казвам, че е твоя, ти я предоставяш на нашето внимание за да подкрепиш с не тезите си, нали така:)

Къде са тезите ми? не съм изложил такива...
дадох линк към противоположното мнение (тук има само единия тип)
както казах - може и сигурно е преувеличено..но монетата има две страни и аз НЕ мога да кажа със сигурност дали пък няма истина в това.

Със статията исках да кажа - колкото и големи русофили да сте, трябва да мислим първо за нас, а не да подкрепяме империи които си мерят пишките.
След като ще им плащаме да ни защитава, не виждам защо трябва да ги подкрепяме за крим.

Както виждате - вече никой не говори за Крим. Малко се стрелят по другите части за да забравим крим. След определено време Русия ще плати на тези които се бонтуват и ще им каже да спрат защото няма начин да присвоят още територия - това би означавало война! А война няма да има - това е 100% сиг.

Никой не иска война, САЩ дадоха на Русия Крим защото ако те бяха на нейно място, щяха да направят същото :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Никой не иска война, САЩ дадоха на Русия Крим защото ако те бяха на нейно място, щяха да направят същото

Световният полицай ДАЛ, световният полицай РАЗРЕШИЛ - хахаха

САЩ нищо не са дали, останаха с биберон в устата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

точно това се получава колкото и да не ти харесва - големите си делят и разменят територии
така е било и така ще бъде
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Братле, кой матерял е мой, аз не пиша материали знаеш пиша кодове, въпреки, че от доста време не съм го правил. :)
Оня материал е на Уни, аз нямам време за спорове сега. Просто ти казвам, че твоята статия е крайно манипулативна и цели различни внушения.
 

Горе