Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз обичам да пия ракия, това брои ли се?

Брои се бе бе бате ти си номер 1 във всяко едно отношение. Аз тебе от форума най-много те уважавам, защото си компетентен по всички въпроси.

Ти само пиеш ракия или произвеждаш да си полафиме на тема ракия, макар че съм почти сигурен, че ще изкараш някоя бесна теория де.
 
И аз имам мнение за отборите, които скоро няма да ни докарат радоста, която ни докара Лудогорец:

tumblr_n1zfbt3Uam1qzfebyo1_400.gif


Тя, момчета, ви казва "Здравейте". :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Извинявам се за притеснението, просто искам да попитам феновете на уникалния български отбор Лудогорец, откъде мога да си взема шала Ludogorets Razgrsd направен специално след успехите на тима - повече информация на снимката:

7201369Z.jpg


Между другото въпросът ми не цели заяждане, искам го този шал в колекцията ми!


... ДУМИ НЕМАМ!

P.S.

И задължително някаква боя да си намажа бузите, като ходя на мач!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ама защо на шалчето пише razgrsd само не разбрах:)
 
От: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ама защо на шалчето пише razgrsd само не разбрах:)

Ами не знам, това е някаква разградска реалност.

По шампионски къде има една приказка!
 
Шаловете им са зле. И аз не хващам идеята. И аз не се заяждам, но от къде мога да си взема автограф от Божинов. :) Голяма звезда влуезна у синята лавина.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Шаловете им са зле. И аз не хващам идеята. И аз не се заяждам, но от къде мога да си взема автограф от Божинов. :) Голяма звезда влуезна у синята лавина.

Нямам предства, вероятно ако дойдеш на Герена след някой мач на Левски, ще си вземеш автограф от Божинов, не вярвам да ти откаже.

Разбира се, стига да не приличаш на тая лелка с тиквата на главата от снимката по-долу (от фенклуба на гениалния, патриотичен, уникален и най-български клуб Лудогорец):

7201574D.jpg


Иначе и другите пичове си ги бива... Те тия гласуват и на изборите, за това сме на тоя хал, ама аааааайде да не говориме!

P.S.

Абе ей... Само Ludogorets Razgrsd бе - лудите в атака!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тоя с камуфлажа вместо телескоп-а е взел въдицата с водачите, скандал :D:lol::lol::lol:
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тоя с камуфлажа вместо телескоп-а е взел въдицата с водачите, скандал :D:lol::lol::lol:

Това се нарича креативност, нищо не разбираш!

Но жената с тиквата за halloween рулира...
 
То Герена направиха ли го най-после? :) Айде, да им е честито. :)

По-добре рибари и дебелани, отколкото малоумници, които се бият след мачовете по спирките. Що селения има и в двата градна, да ти се върне мусаката. :)

Както викат хората, като не бият, ходиш да биеш. :)
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

То Герена направиха ли го най-после? :) Айде, да им е честито. :)

По-добре рибари и дебелани, отколкото малоумници, които се бият след мачовете по спирките. Що селения има и в двата градна, да ти се върне мусаката. :)

Както викат хората, като не бият, ходиш да биеш. :)

Така си е страшно стана по тия пусти стадиони, ама какво да се прави!

Е за това ходи си на Лудогорец, гледай си мача тихо и културно, да ти е мирна главата... Аз вече така ще правя.
 
Re: От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Така си е страшно стана по тия пусти стадиони, ама какво да се прави!

Ето едно симпатично момче:

orig_291323_bg.jpg


deed5550f60.jpg


Айде да не показваме снимки на фенове, че няма да е гол във вратата на Лудогорец тук. ;)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ама така си е. Аз предпочитам да пътувам с истинските фенове на Лудогорец

7135405Y.jpg


Тия моите от Левски не стават за нищо.

Между другото това тая с тиквата братле... Явно истински supporter се явява и пътува с отбора навсякъде. Иначе евала и права! :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ето още едни ЗАБЛУДЕНИ МАЛОУМНИЦИ от далечна АНГЛИЯ...

https://www.youtube.com/watch?v=OvcfW8uHe34#t=99
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ама така си е. Аз предпочитам да пътувам с истинските фенове на Лудогорец

7135405Y.jpg


Тия моите от Левски не стават за нищо.

Между другото това тая с тиквата братле... Явно истински supporter се явява и пътува с отбора навсякъде. Иначе евала и права! :)
Верно тази с тиквата е същата в автобуса. Сериозна мадама, направо да те хване шубето да викнеш долу Лудогорец:)
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Между другото това тая с тиквата братле... Явно истински supporter се явява и пътува с отбора навсякъде. Иначе евала и права! :)
Да, така е. Поне няма да те нарга в гърба или нещо друго да ти мушне отзад. :)

http://www.sportal.bg/video.php?video=55211

Задържали едно момче от Ловече без причина. Хаххаха, и вицове знаят. :)
 
От: Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Брато как не те мързя да издириш новина от миналата година, само и само да плюеш по феновете на Левски, за да обориш моите весели и добронамерени снимки на зелената агитка :)

Браво на тебе дреме ми на онова... Много е лошо, че не си запознат с обстоятелствата и факта, че селяндурите от Български извор скачат на всички фенове, които минат от там без значение, дали са на Левски, Цска, Ботев, Локо, Луноходец или друг отбор ама ти това няма откъде да го знаеш, защото говориш с факти, които си намерил в Google.

Между другото същите тези алкохолици (селяните от Български извор) бяха нападнали и румнъски фенове, които бяха дошли да гледат мача Левски-Динамо Букурещ. Тъпаците дори не се бият с ръце, а с лопати, кирки и брадви. Това ли ми хвалиш бе професоре пфффф абе кво ти пиша па на тебе въобще.

Да, така е. Поне няма да те нарга в гърба или нещо друго да ти мушне отзад. :)

http://www.sportal.bg/video.php?video=55211

Задържали едно момче от Ловече без причина. Хаххаха, и вицове знаят. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Преди около седмица когато ботев играеше с левски май тук, се прибирам от пловдив и гледам на магистралата всяка 5-та кола със жълтите шалчета. После ги събраха преди цариградско шосе куките да не стват мизерии. Абе този отбор си има сериозен фенклуб, ама си е от старите грандове той, не е пеленаче като лудогорец:)
 

Горе