Аз отново съм тук

От: Аз отново съм тук

Нищо няма да ти кажа на теп.Мнението ти не ме вълнува!!!!!!
|
|
|
-------------------------->>>
Illiterate_club.JPG
 
От: Аз отново съм тук

Ти бе!!!Ей обяснявайте му като за бавно развиващ.
 
От: Аз отново съм тук

Що му обръщате внимание на Ивчо? Оставете го да си плещи сам.
 
От: Аз отново съм тук

Кои е пиф1
твоят зъл брат близнак, докато те нямаше той поддържаше легендата за теб жива.
 
От: Аз отново съм тук

Що му обръщате внимание на Ивчо? Оставете го да си плещи сам.
Сега си пия кафето и след малко затварям форума. Ама както казва Noke, трябва да се хейтва тук от време на време.
 
От: Аз отново съм тук

Бе бъркате ме другари.........
Другари? нещо обърна другия край а? така имам едно бизнес предложение за теб, понеже вадиш хиляди милиони от нета, имаше тук един пич дето с резачки нещо се занимаваше, може да се свържете, и той като теб върти милиони, та инвестираш в него и след няколко дни може да управлявате света заедно, пък аз за съвета ще Ви взема една двулитрова кола само :D
 
От: Аз отново съм тук

Кола не пием само пием и др неща с колата.
 
От: Аз отново съм тук

thread_sucks.jpg
 
От: Аз отново съм тук

Браво за бързата намеса на админите. Точно тук е мястото на темата. Тъй като се представяш за Апостол Апостолов, кажи през 2003 година, коя книга издаде?
 
като някои си губи времето да пише безполезни глупости с много никове в много глупави теми вместо да го ползва да научи нещо ново и да изкара кинти от това сам си е виновен че няма кинти .... щото на иво пиф безполезните постовете дето сам ги е написал последните дни е колкото на малък сателитен сайт които след някои друг месец може да му прави $$$ което е направо жалко щото това са доста повече пари отколкото е изкарал от измамите...
 

Горе