Ако засечете кръчмаря пишете тук

От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Ако може темите му да не се появяват изобщо ще е по-добре. Не може ли да настроите форума първото мнение на всеки нов потребители да не се появява без одобрение?
Цял форум да се пренастройва заради един кръчмар? Не е ли малко пресилено?

Относно събирането на материал за репорт:
Дано си е записал поне наименуванието на престъпленето, което извършва (изнудване). Пропуснах да му напиша точните текстове от НК, но и така би трябвало да му приемат самопризнанието. :)
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Цял форум да се пренастройва заради един кръчмар? Не е ли малко пресилено?

Относно събирането на материал за репорт:
Дано си е записал поне наименуванието на престъпленето, което извършва (изнудване). Пропуснах да му напиша точните текстове от НК, но и така би трябвало да му приемат самопризнанието. :)
Да, не мисля, че е толкова голям, че да преправяме правилата, че и да режем нови потребители, защото някой не е наред горе. Това ще е голяма грешка от наша страна.

Да не ви пука, гледайте си бизнеса и това е. Не се занимавайте с хора, които ще ви дръпнат надолу. Той точно това цели.
 
Тези дни много горещо, много емоции, много слаби психика. Какво ще кажете?

Само ще ви помоля да пишете тук при съмнение за кръчмата, ще гледам даже да не стигне до пост. Вече баннах едни с фалшиви мейли и измислени никове. Ясно е, че ще се подвизава тук, но реално няма да му се даде особено голям шанс, това го гарантирам.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Явно много си му набрал. Очаква се играта на котка и мишка да продължи с още гръмки теми по твой адрес. Поне е весело. :)
 
Не съм, не ми пука за него. Пука ми, такива хора на седят по специални места, а занимават нормалните хора. Няма да видят бял свят, защото се пълним с шит.

Ще съм безкомпромисен, триене и бан. На мен ще ми отнема по-малко време. :)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Тоя човек някой познавали го?
Аз мисля че наистина не е добре психически човека.... не ми изглежда на някой който се чуди какво да прави през свободното си време...
Те май намериха лек на шизофренията.
Ако някой съфорумец тук направи някоя FB група "Да помогнем на кръчмаря" да постне тук, ще даря и аз нещо.
Ама това сериозно го пиша не в кръга на майтапа, все пак става дума за здраве.
Аз взех да го съжалявам...
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Според мен Кръчмаря сам за за себе си е прав, а ние за него сме като някакви извънземни, които той не може да разбере изобщо. Проблемът е в това, че за да може един индивид да е член на обществото той е длъжен да спазва нормите за поведение, които са приети и да има нужните задръжки. Съществуването на човешката цивилизация е основано именно на задръжките и на това, че в голяма степен сме еднакви. Ако някой се отличава твърде много няма как да бъде пълноценен член на обществото и винаги ще бъде аутсайдер. Тук каквито и хранилки между потребителите да е имало (пожелания към майки, лели и т.н.) никой дори не се е доближавал до крайностите, които са характерни за Кръчмаря. Човекът очевидно няма почти никакви задръжки. Явно е преживял някаква трагедия в миналото, която го е белязала за цял живот. Няма как да се впише и всяка негова поява разваля добрата атмосфера във форума.
 
Последно редактирано:
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Аз не смятам така. Мисля си че е само на приказки във форума...
 
От: Re: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Само ще ви помоля да пишете тук при съмнение за кръчмата, ще гледам даже да не стигне до пост.
Че той сам си пише тук. :D
 
Re: От: Re: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Че той сам си пише тук. :D
Нека си пише, само че няма да има успех.

@Test, не че не ни разбора, а просто сдухва всичко тук, защото реално нещо го човърка от вътре. В интерес на истината не ме интересува, интересува ме до момента, в който дойде да прави мизерии, но ако чете тук, може да бъде сигурен, че всеки негов пост или тема ще бъде трита, както всеки негов акаунт - банван. ;)

Той не се отличава, той вреди. И Апостол Апостолов се отличаваше, но за сметка на това даваше доста полезни постове, с което си извоюва и правото да остане. Имахме и още много странни хора, които имаха отличителна черта в характера, която ги правеше малко по-различно от другите, но това на кръчмата си граничи с крайна форма на комплексарщина. Аз лично и да искам, не знам за какво да се захвана, за да го оставя тук. Последният му пост тук беше псуване и ругане, по най-тираджийския начин - даже не виждам плюсове от такъв човек тук, на не говоря за принос. Защото един член на едно общество, трябва и да допринася за развиването му.

Кръчма, сега към теб, ако имаш толкова свободно време да се регваш, да пишеш и да го мислиш какво ще напишеш и като цяло имаш време за губене, аз нямам против, ще седя тук и ще те трия с голям кеф. Има начин да се оправят нещата и двамата знаем как, сам си прецени дали искаш. Самият факт, че тук има толкова много разумни и активни потребители, които развиват както бг интернет пространството, така и форума, може да ти послужи за пример, как реално човек се приобщава към една общност. Има и други начини, но не знам как си се насочил към най-неправилния.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Айде поне да го набухаме с червени репи, докато дойдат админите?
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Не мога да разбера как може да има такъв нещастник ? Цял ден да седи, да се чуди каква тема да пусне за да злепостави някои или да направи някоя интрига. Нито има кяр от това, нито нищо. Не мога да се седя логично обяснение за това, освен хейт. На такива хора трябва да се забранява достъп до интернет.
 
Моята препоръка към всеки един от вас е: НЕ ПИШЕТЕ В ТЕМИТЕ МУ ИЛИ НЕ МУ ОТГОВАРЯЙТЕ......защото ще се трият масово, без никакво предопреждение или каквото и да е. Просто никакъв толеранс. Също така ценете времето си, защото някой ще кажат, че гоним съдържание, и да, гоним, но качествено. Всичко изгенерирано от него или с негова помощ е шит и никога няма да види бял свят, не поне и през този форум.

Не искам да обиждам никой, но няма логика да спорите с него, да му пишете и т.н. Просто човека има проблеми, не ставайте част от тях. Не е хейт, това е нещо, което трябва да се лекува. Това е простото обяснени, ако беше хейт, щеше до сега да сме се разбрали като хора, но не можем, което следва да е на по-сериозно ниво. Няма как да се пребори това и ви съветвам да не се занимавате. А аз ще имам ангажимента (с ваша помощ) всичко негово "творение" на съзнанието му, предадено тук да бъде трито и естествено бан за съответния потребител. ;)

Това е, нищо толкова сложно. На такива хора не само трябва да се забрани достъпа до интернет, но и до други хора. ;)
 
От: Re: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Ще съм безкомпромисен, триене и бан. На мен ще ми отнема по-малко време. :)

Не го вярвам това. Ти тръгнеш ли да триеш постове, ръката ти започва да трепери и не след дълго започват спазми, и конвулсии. :mrgreen:
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Работата с пълното игнориране не работи. Винаги ще се намери все някой да му отговори. После ще се включи и трети, а накрая пак ще имаме няколко такива теми с по 5-6 страници всяка. Истинският проблем е, че фокусът на вниманието във форума се измества от съществените неща и всеки път като влезеш сред водещите теми са все кръчмарските. Трябва да се реагира много бързо при появата му. Толкова бързо, че повечето потребители да не успеят да разберат, че е правил опит да се появи.
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Работата с пълното игнориране не работи. Винаги ще се намери все някой да му отговори. После ще се включи и трети, а накрая пак ще имаме няколко такива теми с по 5-6 страници всяка. Истинският проблем е, че фокусът на вниманието във форума се измества от съществените неща и всеки път като влезеш сред водещите теми са все кръчмарските. Трябва да се реагира много бързо при появата му. Толкова бързо, че повечето потребители да не успеят да разберат, че е правил опит да се появи.

Ще свърши, защото всичко ще бъде изтрито, и потребителя ще види, че и неговите писания са заминали, а съм сигурен, че отговор на кръчмата няма да е сред най-ценния контент на форума. И така ще се спре, няма как да се лекуваме от паразити, ако не се вземат драстични мерки. Това е положението. Естествено, ако нещо ценно се сподели от потребителя (което ме съмнява в такъв тип разговор), ще се отдели като ценен пост и ще е старт на нова тема, която ще придобие друга насоченост. Има вероятност да се случи и за това искам да го знаете, че ще се случи. Пример за това е днешната тема за Птиците и природата на Викяр Бг. :)

Няма да има изместване на фокуса. Гарантирам. Реагирането ще е бързо и ще разчитам и на вас. Няма как да има 24 мониторинг, но пък всичко ще бъде заличено и изтрито. Самата идея, че се трие и не стигна до Google е достатъчно. :) Надявам се това да не ви притеснява, но ще сте свидетели на триене и бан на килограм. :)
 
От: Re: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Абе днес цял ден съм му търкал глупостите на този ненормалник. :) Не ми трепна окото. :) Контузиите ще са при физически контакт с него.....аххахахаа. Ох, даже не ми е интересно да говоря за него. :)

Конвулсии, Блинки - не контузии. Аз все ти повтарям, че си разсеян, ама ти не вярваш.
 

Горе