Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогнем!

Рейтинг - 100%
1   0   0
Ние сме екип от ентусиазирани млади хора , със страст към това с което се занимават. Ако имате нужда от уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого , изработени с качество, надминаващо очакванията ви, може да се обърнете към нас. Ограниченията са наложени, само и единствено от въображението ни - www.internet-century.com!
Очакваме ви!
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Видях ви проектите, има добри идеи, но като
нови пуснете някое ревю. Ще е добре и тук някой да спомене как се комуникира с вас. Успех все пак :).
 
  • Like
Реакции: wood
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Видях ви проектите, има добри идеи, но като
нови пуснете някое ревю. Ще е добре и тук някой да спомене как се комуникира с вас. Успех все пак :).

Да, има ли свободни ревюта? Или нещо като за потребителите тук? :) Успехи и много продажби.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Все пак някакви цени ще е добре да напишете за услугите ви...Ако пуснете някое ревю ще се възползвам от него за един мой нов сайт. Успех и от мен с начинанието :roll:
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

И аз бих се възползвал за някое ревю на банер, ако има разбира се :beer:
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Това което мога да предложа , като за потребителите на "Предприемач" е 10% отстъпка, при поръчка на уеб сайт/дизайн, както и 2 ревюта на статични банери ( лична инициатива ). Относно цените - зависи от големината и изискванията за проекта, но това което гарантирам е , че ще получите максимума за вашият бюджет!
Поздрави ! :)
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Ако може едното ревю за статичен банер?
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

И от мен имате ЛС. :)
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

fifi Получава 2-рото ревю, скоро очаквайте и банерите тук! :)
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Нека тези с ревютата да пишат тук отзивите си...
Само не разбрах защо wood и hristo.iliev са прескочени с ревютата, а те са писали първи в темата ти, ще ми е интересно да чуя причините.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Аз пък имам нужда от едно лого и ако пича изяви желание бих се радвал да се възползвам. Успех !

Поздрави,
Галин
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Нека тези с ревютата да пишат тук отзивите си...
Само не разбрах защо wood и hristo.iliev са прескочени с ревютата, а те са писали първи в темата ти, ще ми е интересно да чуя причините.
След като пуснах безплатните ревюта 2-ма човека ми писаха, преди това просто имаше хора които казаха, че ако пусна ревюта биха се възползвали. Не съм искал да пренебрегна или засегна някой, просто обявих че ще направя 2 банера безплатно и 2-ма човека ми писаха, това е !
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

След като пуснах безплатните ревюта 2-ма човека ми писаха, преди това просто имаше хора които казаха, че ако пусна ревюта биха се възползвали. Не съм искал да пренебрегна или засегна някой, просто обявих че ще направя 2 банера безплатно и 2-ма човека ми писаха, това е !
Накарай ги после тези двамата да дадат по едно мнение от свършената работа тук. ;) Каквато е и целта на занятието.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Нека тези с ревютата да пишат тук отзивите си...
Само не разбрах защо wood и hristo.iliev са прескочени с ревютата, а те са писали първи в темата ти, ще ми е интересно да чуя причините.

Аз не се сърдя за това че не съм получил ревюто, така е преценил колегата. Даже и положителен реп съм му дал...Желая му успех с услугата.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Получих си банера за сайта и съм много доволна! Колегата се справи много добре, особено имайки предвид, че не знаех и аз какво точно искам.... Така, че на който му трябва качествен банер - да не се колебае изобщо! :)
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

banner.png
Според мен се справи чудесно пича
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

А с печатната реклама как сте?
 

Горе