Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогнем!

От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

визитки, флаери, плакати... не видях подобни в сайта ви и това е причината да питам. А пък силно се интересувам от услуги в тази сфера. И цени.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Да, предлагаме, те са към рекламните материали секцията в сайта, но наистина , че не е ясно, ще го добавя като услуга. За цени и оферта ми пиши ЛС.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Тъй като не получихме очакваните поръчки от тук, реших, аз лично, да пусна промоция, не ревюта, а промоция за дизайн , -50%, която важи от 27 август до 27 септември:

банер (статичен) - 14,99 лв.
лого - 39,99 лв.
дизайн на сайт - до 3 страници - 84,99 лв.
дизайн на сайт - 1 страница - 54,99 лв.
кодиране на дизайн - по договаряне, но приблизително 40-50 лв. на страница, ако не е много проста, ако е проста може и за 20-30 лв.
флайъри - 19,99 лв.
дизайн на брошура - 29,99лв.
дизайн на фейсбук аватар + кавър = 44,99лв.

При повече от 2 поръчки цената пада!


Хайде, Очаквам ви, ако искате да видите част от проектите www.internet-century.com , работя бързо и качествено!
Дизайнера.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

Привет Георги,

поздравления за хъса и усилията. И все пак не очаквай някаква лавина от поръчки. Във форума има десетки твои колеги дизайнери, които са изградили някаква репутация и си работят с много от съфорумците. Ти се появяваш от нищото и очакваш веднага да те завалят поръчки.

Няколко съвета от мен:

1. Направи си едно хубаво портфолио в първия пост. Покажи твои неща още тук, да не се налага чак в сайта да виждат.
2. Търси клиенти и на други места. Тук виреят повече съвсем евтините продукти и услуги.

На мен ми направи впечатление как веднага те метнаха за ревюта и нещо безплатно (малко, като просия, без да се обиждат съфорумците, админа да дава подобни съвети е ОК, но другото е малко в повече). За това ми е и третия съвет:

3. Ако ще правиш ревюта ги анонсирай още в началото - уверено и повече. И за различни услуги. Щом разчиташ на форума за клиенти, нека повече хора да те похвалят.
4. Върни се на първия пост и го редактирай или просто нова тема.

Успех още един път.
 
От: Ако имате нужда от добър уеб дизайн/уеб сайт/банер/лого - Ние можем да ви помогне

7 дни считано от 00:00 на 19 септември
ПРОМОЦИЯ!
След като получихме най-различни видове поръчки, от редица клиенти, установихме, че все още нямаме нито 1 поръчка от Predpriemach.com, за това:
Лого - 15 лева
банер статичен - 10 лева
дизайн - една страница - 39 лева
 

Горе