Активация на пейпал акаунт

Здравейте, прочетох някои неща във форума за регистрацията в пейпал, но конкретно един въпрос не можах да изясня, затова нядявам се да помогнете, дори и да е обсъждана тема преди. Искам да си регистрирам фирмена карта в Пейпал. След като направя първоначалната регистрация, за колко време пристига кодът за активация и след колко време след това мога вече да плащам, не само да получавам пари. Не знам дали се изразявам коректно, но акцентът ми е върху времето - за колко време от моментът на регистрация в сайта картата става пълноценна и мога да я ползвам за всичко? Има ли експресна поръчка при регистрация?
 
акаунта бил ли е верифициран преди това, или е нов ? ъпгрейдваш от персонал на бизнес? това го питам защото ако добавяш нова карта към съществуващ акаунт верифициран акаунт не нужно да я верифицираш



Иначе ако е за колко време зависи от банката ти и провиадъра на карта,

американска банка - карта виза: транзакцията с кода излезе веднага в електронното банкиране (за по малко от 30 секунди)
за друга американска банка с мастъркард, транзакзията с излезе като пендинг сума на следващия ден беше удобрена и се беше появила в транзакциите заедно с кода

бг банка нямам опит, чета във форума няма значение мастъркард виза от един до няколко дни докато излезе транзакцията с кода в електорнното банкиране
 
От: Активация на пейпал акаунт

Много ти благодаря за отговора, най-накрая мога да отлепя от компютъра след толкова чакане 8) . Аз четох тук за някакъв код по поща след 2 седмици, иначе чувала съм за 4 -5 дни. Става въпрос за мастъркард карта, към европейска банка е и не е за ъпгрейдване към наличен вече акаунт в пейпал, а напълно нов. Всичко ново, аз абсолютен абориген. А това с онлайн банкирането, понеже и то ми предстои, но ще го правя в понеделник - има ли някакво изчакване до активация или веднага може да се ползва?
 
а това зависи от банката ти за електронното банкиране но предполагам за ден от вечерта работеше в сосиате

просто въпроса беше доста неясно зададен затова можеби нямаше отоговор, дори аз се затрудних да го разбера - реших че е защото не съм си изпил кафето :)
 
От: Активация на пейпал акаунт

Е, вярвам и усещам че си проявил търпение към невръстните - аз съм само на 3 мнения, а ти на 8000. Поздрави :)
 

Горе