БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

^^Да бе няма :) Тук пък какви глупости съм чел от сорта на "какъв телефон да си купя", "уиндовса ми забива и 4 дена не можах да вляза във форума", "гаджето ме заряза" и нема ти казвам още кооооооолко много предприемачески теми :D Нивото тук отдавна е под това на бгмамма :twisted:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ти от къде знаеш, че не съм и там :D

ам фъкин евриуере :twisted:

И не е нужно да бъдем лицемери за да сме готини, нищо че почва да става като еталон за повечето тук :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

В този форум има ли функция да блокираш потребител, тоест да не виждаш нито едно от изхожданята му? И какво се случва с такъв, ако не само случайно, но и ежедневно забравя да си взима хапчетата? С други думи: съвсем без цензура ли сте??
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

В този форум има ли функция да блокираш потребител, тоест да не виждаш нито едно от изхожданята му? И какво се случва с такъв, ако не само случайно, но и ежедневно забравя да си взима хапчетата? С други думи: съвсем без цензура ли сте??

отиваш на профила на човека й най в ляво в менюто има
ignore.png
Add to Ignore List

чисти се а ако някой много прекалява има и банове само 12% офтопик и се горедеем с това :)


към скаралите се - трябва ли да си показваме магарията пред гостите ?
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

отиваш на профила на човека й най в ляво в менюто има
ignore.png
Add to Ignore List



към скаралите се - трябва ли да си показваме магарията пред гостите ?


Лелеле как се изложихме пред чужденцитеее... верно, поне 5 страници има за триене, чак ме е срам. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Всичко е под контрол :mrgreen:
И тука може повиваме усрани дришльовци
 
От: БГ мама се била разцепила???

dintronix, прочетх те- и сега, и одеве.
Сега олекна ли ти? :)

LoL
 
От: БГ мама се била разцепила???

Да, уригнах се, но май е от бирчока
Не разбрах само що ма четеш, като ти казаха за игнора
Или си имаме нова хейтърка и моем се подъвчем
Мноо го обичам тва и винаги съм на линия
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не помня да съм споменала ник. Но след като сам си разпознал в думите ми, няма да споря, все пак сам се знаеш най-добре :) И полека с нервите, ще ти трябват, ако наистина искаш да постигнеш нещо в частния бизнес.

(а някой писал напред, че жените били *лесни* за различните бизнеси, LoL)

Лека и приятна вечер, господа.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Значи, да кажа моето мнение, не твърдя, че много разбирам. Ако желаете да пускате просто образователни, информативни и/или занимателни теми в bul-mamma, можете да се възползвате от правото си на обикновени регистрирани потребители и да ги пуснете, без да питате никого. Ако вече желаете по някакъв начин да рекламирате ваш сайт или блог (ненатрапчиво, разбира се), само тогава е нужно да разговаряте със собственичката на форума, която е и администратор там.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Проблемът му е в малкият размер и за негово съжаление това не само се отразява на офлайн отношенията му с жените, ами и онлайн, поради възникналата социопатия в следствие на което :rolleyes:

Иначе е толкова добър уебмастър, колкото и сваляч :D
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Значи, да кажа моето мнение, не твърдя, че много разбирам. Ако желаете да пускате просто образователни, информативни и/или занимателни теми в bul-mamma, можете да се възползвате от правото си на обикновени регистрирани потребители и да ги пуснете, без да питате никого. Ако вече желаете по някакъв начин да рекламирате ваш сайт или блог (ненатрапчиво, разбира се), само тогава е нужно да разговаряте със собственичката на форума, която е и администратор там.

Като питам, мисля, че ще е от името на повечето. Как върви въпроса с гест блогинга и по-специално за тези, които искат да публикуват статия с линче след нея или в нея. Само на това бих се радвал на отговор.

Вярвам, че става дума за информационни статии и обучителни. Не рекламни и PR материали. :) Това на никой не му трябва. :)
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Като питам, мисля, че ще е от името на повечето. Как върви въпроса с гест блогинга и по-специално за тези, които искат да публикуват статия с линче след нея или в нея. Само на това бих се радвал на отговор.

Вярвам, че става дума за информационни статии и обучителни. Не рекламни и PR материали. :) Това на никой не му трябва. :)

Писахте ли на УФСЪ? Можете да й драснете едно ЛС. Тя е доста заета и няма възможност да следи тази тема постоянно, но в нашия форум е почти непрекъснато на разположение. Аз просто съм обикновен потребител и не съм упълномощена нито да разрешавам, нито да забранявам публикуването на статии и не мога да отговоря от името на администраторката, но смятам, че ще се съгласи при такива условия. Някой по-напред каза, че не е получил отговор - ако е писал в предприемаческия форум, е напълно възможно, ако не си е влизала в акаунта и не е видяла съобщението.
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Като питам, мисля, че ще е от името на повечето. Как върви въпроса с гест блогинга и по-специално за тези, които искат да публикуват статия с линче след нея или в нея. Само на това бих се радвал на отговор.

Вярвам, че става дума за информационни статии и обучителни. Не рекламни и PR материали. :) Това на никой не му трябва. :)

И мен ме интересува за гест блогването.

Раздуйте, ако научите повече. :)
 

Горе