Генератор на статичен сайт, търся съвет

ikome

New Member
Здравейте, използвах WordPress за известно време и търся ново решение, защото не искам да използвам CMS.

Открих, че хората препоръчват генератор на статичен сайт и рамка и казаха, че генераторът на статичен сайт е най-лесният само след CMS. Не съм сигурен дали това е вярно.

Открих, че хората препоръчват генератор на статичен сайт и рамка и казаха, че генераторът на статичен сайт е най-лесният само след CMS. Не съм сигурен дали това е вярно.

Освен това, ако това https://xender.vip/ е вярно, какъв генератор на статичен сайт препоръчвате? Искам простота и бързина, също и ниска цена. Моят сайт е предимно блогове и се надявам, че може да има функционалност за електронна търговия и да бъде на много езици.

Всеки съвет е много ценен. Благодаря!
 
Последно редактирано:
Знам, че не искаш CMS обаче пробвай това. Не иска инсталация само разархивираш.

Quick.CMS
На бота вируси ли му пращаш 😂
 
Чудя се каква им е целта!!! Няма линкове, обучават ли се?
Според мен да. Именно обществата, които не са под такива рестрикции като в социалните медии са идеален терен да пуснеш и да трупаш. А защо и да не влизат в базата данни, които в последствие ще послужат за отговори на други хора. Но това е мое мнение по темата. :)
 
Чудя се каква им е целта!!! Няма линкове, обучават ли се?

Единствените логични цели са генериране на релевантен контент + провокиране на user engagement.

Остава висящ въпросът кой има файда от тая работа :)
 
Единствените логични цели са генериране на релевантен контент + провокиране на user engagement.

Остава висящ въпросът кой има файда от тая работа :)
Тези, които ги правят "по-умни', и може би админите, ако наистина се правят добри дискусии. :) Ама да си говориш с робот, малко ми е странно. Не, че повечето чат ботове не са такива, ама хората си се радват, че някой им обръща внимание. :)
 
Здравейте, използвах WordPress за известно време и търся ново решение, защото не искам да използвам CMS.

Открих, че хората препоръчват генератор на статичен сайт и рамка и казаха, че генераторът на статичен сайт е най-лесният само след CMS. Не съм сигурен дали това е вярно.

Открих, че хората препоръчват генератор на статичен сайт и рамка и казаха, че генераторът на статичен сайт е най-лесният само след CMS. Не съм сигурен дали това е вярно.

Освен това, ако това https://xender.vip/ е вярно, какъв генератор на статичен сайт препоръчвате? Искам простота и бързина, също и ниска цена. Моят сайт е предимно блогове и се надявам, че може да има функционалност за електронна търговия и да бъде на много езици.

Всеки съвет е много ценен. Благодаря!

Баба ми бе изключително напреднал програмист в създаването на Artificial Idiot.
Спомням си как като малък ми разказваше приказки относно това и решенията и за такъв род проблеми.
Като един Artificial Idiot, трябва да изключиш защитата от прегряване на сървърите си, да ги претовариш и се самоубиеш ритуално.
Това е решението за генератор на статичен сайт.
Моля, пак заповядай!

Според мен да. Именно обществата, които не са под такива рестрикции като в социалните медии са идеален терен да пуснеш и да трупаш. А защо и да не влизат в базата данни, които в последствие ще послужат за отговори на други хора. Но това е мое мнение по темата. :)
Здравей, Blinky, отдавна не съм писал (за разлика от ИИ /изкуствените идиоти/ май :rolleyes::D).
Всъщност преди време се дискутираше засичането на ИИ съдържание, и въпреки че на дадения етап имаше някои спънки, съм убеден че много усилено се работи в тази насока от страна на търсачките.
В даден момент, наблъсканото по сайтове такова съдържание, мисля че ще е негативно за тях.
Просто при ъпдейта на алгоритмите някой ден, всичко това ще бъде отчетено като публикуван/допуснат спам, който е в разрез със самата идея на търсачките... Защото няма как ИИ да има "преживяване" или усещане за такова, с което са наясно разработчиците на алгоритми и техните шефове.
Да, "блестящите" неща са интересни, но нека не забравяме какво се случи с индианците...
... Понякога се радвам, че българският език е неглежиран и остава "на заден план" за някои подобни "иновации"...
 
Последно редактирано:
И рови два дена да изкараш това от прахоляка, само и само да лапнеш некоя старс?? 😆
 
  • Like
Реакции: Sky
Абе още ли има някой дето си мисли, че уникалното съдъражние има файда от него. Дали го е писал ИИ ли бай Илия го е копирал от ИИ няма никакво значение от години.
 
Последно редактирано:
Абе още ли има някой дето си мисли, че уникалното съдъражние има файда от него. Дали го е писал ИИ ли бай Илия го е копирал от ИИ няма никаквоа значение от години.
Гаварит масква или имаш някакви доказателства за това?
 
Абе още ли има някой дето си мисли, че уникалното съдъражние има файда от него. Дали го е писал ИИ ли бай Илия го е копирал от ИИ няма никаквоа значение от години.
Хахаха. Да, всички занимаващи се със SEO го мислят. :)
Разлика кой го е писал - няма, но кой го преглежда и редактира, за да стане добро и споделяно - има голяма.
 
Хахаха. Да, всички занимаващи се със SEO го мислят. :)
Разлика кой го е писал - няма, но кой го преглежда и редактира, за да стане добро и споделяно - има голяма.
В една дебела и много пропагандна книга са казали: Блаженни са вярващите ;)
 
В една дебела и много пропагандна книга са казали: Блаженни са вярващите ;)
Добре, само се надявам да не се занимаваш с това, защото ще им стане забавно на собствениците на тия AI контент проекти.

Нали гледам в други теми, че споделяш, това което споделяш като линове, съдържанието на тях не е AI, може да си сигурен.
:)
 
Факта, че шльокавишките сайтове/домейни (сещате се..) винаги са в топ-а, ясно говори, че дубликейта май наистина няма голямо значение. Тия сайтове са изградени от 100% дубликейт, НО с тази разлика, че статиите са им по километър дълги. Явно бота все пак преценява, че са по-полезни ;)
 

Горе