Предлагам: 🌟 Предлагам Изработка на сайтове, реална GDPR функционалност, SEO /Оптимизация на уеб сайт и други

Chris007

Active Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Иновативен и опитен уеб разработчик с над 15 години опит в изработката на сайтове и уеб дизайн. Осигурявам ефективни решения за клиенти от различни индустрии, съчетавайки техническите ми умения с креативност и стремеж към перфекционизъм. Притежавам разностранни умения в областта на GDPR и SEO оптимизация, като също така превъзхождам в професионална работа с различни платформи като WordPress, OpenCart, Prestashop и Oscommerce.

🔥 Изработка на сайт,
🔥 реална GDPR функционалност,
🔥 SEO /Оптимизация на уеб сайт,
👉🏻 WordPress,
👉🏻 OpenCart,
👉🏻 Prestashop,
👉🏻 PHP,
👉🏻 HTML,
👉🏻 JavaScript,
👉🏻 CSS,
🔥SEO Копирайтинг,
👉🏻 Изработка на лого за сайт,
🔥 Поддръжка на сайт,
🔥 Превод на уеб сайт - от и на Английски език, Руски език,
🔥 Обработка и оптимизация на изображения,
👉🏻 Въвеждане на данни и др.

🤝🏻 Креативност, точност, аналитично мислене, способност за управление на проекти и срокове.

Опит и умения:

👉🏻 Изработка на сайтове: Планиране, дизайн и разработка на уеб сайтове от нулата до финалния продукт. Използване на съвременни технологии и стандарти за създаване на потребителски удобни и естетични сайтове.
👉🏻 Уеб дизайн: Създаване на уникални и привлекателни уеб дизайни, които отразяват индивидуалността и целите на клиента.

👉🏻 Реално работеща GDPR - функционалност: Опит в разработката на уеб сайтове, които съответстват на изискванията на Общия регламент за защита на данните (GDPR) и интегрирането на такава във вече готови сайтове. Осигуряване на поверителност и сигурност на личните данни на потребителите. За разлика от доста колеги, бих могъл да изградя на сайта ви реално работеща GDPR - функционалност, която е задължителна за един сайт, а съм почти сигурен че вашия няма.

👉🏻 SEO оптимизация: Използване на SEO методи и стратегии за повишаване на видимостта и подобряване на позициите на уеб сайтове в търсачките. Оптимизиране на съдържанието, метатегове, ключови думи и други фактори за подобряване на рейтинга в резултатите от търсенето. Локална SEO оптимизация, OnPage SEO, OffPage SEO оптимизация.

👉🏻 Програмиране: Владеене на PHP, HTML, JavaScript и CSS за създаване на динамични и интерактивни уеб сайтове.

👉🏻 Лого дизайн: Създаване на уникални и запомнящи се лога за уеб сайтове, които представят идеята и целите на бизнеса.

👉🏻 Поддръжка на сайт: Постоянна поддръжка и актуализация на уеб сайтове за осигуряване на безпроблемна функционалност и сигурност.

👉🏻 SEO Копирайтинг: Създаване на оптимизирано за търсачки съдържание, което привлича посетители и подобрява SEO резултатите.

👉🏻 Превод на сайтове: Превеждане на уеб сайтове от и на английски и руски език.

👉🏻 Обработка на изображения: Редактиране и оптимизация на графични изображения за използване на уеб сайтове.

👉🏻 Въвеждане на данни: Точно и ефективно въвеждане на данни в различни формати и платформи, включително SEO-оптимизирани текстове.

Нека да пишат на лично съобщение само сериозни хора, които имат интерес.
Благодаря на всички за вниманието!
 
Последно редактирано:
UP ще бъде малко скучно, за да повдигна темата, затова ще ви разкажа една може би позабравена приказка за малкото Up-че.
Имало едно време едно Up-че, което живеело в страната на добия Харигадъгъл. То много обичало да се разхожда по свирилилипоя и да свири на своя щирщирилилифон.
След като два часа се разхождало по пътеката на Щирилифолите, Ъпчето срещнало злия Каликадъмбар.
Подтикнат от гадната Гагафалка, той се опитал да нанесе вреда на Ъпчето.
На късмет, едно стадо Зигови минавало над случката.
Една от тях носела своя тракторизиращ мухинипрепаризиращ инжектопляктор за перифондация на чимандалейки и тя успяла да защити Ъпчето, убивайки злия Каликадъмбар и гадната Гагафалка.
Понякога приказките не завършват с добър край, и може би си мислите, че доброто побеждава злото?
За зла участ Гагафалка оцеляла, като използвала тройна дудубламуза срещу тракторизиращ мухинипрепаризиращ инжектопляктор за перифондация на чимандалейки и понеже била много хитра, се направила на умряла фоксупортуция.
Изчакала стадото Зигови и Up-чето да отминат, поотръскала се и се втурнала при Скокондрилестия таратуфляк.
Намерила го под една дебела сянка на ъмбуц, сладко похърквайки след здравия запой с няколко пързопръцела предната вечер.
Почнала да го ръчка и да се оплаква как за малко щяла да ритне зъдъргъграта, заради проклетото Ъпче и неговия шумен щирщирилилифон, и той като всеки себеуважаващ се таратуфляк, не бива да оставя тази работа така.
Разтърквайки очи, Скокондрилестия таратуфляк се втурнал да дири това Ъпче.
Малкото Up-че пък през това време било седнало до свирилилипоя и си мислело за принцеса Будогурдуца. Тя беше като кебапче от гарата - гореща, сочна и опасна!
Хубаво, ама Скокондрилестия таратуфляк, който бил събуден от злата Гагафалка решил да го перекандира..., видял го и хукнал да гони малкото Ъпче. Гагафалка припкала след него и нареждала.
За щастие на малкото Ъпче, точно до свирилилипоя минавал един зигози, който носел своя незаконен трактонизиращ, мухопрепанизиращ шмайхел за перекандация на дйамандалейки № 43!
И перекандирал Скокондрилестия таратуфляк, барабар със злата Гагафалка, защото им имал зъб!
По случай случката, малкото Ъпче решило да направи най-важната стъпка в живота си - да се ожени за принцесата на Дълбокомислещите мамагадузи Будогурдуца.
Някои разказват, че и до ден днешен принцесата слушала в захлас вълшебния щирщирилилифон и живели дълго и щастливо.
И така, поуката от приказката е, че в живота се нуждаем от смелост и подкрепа, за да се справим с трудностите и да постигнем щастието.
А също така - от незаконен трактонизиращ, мухопрепанизиращ шмайхел за перекандация на дйамандалейки № 43
или поне от тракторизиращ мухинипрепаризиращ инжектопляктор за перифондация на чимандалейки!
Край на приказката!
 
Последно редактирано:
Copy-то е супер, но дай някакво портфолио да разгледаме.
Линкове към проекти, нещо за тях, технологии ползвани, нещо сложно дето си правил сподели и т.н.
Приказка е, все пак. Пък и Copy е, но не съвсем (защото не е била това и целта ми) :D
От друга страна е най-пълната и уникална приказка за малкото Ъпче в нета :cool:
По-късно ще ти драсна ЛС, защото трябва да излизам.
В каква насока от предложените неща те интересува?
Или просто питаш?
Screenshot_7.jpg
 
Последно редактирано:
А може и на ЛС :)
Давай направо в темата.


Каквото те представя най-добре.
Нещо от уменията ми ли те интересува? Това имам предвид.
Реално работеща GDPR - функционалност за сайтовете ти?
SEO?
 
Последно редактирано:
А може и на ЛС :)

Нещо от уменията ми ли те интересува? Това имам предвид. Реално работеща GDPR - функционалност за сайтовете ти? SEO?
Интересуват ме сайтове, които си правил и линкове към тях за да ги разгледаме.
 
  • Like
Реакции: Atis
С каква цел?😂
За да видим как работиш и какви проекти си изработил до сега.

Ако беше дизайнер щях да искам дизайни да видя, които си правил.
Ако беше app developer щях да искам да видя приложенията, които си правил.
 
За да видим как работиш и какви проекти си изработил до сега.

Ако беше дизайнер щях да искам дизайни да видя, които си правил.
Ако беше app developer щях да искам да видя приложенията, които си правил.
Щеше, ако искаш да се направи нещо и аз това питам от самото начало.
Искаш ли и какво да се направи или просто си чешем езиците?
Плюс това е доста субективно - всеки има свои виждания за това как би искал да му изглежда това, което ще му се прави, какво да може да прави, да има ли СЕО и т.н. Примери мога да ти пусна, но ме интересува за какво са ти?
 
Последно редактирано:
Щеше, ако искаш да се направи нещо и аз това питам от самото начало.
Искаш ли и какво да се направи или просто си чешем езиците?
Плюс това е доста субективно - всеки има свои виждания за това как би искал да му изглежда това, което ще му се прави. Примери мога да ти пусна, но ме интересува за какво са ти?
не да се мешам в темата , но държанието ти е малко странно. Алекс Кузмов е работодател и създател на доста платформи като now.bg и за да те разпитва има защо. Първо проучи човека и тогава се дръж така да се каже надменно.
 
не да се мешам в темата , но държанието ти е малко странно. Алекс Кузмов е работодател и създател на доста платформи като now.bg и за да те разпитва има защо. Първо проучи човека и тогава се дръж така да се каже надменно.
В никакъв случай държанието ми не е такова.
Нали се сещаш, че не всеки желае едновременно всичко от изброеното за сайта си?
С други думи, ако му изпратя сайт на който съм правил оптимизация и не са искали да се променя друго, а той търси дизайн - не е ок, нали?
Ако му изпратя сайт, на който съм правил само GDPR-функционалност и не са искали друго, а на него му трябва SEO - пак така.
Не виждам нищо сложно в това да напише какво му трябва.

Просто искам да знам от какво по-конкретно се интересува той и с каква цел, за да знам какво да му пратя.
Не е сложно.
Защото ако му трябва нещо конкретно, може и да се пита конкретно.
А ако е просто за чесане на езика е друга тема.
например, както pavelandreev.bg и jaden.bg нямат GDPR-функционалност. Може това да го интересува например. Това питам и аз от самото начало, защото съм предложил и умея доста неща.
Също така pavelandreev.bg зарежда за 27 сек.
А може би има нужда от SEO-специалист?

Изпратил съм му някои неща на ЛС.

GDPR не касае само уведомлението, което два от посочените нямат въобще, а още един куп неща.
Например: всички бисквитки, освен тези в категория "Задължителни" (не ти определяш кои са такива), трябва да бъдат блокирани и да не се зареждат докато потребителя не разреши това. Той трябва да има възможността да включва и изключва тези възможности по всяко време, тоест - да оттегли съгласието си чрез функционалност на самия сайт.
Има и още доста неща. Общодостъпни са, само човек трябва да чете.
И на тези сайтове някои липсват.

1. Насоки 5/2020 относно съгласието в съответствие с Регламент 2016/67

2. РЕГЛАМЕНТ (ЕС) 2016/679 НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ПАРЛАМЕНТ И НА СЪВЕТА от 27 април 2016 година относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и за отмяна на Директива 95/46/EО (Общ регламент относно защитата на данните)

3. Защита на данните съгласно ОРЗД



Screenshot_7.jpg
 
Последно редактирано:
В никакъв случай държанието ми не е такова. Просто ме интересува от какво по-конкретно се интересува той и с каква цел. Защото ако му трябва нещо конкретно, може и да се пита конкретно.

например, както и pavelandreev.bg нямат GDPR-функционалност.
Също така pavelandreev.bg зарежда за 27 сек.
А умея и съм предложил доста неща.

Виж файлът 30036
дай Боже всички да имат популярността, уменията и честността на Павел Андреев !
 
Много ме "кефи" българският арогантен манталитет ....
А мен много ме "кефят" необосновани твърдения. :) За градивна критика да си чувал?
Кое по-конкретно е арогантно?
Да питам от какво по-конкретно се интересува alexkuzmov или приложения скрийншот и технически данни (по-скоро липсата на такива), които съм видял на пръв поглед и са свързани пак с това?

1689943645063.png

 
Последно редактирано:
Крисчо, толкова глупости си изписал, че няма начин да НЕ си намериш тук БАЧ като копирайтър. Обаче, френд, без порфолио (нищо, че го криеш всячески) немаш грам шанс някой да те сметне на-сериозно... Сериозно брат - тинк абаут тиз.

Не знам каква е тази потайнственост, след като става въпрос за маркетинг, умения, продажби, наеманници разни...КИНТИ..., МИ, явно търсиш баламурници, като ги успиваш със стари "курвенски" номера, от "нов адрес" 😁
 
Крисчо, толкова глупости си изписал, че няма начин да НЕ си намериш тук БАЧ като копирайтър. Обаче, френд, без порфолио (нищо, че го криеш всячески) немаш грам шанс някой да те сметне на-сериозно... Сериозно брат - тинк абаут тиз.
Не знам каква е тази потайнственост, след като става въпрос за маркетинг, умения, продажби, наеманници разни...КИНТИ..., МИ, явно търсиш баламурници, като ги успиваш със стари "курвенски" номера, от "нов адрес" 😁
Още един изклесък-ланкаджия 😂 Дори не уточняваш какво по-конкретно имаш предвид, а дотогава написаното от теб си остава единствено изтъркване на клавиатурата ти и повдигане на поста ми. 😂
Благодаря! 😂
Коментарът ти изглежда напълно безсмислен и неаргументиран.
Искаш ли да ти обясня защо? Списъкът ще бъде дълъг, но ще се помъча да се концентрирам върху най-важното.
Никаква креативност, а в същото време нападки, изсмукани от на баба ти шортите.
И какъв ти е проблема, че на лични съобщения пускам тази информация?
Трябва да си най-тъпия малоумник, след като съм написал че над 15 години се занимавам с дейностите, които съм изброил и да твърдиш такива неща, мачняк-неадекватник. Кой би се задържал толкова време в тези сфери, ако правеше това, което твърдиш? Мухьло ли си? Тъп ли си? Или просто си некадърник, който за нищо друго не го бива и си решил да изкарваш поне точки за профила си, за да спамиш и по други раздели и продаваш фейсбук акаунти? 😂 Който ти профил е без една тема, единствено няколко спама които са ти от тази тема са ти донесли 3 точки от моите реакции (смях, защото си пълен смешник)? Срещу тях пише "Някой те харесва", но не, никой не те харесва, просто си смешен и жалък. Да жалък!
Смени си дилъра, след като толкова зле ти се отразява, а си избрал такъв път. :D
явно търсиш баламурници, като ги успиваш със стари "курвенски" номера, от "нов адрес"
Нито си работил с мен, нито си комуникирал с мен досега, нито знаеш как работя, нито какво съм работил, нито въобще разбираш и си наясно, че който го интересува нещо - ще се свърже с мен и конкретно по това което го интересува - ще му върна отговор, че да изказваш такива твърдения. За разлика от други такива плямпала като теб, аз говоря с факти. И колкото това да не се харесва на големия процент от хората тук, които предлагат нещо уж, а се оказва че то е "куцо", и се сърдят при градивна критика вместо да си оправят нещата, това е истината и говори достатъчно за това как работя аз. С аргументи. Също така не си наясно със значението на думичката "клевета". Останалите комплексирани бездарници, които са решили като теб единствено да си чешат езиците не ме вълнуват.
Надявам се да са останали гънки в межуушното ти пространство, за да разбереш защо.
Спамът и хейтът са изцяло показател за доста тъжна и бездарна личност, която няма приятелка. Намери си. Или същата е толкова грозна, но зла, че те е яд на света и хора които могат много повече от теб. Казвали ли са ти, че си жалък?
Тинк абаут ит 😂
В игнор си вече, така че продължавай да спамиш. Поне докато не си смениш дилъра или намериш приятелка ;)

(обикновен локум)
1689943645063.png

Аз, обеснявачо още от малък... 😂🤣

Screenshot_2.jpg

А този виц може да си го сложиш на стената, в графа "Професия", вместо това "Ай Тъй" (както казах-никаква креативност),
преди да отплуваш. ;)
"Крокодилът го затапвали всички животни. Това много го измъчвало, и все търсил начин да си го върне на някой.
Видял Хипопотама, и почнал да мисли как да го затапи.
Мислил, мислил, и накрая се сетил - ще попита Хипопотама:
- Здравей Хипи, как си?
Ако Хипопотама отговори че е добре, Крокодилът ще му каже
- Днес всички глупаци са добре, тинк абаут тиз.
Ако Хипопотама каже че е зле, Крокодилът ще му каже
- Днес всички глупаци са зле, тинк абаут тиз.
Продължил Крокодилът напред и като стигнал до Хипопотама казал:
- Здравей Хипи, как си?
Хипопотама отговорил:
- Плувай, плувай, ла@но зелено!
Отново Крокодилът бил затапен. Пак взел да мисли на кого да си върне. Видял маймуната.
Отново се замислил и решил - като приближи до Маймуната, да я пита:
- Здравей Маймунке, оженили се вече?
Ако каже че се е оженила, ще отговори
- Кой те е взел такава глупава и грозна? Тинк абаут тиз.
Ако каже че не се е оженила
- Никой няма да те вземе такава глупава и грозна! Тинк абаут тиз.
Продължил пак напред Крокодилът, и когато стигнал до Маймуната попитал:
-Здравей Маймунке, ожени ли се вече?
Маймуната му отговорила:
-Е как да се оженя, като тука има само крокодили!"
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_7.jpg
    Screenshot_7.jpg
    170.8 KB · Преглеждания: 20
  • Screenshot_8.jpg
    Screenshot_8.jpg
    228.3 KB · Преглеждания: 22
Последно редактирано:
Модът не ти прави услуга като ти забърсва задника, всъщност :)
Не може без портфолио, няма да имаш и една поръчка тук! А има и друго, много приказки и хвалебствия, а на лице - нищо?? Ами аз например, ако се ровя (че може и да не смогвам) за партньор нещо подобно, някой, да видя има ли талант и тн.. и какво - трябва специална молба да ти пиша на лично "Много моля, дайте портфолио да разгледам" :)
Пусни бонус поне 2-3 сайта да се разгледат.
 

Горе