Генериране на Трафик с Реални Ип адреси

anri

New Member
Исках съвет от компетентни лица, а не критики относно метод за издигане на интернет сайт. Съжалявам, че ще ме разбрали погрешно и все пак благодаря за отделеното време.
Ще помоля админа да изтрие темата.
 
Последно редактирано:
От: Генериране на Трафик с Реални Ип адреси

Светни ме как се случва това :)
 
От: Генериране на Трафик с Реални Ип адреси

Темата не е за "Webmaster Help - Секцията на Експертите", а за "Cheaters - Секцията на измамниците".
 
От: Генериране на Трафик с Реални Ип адреси

Това нещо, което го пишеш не може да се прави без модификация на браузъра (в смисъл троянски кон). С JavaScript и PHP не можеш да промениш реферера.

P.S. В същност може - с много добро SEO.
 
От: Генериране на Трафик с Реални Ип адреси

Темата не е за "Webmaster Help - Секцията на Експертите", а за "Cheaters - Секцията на измамниците".
VtoriChepik - Нека си спестим сарказма и ако имаш опит и знание относно това което питам, ще се радвам да споделиш :arrow:
 
От: Генериране на Трафик с Реални Ип адреси

До колкото си спомням такъв тип теми беше решено да не се толерират. Само чакаме някой овластен да го потвърди.
Иначе съм запознат с номера в тази и други сходни насоки, но тези си знания обикновено ги ползвам за защита (чрез различни скриптове детектори) от такива като теб. Все пак и аз чат-пат плащам за реклама и не ми е приятно да бъда мамен. От друга страна, като издател също не ми е приятно, тъй като трябва да се конкурирам с фантомни завишени статистики.
 
добре питаш от сео гледна точка но метода може се ползва за лъгане на рекламодатели че даден сайт е посещаван затова реигираха така щото поне при рекламите ако се създаде недоверие..................
 

Горе