Двор за пикник

дали ще го стягаме за госКе или ще чакаме да паднат кинти от някъде за къща.

С тия двамата (Партито и Фрилан-сър-а) въпросът не е дали/или. Едно посещение и ще изкараш за къща от тях. Имат - не ги жали. ;)
 
А ти това кажи.. Имам само за ягне и рачия, инак съм скъсан отсекъде 😆
 
можем ли да опечем едно агънце там докато решите ?
Аз съм от село, палатка ше си нося, няма проблем за спането, къща ми не трябва :)
Нямаш грижи. Ще направим едно пиене.
 
Имам само за ягне

Значи на българина като му кажеш ''пикник'' и веднага в главата му шамански ритуали с жертвоприношения. Брей тая езическа семка, ей..
 
Е то "пикник" му се вика в официална форма, и после се преминава в разговорната 😁
Наскоро един познат вика, "ние за да правим бизнес с теб, първо трябва да сме изградили история", еми ти как мислиш се гради история по пикници 😆
 
Е то "пикник" му се вика в официална форма, и после се преминава в разговорната 😁
Наскоро един познат вика, "ние за да правим бизнес с теб, първо трябва да сме изградили история", еми ти как мислиш се гради история по пикници 😆
Тъй де! 😂
 
Е то "пикник" му се вика в официална форма, и после се преминава в разговорната 😁
Наскоро един познат вика, "ние за да правим бизнес с теб, първо трябва да сме изградили история", еми ти как мислиш се гради история по пикници 😆
Значи, вече не отиваме да се напиваме като животни например, и шамански ритуали с жертвоприношения, а отиваме да градим история ?
Ама как възвишено звучи значи, да градим история ... :)

Абе, история ми се гради 🤣😁😜
 
а отиваме да градим история

То па много ще помните като се направите на животни. Нужен ви е летописец... Дано Нинчето е по-държелива, да помни. :)
 
То па много ще помните като се направите на животни.
о, вече подготвям плей листа ;)

Та, по случай откриването на "двора" ще започнем с песен за природата:




И в неделя по некое време, химна ще свири​


 

Горе