Двор за пикник

Ако продължавате да я забаламосвате, ще ме изпусне и мен като клиент.. щото аз се гласех да фана поне част от лятото, да си клатя ... мишката на тифирич 😆
 
Ако продължавате да я забаламосвате, ще ме изпусне и мен като клиент.. щото аз се гласех да фана поне част от лятото, да си клатя ... мишката на тифирич 😆
Сериозно. Твоята идея най-много ми допадна и мислим върху нея. Разгледах цените на караваните - почват от към 8 бона и нямат край. Друго, което пропуснах да кажа е, че мястото има две малки стари постройки, които най-вероятно ще трябва да се бутнат. Има кладенец, а водата не е узаконена, но е в мястото. Достъпът с кола е малко тегав, защото един нагъл холандец изкупи местата наоколо и иска да ни ограничи достъпа. Със съседите подадохме заявление в общината за път, но ще видим до къде ще я добутаме.
 
Тая тема, а и много други, ми напомнят за една констатация на Амун от едно време - а именно, че има хора дето и от ла*ното, дето са изс*али неска, искат да изкарат пари.

Беше във връзка с поредица от оферти на куци домейни, ФБ странички, шитави сайтчета и тем подобни. Нищо общо с настоящата :)
Ми, много ясно. Защо да не искаме...??? Нали трябва да сме предприемчиви, или обърках форума...?
 
Няма драма с постройките, даже са си ОК - винаги има нужда от складово пространство. Кладенеца също няма драма, екстра си е :)
Но е страшен трабъл това с холандеца, тук ще има драма със сигурност. А според мен, той наистина ще направи всичко възможно да ограничи достъпа..
 
Друго, което пропуснах да кажа е, че мястото има две малки стари постройки, които най-вероятно ще трябва да се бутнат. Има кладенец, а водата не е узаконена, но е в мястото. Достъпът с кола е малко тегав, защото един нагъл холандец изкупи местата наоколо и иска да ни ограничи достъпа. Със съседите подадохме заявление в общината за път, но ще видим до къде ще я добутаме.

Нагъл холандец, тегав достъп, молби до общината.. от ся ма заболя главата.. късай листа - нов план.

Кокошарник... био Ейца, свободни кокошки, туй-онуй. Забирай холандеца да събира продукцията и да храни пилчоците - добавяш европейско качество на етикета.

OIG4.jpg
 
Според мен и двете идеи са доста куци - подчертавам според мен. :)
Скъпа излез от кашона.
Ако нямаше файда от фец нямаше половината села и паланки да са покрити с панели. Много от имотите дори са закупени за това, а в случая го има готов.
Отностно панелите отданва не им трябва пряка слънчава светлина за да работят.
И едното е работа, а другото е пасивен доход.
Може да се изредят доста плюсове, но все пак всичко е до човека. От какво разбира, какво го влече и какви са му бъдещите планове.
За това и такъв тип съвети, като цяло не са на място. За един една стратегия е правилна за друг друга.
 
Скъпа излез от кашона.
Ако нямаше файда от фец нямаше половината села и паланки да са покрити с панели. Много от имотите дори са закупени за това, а в случая го има готов.
Отностно панелите отданва не им трябва пряка слънчава светлина за да работят.
И едното е работа, а другото е пасивен доход.
Може да се изредят доста плюсове, но все пак всичко е до човека. От какво разбира, какво го влече и какви са му бъдещите планове.
За това и такъв тип съвети, като цяло не са на място. За един една стратегия е правилна за друг друга.

Я метни малко инфо за тези дето нямат нужда от слънпевата светлина.
 
Нагъл холандец, тегав достъп, молби до общината.. от ся ма заболя главата.. късай листа - нов план.

Кокошарник... био Ейца, свободни кокошки, туй-онуй. Забирай холандеца да събира продукцията и да храни пилчоците - добавяш европейско качество на етикета.

Виж файлът 32390
Ох, да. Ама кой ще ти се занимава с кокошки и пилци? Отделно лисици обикалят редовно..
 
Няма драма с постройките, даже са си ОК - винаги има нужда от складово пространство. Кладенеца също няма драма, екстра си е :)
Но е страшен трабъл това с холандеца, тук ще има драма със сигурност. А според мен, той наистина ще направи всичко възможно да ограничи достъпа..
И знаеш ли кой е тоя холандец? Така възвеличавания Патрик Смитьойс, дето даже партия искал да прави. Ама е вълк в овча кожа тоя. Ние му сърбаме попарата на л@йно. Дерибейства си в района с много пари и направо не знам какво ще правим...
 
И знаеш ли кой е тоя холандец? Така възвеличавания Патрик Смитьойс, дето даже партия искал да прави. Ама е вълк в овча кожа тоя. Ние му сърбаме попарата на л@йно. Дерибейства си в района с много пари и направо не знам какво ще правим...
Я дай, че ми стана интересно. Какво точно прави въпросната ''звезда''? Защо ви спира достъпа до имотите? Опитахте ли да се разберете с него директно?

За който не знае:

 
Я дай, че ми стана интересно. Какво точно прави въпросната ''звезда''? Защо ви спира достъпа до имотите? Опитахте ли да се разберете с него директно?

За който не знае:

Той не иска да комуникира със съседите, местните аборигени според него.. под нивото му сме. Изкупи земеделска земя, обърна й статута и си построи палат на мястото. Сега изкупува и земите в района. От последното му интервю при Карбовски, се разбира, че иска да направи университет там. И друга подробност ще ти кажа: благодарение на нас аборигените, той има ток и вода, защото ние сме ги прокарвали със собствени усилия и средства. Ко ша каиш, а? А те ми го величаят по медиите! Просто нямам думи...
 
Ох, да. Ама кой ще ти се занимава с кокошки и пилци? Отделно лисици обикалят редовно..

Интересен въпрос, ша опитам с... тоя къде иска допълнителен доход от място, на което има нагъл холандец, терасиране, общински и комуникативни проблеми.

Лисиците са по-малкия проблем в случая...
 
От последното му интервю при Карбовски, се разбира, че иска да направи университет там.
Ами ето ти готова бизнес идея - започваш да строиш университетски кампус в имота и се връзваш към бизнеса на холандеца. :D
 
Лошо, положението се сговнясва.. Каквото и да направиш там, винаги ще си му трън в очите. А ако отреже достъпа и няма как да се вкара кола там, всчико е загубено. Българина иска да спи с колата си, няма жена, няма любовница ахахах
Всякакви бизнес начинания - тотал щета. И аз самия се отказвам ахахахаха Щото, до като се разпищенгясвам, и тоя ако мине и ми каже нещо, то гаранция ще научи толко много нови думички, даже и на дъч, че нема да мое се събере у гащите, дори да ми вика Карбовски, Петровски, ако ще и Кашпировски да дойде 😆

Крива е ситуацията. Можеш ако си хитра и подмолна, да започнеш шано да пускаш жалбички по разни инстанции, като общо взето картинката трябва е, че той ти нарушава правата, по един или друг начин. И после да пробваш да го изнудиш да ти купи мястото на 2-5 завишена цена. Ама ако се хванете в дело, ще те разпарчети със сигурност..
За това в крайна сметка понякога човек се налага да зареже амбициите и да остави нещата АС-ИС, въпреки нетърпението, просто да ги остави в режим "изчакване". През това време ще се ослушваш и ще споделяте ненавист, заедно със съседите си :)
 
Лошо, положението се сговнясва.. Каквото и да направиш там, винаги ще си му трън в очите. А ако отреже достъпа и няма как да се вкара кола там, всчико е загубено. Българина иска да спи с колата си, няма жена, няма любовница ахахах
Всякакви бизнес начинания - тотал щета. И аз самия се отказвам ахахахаха Щото, до като се разпищенгясвам, и тоя ако мине и ми каже нещо, то гаранция ще научи толко много нови думички, даже и на дъч, че нема да мое се събере у гащите, дори да ми вика Карбовски, Петровски, ако ще и Кашпировски да дойде 😆

Крива е ситуацията. Можеш ако си хитра и подмолна, да започнеш шано да пускаш жалбички по разни инстанции, като общо взето картинката трябва е, че той ти нарушава правата, по един или друг начин. И после да пробваш да го изнудиш да ти купи мястото на 2-5 завишена цена. Ама ако се хванете в дело, ще те разпарчети със сигурност..
За това в крайна сметка понякога човек се налага да зареже амбициите и да остави нещата АС-ИС, въпреки нетърпението, просто да ги остави в режим "изчакване". През това време ще се ослушваш и ще споделяте ненавист, заедно със съседите си :)
Да. Реално аз за никъде не бързам... Така че ще видим какво ще стане за бъдеще. Ама няма да му се даваме на тоя навлек, това е сигурно.
 
Нормално, като руските курви са налазили всичко възможно, само и само да каунтват мнения.
 
И къв е смисъла сега от целата ти работа?? Личен трабъл ли е кво е...

Ми айде Блинки да изтрие целата тема. Искам да видя как ще стане това.

Казвах ти аз едно време, пет пъти даже, да си седиш на морето, в цивилизацията, а ти забегна в най-долната селяния у бг.. ето какъв е резултата!
Ма ако ти е ОК, то познавам там неколко ама БАШ от дивните селяци, ако искаш мое да ви свържем??
 
Малкото злобно човече се появи (неканено и нечакано), блъвна жлъч и изчезна в небитието, където му е мястото...
 

Горе