Двор за пикник

За това и такъв тип съвети, като цяло не са на място. За един една стратегия е правилна за друг друга.
Още ли дерзаеш в Дневник.
Стратегията, не е нещо лошо.
Но на мен лично ми е писнало от стратегии.
 
Дано само Скай, или недайсибоже - "Капитал", не надушат че юзърката спъва западноевропейски инвестиции...
 
Малкото злобно човече се появи (неканено и нечакано), блъвна жлъч и изчезна в небитието, където му е мястото...
Не знам, аз съм в недоумение защо реагира така, и защо точно в тази тема.. айде политиката убаво..
А и не знам какво значи руски курви, и каква е разликата от украински курви, американски курви, германски курви и тн. Само руски курви ли има :oops: А франсетата кво боцкат тогава, извън семейната идилия, или се боцкат всички по евроатлантическата линия "дуп-ница" по между си и за това не се водят курви, а просто пендели 🫣
 
Не знам, аз съм в недоумение защо реагира така
Аз съм напълно наясно - губим войната, опонентите са още живи, никой не усеща липсата ти... Комплекс от проблеми.

Ма да не оспамваме темата на момичето. Отделихме му повече внимание, отколкото заслужава.

юзърката спъва западноевропейски инвестиции...
Че той инвеститорът действа като конкистадорите с нейтив американците.
 
Че той инвеститорът действа като конкистадорите с нейтив американците.
Инвеститорът (най-вероятно) ще гради нещо продуктивно - бизнесче някакво, фецове, генератори, фабрики, работни места ще се откриват и т.н. С други думи - ше дига БВП-то на държавата!

... докато нейтив собственичката иска да прави пари от въздуха и да поощрява непродуктивното отделяне на въглероден диоксид от разни безделници.
 
Ти не разбра ли, ще прави НОВ КОКАЛЯНСКИ УНИВЕРСИТЕТ...
 
Ма да не оспамваме темата на момичето. Отделихме му повече внимание, отколкото заслужава.
Тя замина вече.. ама тоя път гумичката на Блинки да я плащат съратниците 🤣
 
От няколко страници е заминала.
"Ма да не оспамваме темата на момичето." - селската сега ли се сети чумо, закъсняла си малко с 30 000 мнения и 12 години 24/7 у форума 🤣 .
Утре като му застанеш на смяна от колибата в 7 сутринта - до 10-11 вечерта - не 20, 50 мнения пусни у форума. вдигай нивото.
 
За поста на Ремайнд-а става дума. Човека има проблеми не му обръщай внимание. Има гадже полякиня и трябва да изпълнява дневна квота антируски мнения и хейт.
 
Има гадже полякиня

Никак, ама никак не сме сигурни в това. Човек с гадже не може да бъде толкова злобен и комплексиран.

Призовавам Нина да пусне репорт за почистване на собствената ѝ тема - мнението на мекопишковеца барабар всичкия спам, който лайното генерира с дебилния си и крайно неуместен пост.

Влиза, пуска нецензурни думи и после говори за ниво. Баси дебила... :D
 
Темата отиде в задънена улица тъй или иначе.

Почнахме с какви ли не креативни бизнес идеи за прайвъси и безгрижни веселби, но локацията се оказа зона на международен битов конфликт.

По едно време даже очаквах парцелът да се окаже ситуиран на дъното на Панчаревското езеро, което обаче не е голям проблем понеже вече има заведена молба в общината за пресушаването му.
 
По-важното е, че потребителя изглежда носи и на бой, тей че придобива титлата "задържал се" 😆
 
Никак, ама никак не сме сигурни в това. Човек с гадже не може да бъде толкова злобен и комплексиран.

Призовавам Нина да пусне репорт за почистване на собствената ѝ тема - мнението на мекопишковеца барабар всичкия спам, който лайното генерира с дебилния си и крайно неуместен пост.

Влиза, пуска нецензурни думи и после говори за ниво. Баси дебила...
По-важното е, че потребителя изглежда носи и на бой, тей че придобива титлата "задържал се" 😆
Благодаря на всички, които се включиха с адекватни идеи. А за другите - радвам се за вас, че успяхте да си почешете къде езиците, къде егото. Не очаквах такъв отзвук на темата, за което отново благодаря. Когато успея да отида до мястото, ще ви го снимам, барем придобиете визуална представа и после може пак да се почешем.
 
Ами то аз бях тотално скептичен към бизнес потенциала на мястото, ама след толкова промени в обстоятелствата и сценария, вече не съм сигурен - може пък и да се окаже златна мина :)

Примерно ХОЛАНДЕЦЪТ е любопитно какъв точно университет ще прави - нещо класическо и скучно, или примерно ще обучава кадри за Амстердамските авенюта дето ги осветяват червени фенери от 2-те страни?
 
Ами то аз бях тотално скептичен към бизнес потенциала на мястото, ама след толкова промени в обстоятелствата и сценария, вече не съм сигурен - може пък и да се окаже златна мина :)

Примерно ХОЛАНДЕЦЪТ е любопитно какъв точно университет ще прави - нещо класическо и скучно, или примерно ще обучава кадри за Амстердамските авенюта дето ги осветяват червени фенери от 2-те страни?
Мястото си е екстра! По принцип искаме да построим къща , но няма пари.. засега. Абе, ще направя снимки живи и здрави и ще ви ги покажа. А тоя докато направи университет, ние може да си пием питието със Свети Петър вече 😂
 
Какво чешене, аз се бях настроил за пикник с freelanСЪР -ът, като се позатопли. Отмяташ ли се сега, не сме ли поканени вече ?
А, поканени сте разбира се. Само трябва да решим дали ще го стягаме за госКе или ще чакаме да паднат кинти от някъде за къща. ;)
 
А, поканени сте разбира се. Само трябва да решим дали ще го стягаме за госКе или ще чакаме да паднат кинти от някъде за къща. ;)
можем ли да опечем едно агънце там докато решите ?
Аз съм от село, палатка ше си нося, няма проблем за спането, къща ми не трябва :)
 

Горе