Джумла смяна на тема срещу заплащане

От: Джумла смяна на тема

Интересно мие коя е темата и всъщност имаш проблем с плъгините като я сложиш ли или просто с настройките и?
Не съм работил с тая Джумла от много време, но ако разясниш проблема по-подробно и не си намерил още Джумла гуру мога да си поиграя малко на мой хост.

Ето я темата http://demo.joomla-monster.com/222-jm-joomads

и сайта на който искам да бъде ЦЪК
 
От: Джумла смяна на тема срещу заплащане

Разрових се и намерих темата по втория начин да я разгледам отвътре, виждам, че за да работи както трябва са нужни няколко модула, всичко си е описано в ръководството за инсталация.
Модулите са:
DJ-MegaMenu
DJ-Classifieds
DJ-MediaTools
Най-изгодно е да се закупят в някакъв пакет за 6 месеца с free support and updates имат и опция quickstart което си е улеснение.
Иначе всичко си е описано стъпка по стъпка и си е бая врътня, ако питаш мен, някой ако се заеме ще ти излезе доста солено, първо трябва да закупиш модулите и след това да платиш за настройки всичко ще удари над 200-300$ според мен.
Колко си склонен да инвестираш в това?
 
Последно редактирано:
От: От: Джумла смяна на тема срещу заплащане

Разрових се и намерих темата по втория начин да я разгледам отвътре, виждам, че за да работи както трябва са нужни няколко модула, всичко си е описано в ръководството за инсталация.
Модулите са:
DJ-MegaMenu
DJ-Classifieds
DJ-MediaTools
Най-изгодно е да се закупят в някакъв пакет за 6 месеца с free support and updates имат и опция quickstart което си е улеснение.
Иначе всичко си е описано стъпка по стъпка и си е бая врътня, ако питаш мен, някой ако се заеме ще ти излезе доста солено, първо трябва да закупиш модулите и след това да платиш за настройки всичко ще удари над 200-300$ според мен.
Колко си склонен да инвестираш в това?


В самата тема има всеки от тези модули, поне в платената версия кояот имам аз. Тоест трябва човек само за настройките.
 
От: Джумла смяна на тема срещу заплащане

Аха това е друго.
Ами то всичко си и описано в инструкцията, само че си е врътня както се вика, ако се инсталнат с quickstart нали всеки модул си има такава опция дали ще се омаже нещо не знам.
Аз мога да тествам на мои сървър на работещ сайт не се наемам въпреки, че като си направиш бекъп не е проблем.
Дано се отзове някой.
 
От: Джумла смяна на тема срещу заплащане

Аха това е друго.
Ами то всичко си и описано в инструкцията, само че си е врътня както се вика, ако се инсталнат с quickstart нали всеки модул си има такава опция дали ще се омаже нещо не знам.
Аз мога да тествам на мои сървър на работещ сайт не се наемам въпреки, че като си направиш бекъп не е проблем.
Дано се отзове някой.

Да целия проблем е във врътнята, хем нямам време покрай работата, хем не ми се занимава :). В краен случай ще рискувам сам и така.
 

Горе