Конкурс за: Дизайн на опаковка за брашно 200лв

hardlemm

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте, обявявам конкурс за дизайн на опаковка за брашно с награда 200лв и срок до 14.04.24г. Победителят ще бъде обявен на 15.04.24г.

Указания:

За пример ползваме тази на софия мел:

30857a075b425f604d0a4d6d3ab6973d.png30857a075b425f604d0a4d6d3ab6973d_left.png

Основното е на мястото на сърцето да е такъв хлебар с лопатата и пеща в червен цвят и да пише под, над или др "Брашното на столетника". Без знамето и без България!

viber_image_2024-04-02_12-18-43-187.jpg


Долу под логото да има пак нещо - кексчета, мъфини, хлебчета, фон или др с надпис "Пшеничено брашно ТИП 500" и нетно количество 1кг е както е на примерната опаковка.

Разгъвка nа опаковката, ако е ноебходима:
Untitledassdd.png


Това са основните изисквания.

Отзад или отстрани да има рецепта примерно за солени мъфини :

viber_image_2024-04-02_12-15-48-348.jpg


Също отзад или отстрани трябва да се добави инфото по-долу, но това може да го нагласим и след избора на победител.

Съставки: пшенично брашно тип 500, агент за обработка на брашно (аскорбинова киселина), ензими




Бяло брашно, произведено от избрана българска пшеница с характерно по-високо протеиново съдържание за приготвянето на хлебни и сладкарски
изделия в домашни условия (хляб, питки, погачи, закуски, пици, торти, сладкиши, пайове, крекери и други хлебни изделия).


Най-добър до: виж маркировката отгоре на пакета

Условия за съхранение: на сухо и проветриво място, без пряка слънчева светлина

Произведено от:


Оставам на линия ако имате въпроси и нужда от допълнително инфо! Запознат съм с правилата и гарантирам за наградата!
 
Последно редактирано:
На мен ми се иска да видя нещо цветно и контрастиращо. Опитвам се да се представя един щанд за брашно и дали потребителят, който го разглежда, ще обърне внимание на нещо такова.
Разбирам, че се търси нещо в някакъв ретро стил, но те всички опаковки са такива.
 
На мен ми се иска да видя нещо цветно и контрастиращо. Опитвам се да се представя един щанд за брашно и дали потребителят, който го разглежда, ще обърне внимание на нещо такова.
Разбирам, че се търси нещо в някакъв ретро стил, но те всички опаковки са такива.
Дефе, спамерчо, в тая тема ще те хокат яко, ама искаш ли, а и понеже ми липсваш, да провеждаме днес уроци?? :love:
 
Дефе, спамерчо, в тая тема ще те хокат яко, ама искаш ли, а и понеже ми липсваш, да провеждаме днес уроци?? :love:
Към момента нямам желание да участвам, нито в разговори, нито в конкурси. Аз съм представял винаги (айде, не винаги но почти винаги), това което виждам аз. Харесвал съм предложенията на другите, които на мен ми допадат. На мен, не на поръчителя или посредника.
С блинки се скарах индиректно.
Ти не виждам какви уроци ще ми даваш. В живота, поне в този връщане назад няма, не виждам да има.
 
Връщане назад и не трябва да има... Така или иначе ще ни делнат на сутринта, но съветът ми винаги е, че трябва да се връви само НАПРЕД и само НАПРЕД :)
Така че ДЕФЕ - АТАКА и в перьоооод, и хич да не ти пука ахаха и без това тие тук знаци са некви умрели битове дето днес ги има - утре са просто плячка за АйАй 😆
 
Връщане назад и не трябва да има... Така или иначе ще ни делнат на сутринта, но съветът ми винаги е, че трябва да се връви само НАПРЕД и само НАПРЕД :)
Така че ДЕФЕ - АТАКА и в перьоооод, и хич да не ти пука ахаха и без това тие тук знаци са некви умрели битове дето днес ги има - утре са просто плячка за АйАй 😆
Много си нападатален, ако те делват, затова е. На мен малко ми писна от тази фантасмагория.
 
Слаба ракия си бате Дефе.. :) има една МАКСИМА, мой патент.. - "който може да си го позволи" 😉
Явно на теб ти е твърде рано дефче, дефченский 😁
Имаш да ядеш още многооо вагони с хляб, до кат втасаш, бах те в невникваниемият индивид, теб, баш 😆
 
Така е, защото труда който трябва да се положи, за да изглежда един бъдещ БРАНД, не си заслужава и 5-те стинки, които са награда тук, да не говорим за унижението.... МИ да си ползват Ай Ай, халал да им е на "бизнесмените" :)
 
Тук отдавна няма дизайнери, останаха двама-трима...
Жалко, имаше доста преди време! Ще изчакам до края на срока, ако никой не се включи имам оферти за директно изпълнение на проекта.
 
Така е, защото труда който трябва да се положи, за да изглежда един бъдещ БРАНД, не си заслужава и 5-те стинки, които са награда тук, да не говорим за унижението.... МИ да си ползват Ай Ай, халал да им е на "бизнесмените" :)
Сър, тук не се изисква изграждане на бранд, а дизайн на опаковка с конкретно зададени елементи, няма нужда да се измисля топлата вода! Аз си мисля, че е работа за по-малко от час, ама може и да не е така!
 
Ясно СЪР 😆😆 предвидено е това, в сутрешното триийне с кафето 😆😆

Ама се дръжте друг път по СЪР-ски, за да има ИЗОБЩО някакви участия в галимацията,, 😇
 
Сър, тук не се изисква изграждане на бранд, а дизайн на опаковка с конкретно зададени елементи, няма нужда да се измисля топлата вода! Аз си мисля, че е работа за по-малко от час, ама може и да не е така!

Пекарът точно тоя ли да е, щото пише "такъв".
 
Пекарът точно тоя ли да е, щото пише "такъв".
Може да не е същият, но да е с лопата и пещ, в стил от едно време, от времето на истинския хляб! И да преобладава червен цвят!
 
Ясно СЪР 😆😆 предвидено е това, в сутрешното триийне с кафето 😆😆

Ама се дръжте друг път по СЪР-ски, за да има ИЗОБЩО някакви участия в галимацията,, 😇
Що да трием, нямам нищо против критика или да ми ъпваш темата :)! Ако визираш случая с парти пича - той замеси фирми и брандове, дето няма нищо общо с проекта и изписа бая глупости!
 
Разбирам, че се търси нещо в някакъв ретро стил, но те всички опаковки са такива.
Защото клиентите търсят носталгичния вкус на истинските хлебни продукти от едно време!
 
Е така де, ама ти просто го изгони, вместо да го светнеш в тия разминаванки, УЖ несъществени.. но все пак поне него МУ важни :)

Ама 72 часа не е ли все пак малко като за срок на годност.. верно БИО продукция, ама както разбирам дори на УЕБ още не е станала 😆
 

Горе