Конкурс за: Дизайн на опаковка за брашно 200лв

Проблем няма, просто помислих, че пак ще почнат коментарите, но какво пък то пък иначе не е интересно.

Конкурса нали ще продължи до 15-ти както е казано защото, ако някой ще участва и е работил по опаковката да не остане разочарован?
Конкурсът ще продължи до 14-ти, победителя ще обявим на 15, точно както съм обявил. Само споделих, че клиентът много хареса предложението и вероятността да спечели е голяма, при положение че няма други :)
 
И да имаше някой който да работи над предложение вече няма...
И да имаше някой който да работи над предложение вече няма...
Това е идеята, да спестя времето на останалите. Клиентът каза, че това иска и това е търсил, но ще покажа всички останали предложения, ако има такива!
 
Тъкмо направих нещо и сега се чудя.... имаше ли смисъл, след като почти е избран победител?!
Но все пак ще пусна идеята, така или иначе вложих време и желание.... :)
B4YJfh7.png
 
Това вече е нещо професионално! Сори, не се сдържах просто..
 
Тъкмо направих нещо и сега се чудя.... имаше ли смисъл, след като почти е избран победител?!
Но все пак ще пусна идеята, така или иначе вложих време и желание.... :)
Клиента заслужава право на избор иначе защо е тоя конкурс и аз ще се включа при първа възможност ако имам такава предвид някой обстоятелства:)....., за спорта, ако не за друго:)
 
Сянката под печивата е доста плътна и стои неестествено. Над козунаците е тъмно, а филийките хляб най-отпред - сякаш осветени от ядрена експлозия. Кексчетата до тях, които уж трябва да са най-малки са почти колкото козунаците и по-големи от хляба...
 
Предполагам посочената картинка с хлебаря и пещта е само примерна или трябва да се използва точно същата, гледам всички използват същата картинка.
Трябва да е същата или подобна, такива са инструкциите на клиента
 
Тъкмо направих нещо и сега се чудя.... имаше ли смисъл, след като почти е избран победител?!
Но все пак ще пусна идеята, така или иначе вложих време и желание.... :)
Аз ще си позволя да пробваш самата картинка да направиш да е по-голяма, поне 1/3 по-голяма. Ще пасне повече заедно с другите детайли, а и ще бъде по-разпознаваемо брашното, каквато е идеята ;)
Иначе всичко друго за мен е 6+
 
И за мен е фаворит това, но ми е много червено. Не е ли по-добре пекаря и надписа да са в тъмен цвят, хем ще се открояват повече :)
 
И за мен е фаворит това, но ми е много червено. Не е ли по-добре пекаря и надписа да са в тъмен цвят, хем ще се открояват повече :)
Нещо кафеникаво-жълто може да е - като хлебна коричка.
За хранителни стоки е добър цвят.
 
PAKET 2.jpg
 

Горе