Доставка на стока от Китай

tsunami

New Member
Здравейте, имам един въпрос, който не ми е наясно и ако може да ми разясните, предполагам доста от тук са пазарили от Китай (aliexpress)
Поръчвам околко 10 различни артикула, все дрехи, като за някой от тях имам доставка, за други не? Та въпроса ми е, как ще ми ги изпратят? Няма ли да е обща пратка/колет с всички дрехи? Защо за едните имам доставка - за други не?
Поздрави! :)
 
От: Доставка на стока от Китай

Защото са от различни магазини/доставчици/производители

няма как да ти ги изпратят в обща пратка.
 
От: Доставка на стока от Китай

Чакам пратка от Алиекспрес и въведох проследяващия номер. Някой може ли да ми каже какво означава този статус, който съм прикачил?

sample.jpg

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Доставка на стока от Китай

Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Доставка на стока от Китай

Пратката ти е била в Турция на 20, след това няма информация.
 
От: Доставка на стока от Китай

CAN e летището в Guangzhou Baiyun International Airport. Този статус означава ,че скоро ще тръгне от Китай и до 10 -15 дни ще получиш.

I found the location of PVG/PEK/FOC/CAN when tracking my package. What do these initials refer to?
Answer: These are the ITIT codes for airports. PVG refers to Shanghai Pudong Airport. PEK refers to Beijing Capital International Airport. FOC is the ITIT code for Fuzhou Changle International Airport. CAN is the airport code for Guangzhou Baiyun International Airport.
 
От: Доставка на стока от Китай

Блaгодaря зa рaзяснението.
A aко внaсяш от Китaй през Лондон и от тaм с посредник до Бг излизa ли по-изгодно? Или е същaтa рaботa с митaтa и ддс?
 
От: Доставка на стока от Китай

То си може и без мито и ддс направо до БГ, зависи все пак.
 

Горе