За спама

Web Designer

New Member
За жалост има хора които си позволяват да дават негативна репутация само защото са станали със задника нагоре или някоя мацка ги е отрязала. Е то не може всички мъже да са красиви, но пък какво им пречат другите?

Според мен трябва малко повече контрол за това кой каква репутация дава, за какво мнение и на какво основание. Сега и аз да започна да давам негативна репутация какъв е смисъла, тоест както и на мен са дали поради по-горе изтъкнатите причини?

Случи ми се на едно мнение да имам хем положителна и хем отрицателна репутация. Е как става това?

Прави ми впечатление и друго, че новорегистрираните търпят винаги подобни своеволия, не само в този форум, но и в джумлата, дали няма някаква пряка връзка с хората които ги посещават?

Успех на всички които имат мнение различно от това: аз имам 500 мнения и мога да спамя, а ти имаш 2 и всичко написано от теб е спам!

И като се замисля темата трябва да е Офтопик, но явно спама (което е коренно различно нещо) по-приляга на масата потребители.

Поздрави, Калоян!
 
Последно редактирано:
От: За спама

Прави ми впечатление и друго, че новорегистрираните търпят винаги подобни своеволия, не само в този форум, но и в джумлата, дали няма някаква пряка връзка с хората които ги посещават?

И с това не съм съгласен - има много новорегистрирани, на които се помага. Отсяват се само негативните, некоректните. Прегледах предишните ти два коментара, според мен не са спам, на кой от двата твои коментара са ти дали негативна репутация и как са я оправдали?
 
От: За спама

Нищо не разбрах..но най-вероятно ревеш защото си получил една негативна репутация
забрави я за моменти и продължавай да пишеш - ако получиш още няколко - отказвай се, не това е начина!

п.п. вече си зелен, айде да видим какви ще са ти следващите постове :)
 
От: За спама

И с това не съм съгласен - има много новорегистрирани, на които се помага. Отсяват се само негативните, некоректните. Прегледах предишните ти два коментара, според мен не са спам, на кой от двата твои коментара са ти дали негативна репутация и как са я оправдали?

На темата Какво би направил ако можеше да се телепортираш?
 
От: За спама

Кой от вас, долни хейтъри, разстрои момчето?
 
От: За спама

Хахаха :D Аз няма на кой да дам дори реп. те всички имат повече от мен , не си струва :D
 
От: За спама

Ей, Леб Дизайнер, бъди мъж бе да го е*а. Писна ми някакви хора да мрънкат за репутации, все едно са им отнели девствеността. Така е в живота, някои хора искат да те ударят, други те черпят бири.
 
От: За спама

да мрънкат за репутации, все едно са им отнели девствеността.
Все един и същи цвят е резултата. ;)
 

Горе