Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

От: От: От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Радвам се, че сте я харесали.

Аз щях да спечеля голямата награда, но съм много ангажиран.

Въпреки всичко съм щастлив, че спечелих десет кинта, дано и аз да съм помогнал.

Колкото повече такива инициативи има, толкова по-добре.

Статията е хубава, а за голямата награда има време да участваш и да я спечелиш. Ако имаш EPAY мога да ти пусна още сега печалбата. Пиши на лс, или на имейла
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Все още чакам данни за изпращане на наградите @ bgtifo се надявам, че е получил превода...
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Все още чакам данни за изпращане на наградите @ bgtifo се надявам, че е получил превода...


Да получих парите всичко е точно. Благодаря за коректността желая ви всичко добро!
 
От: От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Да получих парите всичко е точно. Благодаря за коректността желая ви всичко добро!

Радвем се че всичко е ОК. Наградите на останалите двама ще бъдат пуснати в понеделник. Успех на всички останали. Можете да участвате с неограничен брой статии и заглавия по темата.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Моля като пращате статиите да пишете и какъв начин за плащане предпочитате. Благодаря на всички, които се включиха!
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Наградите от първия кръг "Най - бързия печели" са изпратени до всички победители. Пожелавам творчески успехи. На всички останали много, упоритост креативност, късмет и да не забравят, че 150 лв. ще вземе само най - добрата статия. Въпреки това линк с ПР 4 от авторитетен сайт също не е за пренебрегване кота стимул. ( Моля пращайте само уникални статии и четете правилата)
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Имената на победителите от първи кръг можете да видите тук. Скоро ще публикувам и първите наградени статии.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Отново да напомня : УНИКАЛНИ статии, са такива, които не са публикувани и са написани от вас, или копирайтър, на който сте си платили да го направи.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

И ето публикувани статиите на първите трима, които спечелиха (тук)

Коя статия ви харесва най - много?
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Конкурсът звучи интересно :)

Само да попитам, ако напиша някоя статия в Google documents и акаунтът ми е заключен (private to only me), има ли вероятност да излезе като неуникална при търсене, въпреки че е авторска?
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Конкурсът звучи интересно :)

Само да попитам, ако напиша някоя статия в Google documents и акаунтът ми е заключен (private to only me), има ли вероятност да излезе като неуникална при търсене, въпреки че е авторска?

Да ти кажа, честно не зная. Проверявам ги с Advego основно. Никога досега не ми е показало, че е публикувана. Принципно за да я има в SERP трябва да е индексирана, а ако е забранена и заключена едва ли ще я идексират ботовоете.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Да напомня само, че наближава крайния срок... а трябват хубави дъъъъълги статииии
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Статиите са хубави, поздравявам колегите.
Най ми беше интересна май номер 2 на дамата.
Тази статия е и най-дълга...

P.S. Хайде и от мен една статия изпратена
Нещо се разписах в 2 през нощта:-o
 
Последно редактирано:
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Да попитам за след конкурса - печелившият печели ли и постоянна работа като copywriter?
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Статиите са хубави, поздравявам колегите.
Най ми беше интересна май номер 2 на дамата.
Тази статия е и най-дълга...

P.S. Хайде и от мен една статия изпратена
Нещо се разписах в 2 през нощта:-o

Получена е статията!
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Да попитам за след конкурса - печелившият печели ли и постоянна работа като copywriter?

За сега това не е включено в наградата, но има голяма вероятност да получава приоритетно поръчки. Пак казвам, че това не е задължително обаче.
 
От: Игра - конкурс за писване на статии награди от 10 до 150 лв.

Пристигнелите до 23.59 тази вечер ще бъдат прегледани, а утре 16. 02 до 23.59 ще бъдат публикувани едновременно всичките одобрени статии, които отговарят на правилата.
 

Горе