Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Кой докара ОМОН от руzzия да стрелят по невъоръжени протестиращи на Майдана?
NE6TO LINK4E 6TE DADE6 LI ? :) кАК МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ПРОСТИ ХОРА КАТО ТЕБ НЯМАМ НИКАКВА ИДЕЯ. ТВЪРДИШ , ЧЕ СНАЙПЕРИСТИТЕ БИЛИ ОТ ОМОН... я изгледай няколко документални филма и ще разбереш на кого са снайперистите .. тъпунер !

 
NE6TO LINK4E 6TE DADE6 LI ? :) кАК МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ПРОСТИ ХОРА КАТО ТЕБ НЯМАМ НИКАКВА ИДЕЯ. ТВЪРДИШ , ЧЕ СНАЙПЕРИСТИТЕ БИЛИ ОТ ОМОН... я изгледай няколко документални филма и ще разбереш на кого са снайперистите .. тъпунер !

Той целува гъза на Христо Иванов, ти се мъчиш да му отвориш очите... Няма как да стане 😁 лицето му е завряно в гъза
 
NE6TO LINK4E 6TE DADE6 LI ? :) кАК МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ПРОСТИ ХОРА КАТО ТЕБ НЯМАМ НИКАКВА ИДЕЯ. ТВЪРДИШ , ЧЕ СНАЙПЕРИСТИТЕ БИЛИ ОТ ОМОН... я изгледай няколко документални филма и ще разбереш на кого са снайперистите .. тъпунер !

Като ги пращате тея опорки, пълни с лъжи и дълги по 1 час, мислиш ли че някой ще седне да ги гледа?
 
Като ги пращате тея опорки, пълни с лъжи и дълги по 1 час, мислиш ли че някой ще седне да ги гледа?
гледай гледай и се образовай , че ти куца образованието
 
Всяка седмица ли ще се сменяме?
Правете партия и чакаме покана на лс
Ами аз наистина смятам, че трябва да се опита да се направи партия. Преди време не беше точно на шега, като подхвърлях тези неща тук.
Малко е проблем, че преди няколко години измениха изискванията, така че да е по-сложно, трудоемко и скъпо.

Въпреки, че и тук има дърлене, тук има много кадърни хора в най-различни области, имам око да преценя.
За мен е възможно, поне на теория да се създаде партия, която по някакъв начин да е базирана върху идеята и вероюто на predpriemach.com
 
Имам чувството, че тука 3-4 си живеят в някакъв огледален свят, където виждат дадено нещо, отказват да го разберат и го обръщат на 180 градуса. Пак ще питам, украинския народ кой прокси президент свали? На ЕС и НАТО ли беше тоя прокси президент? Какво намериха хората в двореца му, подобие на този на кумира му, пребиваващ последните си дни в бункер в момента?

Кой докара ОМОН от руzzия да стрелят по невъоръжени протестиращи на Майдана?
Кой даде танкове на сепаратистите?
Кой им даде БУК?
Кой изпрати зелените човечета в Крим в разрез на всякакви международни военни спогодби? НАТО ли?


Деба тая шизофрения!!! За 500 лева от коментари някои хора са готови да се изгаврят с живота на хиляди хора, които страдат в момента.
Дай ми тия пари и ще видиш колко съм многословен;)
Истината знаеш ли каква е? Че нито ти, нито аз сме на фронта. А по време да война всички лъжата. Истината е че реално не знаем, дали всичко което се случва там не е една грандиозна холивудска продукция, в която играят най-добрите актьори на световната телевизия, театър и кино! Защото всички знаем на какво са способни и ЦРУ и ГРУ. А реално виждаме как потичат едни милиарди към Украйна, пари които буквално потъват. Няма никакъв резултат още. Тъй, като България също дава и пари и вече ще пратим и оръжие, мисля че господин Зеленски ни дължи отчет за изразходването на тези средства и оръжие. До тук се чуват само оправдания и радостни възгледи, че умират руснаци. Ей, ама те руснаците не са ли хора?
Който и да е виновен за тази т.н. война, или т.н. специална военна операция то това не са руските или украинските войничета!
А ти като такъв верен войнолюбец, не съм те видял да си прегърнал пушка и да си хукнал да браниш невинните украинчета, а все тук се блещиш и правиш да много велик защитник на правото!

П.П. Пак ще се повторя, аз искам просто тази безсмислена за мен война да свърши! Нито искам Путин да спечели, нито искам Украйна да спечели, защото докато има военни действия никой не печели. Всички губим! Понякога ви изглежда, че защитавам Русия, защото защитавам и другата гледна точка. Тъй като света не е черно бял, той е цветен!
 
Дай ми тия пари и ще видиш колко съм многословен;)
Истината знаеш ли каква е? Че нито ти, нито аз сме на фронта. А по време да война всички лъжата. Истината е че реално не знаем, дали всичко което се случва там не е една грандиозна холивудска продукция, в която играят най-добрите актьори на световната телевизия, театър и кино! Защото всички знаем на какво са способни и ЦРУ и ГРУ. А реално виждаме как потичат едни милиарди към Украйна, пари които буквално потъват. Няма никакъв резултат още. Тъй, като България също дава и пари и вече ще пратим и оръжие, мисля че господин Зеленски ни дължи отчет за изразходването на тези средства и оръжие. До тук се чуват само оправдания и радостни възгледи, че умират руснаци. Ей, ама те руснаците не са ли хора?
Който и да е виновен за тази т.н. война, или т.н. специална военна операция то това не са руските или украинските войничета!
А ти като такъв верен войнолюбец, не съм те видял да си прегърнал пушка и да си хукнал да браниш невинните украинчета, а все тук се блещиш и правиш да много велик защитник на правото!

П.П. Пак ще се повторя, аз искам просто тази безсмислена за мен война да свърши! Нито искам Путин да спечели, нито искам Украйна да спечели, защото докато има военни действия никой не печели. Всички губим! Понякога ви изглежда, че защитавам Русия, защото защитавам и другата гледна точка. Тъй като света не е черно бял, той е цветен!
Ти мен недей да ми определяш кога и как да прегръщам пушката, ако обичаш. Щото, ако дойде на нас тая мизерия ще съм сигурно от първите, които въпреки, че не са държали пушка ще се запишат. А много "патриоти" ще изтичат до "вражеска Европа" през Сърбия и няма да се върнат докатоа не свърши всичко.

Какво даваме на Украйна широкото общество не го интересува, защото дори всичко да си дадем ще е в пъти по-евтино от това руzzките фашисти да ни нападнат ефективно. Ефективно, защото след 89та не сме спрели да бъдем под прокси нападенията им, то не беше фалити на държавата, мутри, дс отпадъци, тикви, царе, юп-та, болни, марешки, гелове, цигани, дпс-та. Всичко това е прокси война на руzzките фашисти срещу народа ни.

ЦРУ какво могат на никой не е ясно, за разлика от аматьорите от ФСБ, които им сложиха и снимки и лични данни и всичко в нета.

Украинците ще приключат в най-скоро време тази война с огромни социални щети, но ще се пречистят от отровата и там ще стане малък рай, нищо че на изток ще граничат с "нищо". За жалост ние тук няма да се прочистим вътрешно от мизерията, моралния опадък, липсата на скрупули и желанието да преебаваме всеки извън тясното ни обкръжение.

За "никаквия резултат" - държавата им в момента е с 40% военни разходи, всички с изключение на социални, здравни и военни разходи е намалено, всички пари които идват отвън отиват за покриването на тези неща. "Никакъв резултат" се наблюдава в момента около Бахмут, Донецк, в направлението Токмак и Мелитопол, където орките се разбягват като насрани мишки. След остановяване на пробив ще се разбягат и доста повече мишоци.

Жалко за нормалните хорла в България обаче, защото тукашните мишоци няма да се разбягат, а ще продължат да тровят обществото с жалкото си съществуване.
 
Ти мен недей да ми определяш кога и как да прегръщам пушката, ако обичаш. Щото, ако дойде на нас тая мизерия ще съм сигурно от първите, които въпреки, че не са държали пушка ще се запишат. А много "патриоти" ще изтичат до "вражеска Европа" през Сърбия и няма да се върнат докатоа не свърши всичко.

Какво даваме на Украйна широкото общество не го интересува, защото дори всичко да си дадем ще е в пъти по-евтино от това руzzките фашисти да ни нападнат ефективно. Ефективно, защото след 89та не сме спрели да бъдем под прокси нападенията им, то не беше фалити на държавата, мутри, дс отпадъци, тикви, царе, юп-та, болни, марешки, гелове, цигани, дпс-та. Всичко това е прокси война на руzzките фашисти срещу народа ни.

ЦРУ какво могат на никой не е ясно, за разлика от аматьорите от ФСБ, които им сложиха и снимки и лични данни и всичко в нета.

Украинците ще приключат в най-скоро време тази война с огромни социални щети, но ще се пречистят от отровата и там ще стане малък рай, нищо че на изток ще граничат с "нищо". За жалост ние тук няма да се прочистим вътрешно от мизерията, моралния опадък, липсата на скрупули и желанието да преебаваме всеки извън тясното ни обкръжение.

За "никаквия резултат" - държавата им в момента е с 40% военни разходи, всички с изключение на социални, здравни и военни разходи е намалено, всички пари които идват отвън отиват за покриването на тези неща. "Никакъв резултат" се наблюдава в момента около Бахмут, Донецк, в направлението Токмак и Мелитопол, където орките се разбягват като насрани мишки. След остановяване на пробив ще се разбягат и доста повече мишоци.

Жалко за нормалните хорла в България обаче, защото тукашните мишоци няма да се разбягат, а ще продължат да тровят обществото с жалкото си съществуване.
Не, не обичам! Защото не си държал пушка, значи не знаеш какво причинява, а използваш само думи, които подтикват към агресия. Не си служил войник, и не знаеш даже какво е да хвърлиш граната, и какво е идиота до теб да я изпусне в краката ти. Ето това е войната! И ми говориш, че тя трябва да продължи до победа на Украйна, че видиш ли ти Руснаците чукали да нашата граница и вече прояждали клетата ни държавица чрез продажници вътре в страната ни. Не не съм съгласен, младежо! Русия е всичко което е зло за родината ни днес, но е факт, че тя е сила с която трябва да се съобразяваме, с която всички трябва да се съобразяват. Ти явно и история не си чел? Всички са стигали до Москва, някои даже са я превземали, а след това половин Европа става руска! Това ли искаш? Зеленски да стигне до Москва и после Путин да удари с ядрено оръжие? Защото така мисли уплашения използва всичко! САЩ може да са ни партньори но не са ни дали нищо още! Даже самолетите, които сме си предплатили ще дойдат 2025! Но Украйна ще получи, преди нас самолети, без пукната пара дадена - политика! Ние сме нищо за тях, само територия, която искат да използват! Не го разбираш, тъй като не си чел история. Такива като Байдън, Зеленски и Путин са кукли на конци, на бизнес интереси. И това го доказа ФБР в един мой пост в друга тема!
Не ми пука какви оръжия и възможности имат ЦРУ или ФСБ, интересува ме, че от както сме в НАТО не можем да преборим и Македония с нашата армия! Имайки предвид, че сме имали най-голямата и модерна армия на балканите!
Това което ти и американските проксита не разбирате, че директен конфликт Русия - НАТО никога няма да има! За това знам, че България няма да бъде нападната от Русия или Турция. Въпреки че разни хора все ни плашат с това!
За съжаление вашето поколение, нито е образовано достатъчно, нито е стреляло с автомат и гледа прекалено много американски кино и тв филми и предавания!

Пак, ще ти кажа, светът е цветен, махни си черно-белите очила и прогледни, ще ти хареса!
 
1686299048080.png
 
Пак си изписал един ферман, като единствено частта че "руzzия е всичкото зло в България" ти е вярно.


Знаеш ли защо "предплатените самолети не идват?" Защото веднага всичките им тайни ще бъдат изпяти на руzzнацитe. А това е най-модерният модел F16 за експорт. Като покажем, че сме изчистили графа от руzzки агенти, ала резидента, тогава ще ги получим на секундата.

За Украйна техниката пътува безплатно, защото страните, които я даватг знаят много добре, че това е инвестиция в тяхната и общата Европейска безопасност. Защото виждаш какво става с македонските руски агенти, напрягат цялата страна там срещу нас, само и само да не влезнат в ЕС. Виждаш какво става със сърбите и косоварите - ще ги насъскат пак едни срещу други, само и само да няма интеграция и там, а руzzко влияние. Същото е и в Украйна - вече сигурно стотици хиляди избити като кучета украинци, само защото не искат руzzката мафия да им определя живота.

Американско прокси не съм, но можеш да ме наречеш европейско прокси, защото съм силно за свободна, обединена, силна и независима Европа. И хора, които се опитват да отстранят България от този път, заради лични облаги, са ми антипатични, най-меко казано.
 
Пак си изписал един ферман, като единствено частта че "руzzия е всичкото зло в България" ти е вярно.


Знаеш ли защо "предплатените самолети не идват?" Защото веднага всичките им тайни ще бъдат изпяти на руzzнацитe. А това е най-модерният модел F16 за експорт. Като покажем, че сме изчистили графа от руzzки агенти, ала резидента, тогава ще ги получим на секундата.

За Украйна техниката пътува безплатно, защото страните, които я даватг знаят много добре, че това е инвестиция в тяхната и общата Европейска безопасност. Защото виждаш какво става с македонските руски агенти, напрягат цялата страна там срещу нас, само и само да не влезнат в ЕС. Виждаш какво става със сърбите и косоварите - ще ги насъскат пак едни срещу други, само и само да няма интеграция и там, а руzzко влияние. Същото е и в Украйна - вече сигурно стотици хиляди избити като кучета украинци, само защото не искат руzzката мафия да им определя живота.

Американско прокси не съм, но можеш да ме наречеш европейско прокси, защото съм силно за свободна, обединена, силна и независима Европа. И хора, които се опитват да отстранят България от този път, заради лични облаги, са ми антипатични, най-меко казано.
За съжаление, нито си прочел нито си разбрал какво съм ти написал!
Който ти пълни главата с мотото че Европа, чрез тази война си инвестира в сигурността, дълбоко те заблуждава! Вижда се по икономическите резултати в еврозоната, отливите от инвестиции в еврозоната и това което е най-опасно разширяването на БРИКС! С последното китайското влияние ще се овеличи, и знаеш ли защо държавите все повече вярват на Китай? Защото не предизвиква и не участва във военни действия, като Русия и САЩ! А сега и ЕС е замесен пряко в Украйна!
За съжаление американците искат да предизвикат конфликт до нас, правейки се на умиротворителка. А там в Косово раната още не е зараснала и сигурно няма да зарасне! Вучич може вече да е политически пътник, но който и да го смени никога няма да признае Косово! Защото то си е суверенна тяхна територия! Както Тайван за Китай, както и Македония за нас!
Ако искаш обединена Европа, ще искаш обединена мирна Европа, и прочети 1984 на Оруел. Не слушай кой какво ти казва за книгата, не гледай филма. Прочети я, и се замисли на къде вървим всички в купом след 2020г.

П.П. Много съм писал пак, ще ти трудно да го прочетеш ;)
 
"Толкова много", че се взех почивка в средата, мозъкът ми не може да го възприеме, и от количествена, и от качествена страна!
 
Е, явно ти отиват черно-белите очила :)
 
Знаеш ли защо "предплатените самолети не идват?" Защото веднага всичките им тайни ще бъдат изпяти на руzzнацитe. А това е най-модерният модел F16 за експорт.

Аз по-смешно нещо в живота си не бях виждала. Верно, петък е, ама чак толкова рано да си отвинтиш главата...

Човека зе парите и каза ''неам ти доверие''.
 
Дебела ми е главата, а носът крив. Повечето ми седят "на чорчек", но мерси! :p
И това какво точно беше? Признаваш че само си чешеш езика, разбирам те! Липса на внимание като малък, ще си затрая, че ще дойдат от Хелзинкският комитет да ме съдят за това че обиждам болен човек ;)🤫
 
Аз по-смешно нещо в живота си не бях виждала. Верно, петък е, ама чак толкова рано да си отвинтиш главата...

Човека зе парите и каза ''неам ти доверие''.
Помниш ли едно интервю на един "холандски балък" (както биха се изразили твоите идоли от вгъзражданИ), който леко се явяваше тогава командир на дислоцираното ято F35 на графа? Та този същият субект в интервю за холандса медия беше заявил, че "на втория ден" пилотите му са били оферирани "да разкажат за техническите детайли" на втория най-модерен мултицелеви самолет западна разработка. Помниш, ама не искаш...
 
Помниш, ама не искаш...
Изобщо не съм чувала за този случай - надценяваш моята информираност. Което не означава абсолютно нищо..

Ся, тия, дето ни немат доверие, партньори ли са ни, или господари? Щото първото изключва недоверието.

И друго: колко е трудно руснаците да платят на някой от мексиканските нарко-картели, за да им покажат натовското оръжие, предадено Уж на усрайна?? :)

 
И друго: колко е трудно руснаците да платят на някой от мексиканските нарко-картели, за да им покажат натовското оръжие, предадено Уж на усрайна?? :)
Те Мексиканските картели си се спонсорират директно от ЦРУ. Нали именно те най, много се интересуват от сената и конгреса, защото в зависят от това кой ще командва ЦРУ ;)
 
Изобщо не съм чувала за този случай - надценяваш моята информираност. Което не означава абсолютно нищо..

Ся, тия, дето ни немат доверие, партньори ли са ни, или господари? Щото първото изключва недоверието.

И друго: колко е трудно руснаците да платят на някой от мексиканските нарко-картели, за да им покажат натовското оръжие, предадено Уж на усрайна?? :)

https://apnews.com/article/fact-check-mexico-cartel-weapons-ukraine-us-668968778777 - точно първия резултат в гугъл. Цялата ви тъпа пропаганда е такава - от алиекспрес...
 

Горе