Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Трябва да питам човека ми в Мосад дали не е от преди 5 години това, кога бехте малки още.
 
Трябва да питам човека ми в Мосад дали не е от преди 5 години това, кога бехте малки още.
питай питай , дано някой ти обърне внимание , че обикновенно на сиви надежденски мишоци никои не обръща внимание
 
Ама 200те човека днес на протеста са взели по 40 лева

Опорките на заробените, които са си заровили празните главици в дирниците и отказват да видят истината.


1686457399554.png
 

Хубаво е да има и документи да се види какви "евроатлантици" ни управляват. Демокрацията била лоша иначе. Той и Златев сигурно е най-големия демократ.


Радев вече е масон в ложата "Слънце" на Гергов за която отдавна се твърди, че е на пряко подчинение на руските тайни служби.

С тези менте демократи толкова за нашата държава.
 
Напънала се планината и родила мишка. Толкова за километричните фермани на некъв Лилов, който не казва нищо, но го прави дълго и досадно.

Добре, че беше смешката след цитата, че постът щеше да е пълна загуба на мрежово пространство. ;)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Всички тези ... бяха осъществени от комунистическата ръководна прослойка и нейните наследници – както открито действаща, така и маскирана в различни псевдодемократични партийни и граждански форми (например редица НПО-та)
Че той кой не е наследник в политиката. Най-големите евроатлантици са били най ревностните комунета :D

За нпо-тата - No comment.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Напънала се планината и родила мишка. Толкова за километричните фермани на некъв Лилов, който не казва нищо, но го прави дълго и досадно.

Добре, че беше смешката след цитата, че постът щеше да е пълна загуба на мрежово пространство. ;)
в началото четях Григор Лилов , но след последните му издънки направо ми се отврати от него!
 
в началото четях Григор Лилов , но след последните му издънки направо ми се отврати от него!
Не го знам какъв е, но нашият почитател на ''руското влияние'' редовно го цитира, та оставам с извода, че е поредният русофоб на НПО хранилка.
 
Не го знам какъв е, но нашият почитател на ''руското влияние'' редовно го цитира, та оставам с извода, че е поредният русофоб на НПО хранилка.
страшен цървул... Senior Editor/Writer в от БНТ през "168 часа" до "Труд" и "Кеш"
 
Който журналист няма икона на Путин, знаме със сръп и чук и най-вече не пише за чипиране - не става! Лош матРеЯл и видими резултати в държавата.
 
страшен цървул... Senior Editor/Writer в от БНТ през "168 часа" до "Труд" и "Кеш"
... а преди това в "Работническо Дело" :D:D:eek:
 
... а преди това в "Работническо Дело" :D:D:eek:

55-ти набор. На бостана ли искаш да е работил журналистика 90-те? Под вола има ли теле? Един от най-добрите разследващи журналисти в България!
 
55-ти набор. На бостана ли искаш да е работил журналистика 90-те? Под вола има ли теле? Един от най-добрите разследващи журналисти в България!

Показва че не само че не е бил дисидент, какъвто изглежда се опитва да се представя, ами и е бил част от комунистическата пропагандна машина само около... 15-ина години.

... Ама иначе "тоя бивш комунист, оня бил в ДС, ааа, уууу!" :D
 
Под вола има ли теле?
Нещо като ''руското влияние'', а? :rolleyes:

Един от най-добрите разследващи журналисти в България!
Който е разкрил и изобличил какво? Освен наличието на руско влияние, разбира се..
 
  • Like
Реакции: Vbb
Показва че не само че не е бил дисидент, какъвто изглежда се опитва да се представя, ами и е бил част от комунистическата пропагандна машина само около... 15-ина години.

... Ама иначе "тоя бивш комунист, оня бил в ДС, ааа, уууу!" :D

Ааа, ууу, бауу и мяуу сравнява журналист с ДС агенти управляващи държавата. Куку... Ясно е, че ще издрънкате една камара глупости само защото няма икона на Путин.
 
Един от малкото европейски политици, който не се продаде на американците. И много добър приятел на чичо Вова.

R.I.P. Силвио Берлускони.

1686569480623.png
 

Безпрецедентно! Цунами от оставки в Министерски съвет, Денков не е на себе си​

Продължават да постъпват заявления за напускане на областни управители и заместник областни управители от цялата страна​


В Министерския съвет продължават да постъпват заявления за напускане на областни управители и заместник областни управители от цялата страна.

Както БЛИЦ съобщи, първоначално подадоха оставки управителите на областите София, Пловдив и Монтана.




По-късно стана ясно, че областният управител на Хасково Красимир Ангелов е подал заявление до Министерски съвет за освобождаване от поста. Той счита това за морален акт, тъй като не е назначен от настоящия кабинет. Ангелов благодари на всички служители на Областна администрация-Хасково за съвместната дейност и започналите инициативи за подобряване работата на администрацията и улесняване обслужването на гражданите, както и взаимодействието с общините и държавните институции.

МС в ступор от масовото напускане на области управители

„Надявам се, че на поста областен управител на област Хасково ще бъде назначен човек, който не се ръководи от тесни политически интереси, а да бъде воден от спазването на законите и равнопоставеността на частните и обществени субекти“, каза той.

Ангелов бе на поста едва три месеца, след като бе назначен на мястото на Минко Ангелов в началото на април.

С нарочно писмо до Министерски съвет областният управител на област Добрич Здравко Здравков подаде оставка. „Бях назначен от служебния кабинет с премиер Гълъб Донев и изпълних ангажиментите, които имах като областен управител в мандата на служебния кабинет. Разбиранията ми за политики и развитие на страната и респективно област Добрич не съвпадат с настоящото управление и считам, че така е най-честно и за двете страни в процеса, за мен и настоящия Министерски съвет“ – казва Здравко Здравков.

Областният управител на Пазарджик Трендафил Величков подаде оставка. Величков е изпратил писмо да министър-председателя акад. Николай Денков, което губернаторът е споделил публично в профила си в социалната мрежа. В него той моли премиера на първото за тази седмица заседание на Министерски съвет да бъде внесена и приета оставката му като областен управител на област Пазарджик. „Не считам, че политическите ми разбирания, идеологията, каузите, в които вярвам, и за които работя, както и моралът ми, имат нещо общо с Вашите и тези на политическите партии, които представлявате! Нещо повече - диаметрално противоположни са.

Считам, че е невъзможно да продължа да изпълнявам задълженията си по закон, като член и ръководител на политически кабинет, провеждащ държавната политика в областта, в изпълнение на поставени стратегически цели и приоритети от програмата на председателствания от Вас Министерски съвет“, пише в писмото.

Писмо до Денков е изпратил и губернаторът на Видин. „Като областен управител в мандата на служебния кабинет с министър-председател Гълъб Донев, изпълнявах отговорно и добросъвестно задълженията си в интерес на гражданите на област Видин и спазвайки законите на Република България.

Надявам се следващият Областен управител на област Видин да работи за просперитета на Видинска област, съблюдавайки законите на страната, при зачитане на реда и нормите на правовата държава“, се казва в заявлението на Огнян Асенов.

Областният управител на Варна Марио Смърков също подава оставка. Това обяви той на брифинг. Причина за внезапното решение, по думите му, са свързани с отмяната на заповедта на предишния областен управител Благомир Коцев от кабинета "Петков" за ограничаване на движението на автомобили по крайбрежната алея в Морската градина и организирания протест срещу отварянето ѝ за автомобилния трафик.

Областния управител на Смолян Стефан Сабрутев подаде заявление за освобождаване от поста, съобщиха от Областна администрация. „Служебното правителство, което ме назначи на поста Областен управител на област Смолян приключи своя мандат и вече България се ръководи от редовно правителство.

Предвид настъпилата промяна в управлението на държавата и моите лични различия с политиката на това управление считам, че е невъзможно да изпълнявам задълженията си. Поради това, днес депозирах заявление в Министерски съвет за освобождаването ми от поста Областен управител на Област Смолян“, мотивира действията си Сабрутев.

Областният управител на Ямбол Георги Чалъков подаде оставка в писмо до министър-председателя Николай Денков, съобщиха от Областната управа. В мотивите си Георги Чалъков изтъква, че не споделя целите и мотивите, с които е формирано новото редовно правителство.

„Не мисля, че вашето управление ще бъде добро за България, напротив - нищо хубаво не ни чака с управляващи, заченали управление на основата на лъжата, лъжата с която излъгаха своите избиратели, изтъквайки неясни мотиви, обслужващи чужди интереси нямащи нищо общо с добруването на България“, пише в писмото си Чалъков.

Областният управител на Габрово Кристина Сидорова е подала своята оставка със заявление до Министерски съвет на Република България. Това съобщиха от пресцентъра на администрацията.

Като основен мотив Сидорова посочва, че е изпълнила ангажиментите си към служебното правителство с премиер Гълъб Донев. “Ролята на областния управител е да привежда на регионално ниво държавната политика. Моите възгледи за политика и принципите ми не ми позволяват да продължа да заемам поста с настоящото правителство“, каза пред БТА Сидорова.

Областният управител на Враца Георги Митов депозира днес заявление за освобождаването си от длъжност пред министър-председателя акад. Николай Денков и в деловодството на Министерски съвет, съобщиха от администрацията на губернатора.

В заявлението си Георги Митов декларира, че през периода в който е заемал длъжността Областен управител на област Враца в служебното правителство на г-н Гълъб Донев, стриктно е изпълнявал служебните си задължения в съответствие с българското законодателство, ръководейки се от законните права и интереси на гражданите, и развитието на област Враца.

Областният управител на Русе Анатоли Станев подава оставка от поста си. „Все по-често ставаме свидетели на предадени ценности, от нас зависи в какви времена искаме да живеем. Нека дадем пример и да не се превръщаме в политически марионетки“, коментира Станев.

„Много често хората се намират на кръстопът между достойнството и интереса. Това обаче не важи за тези, които са избрали да бъдат последователни. Жалкото е, че редица от т.нар. държавници не осъзнават този факт и се превръщат в заложници на чужди идеи. Разменените роли и обърканата действителност не водят до нищо добро – те са просто част от поредния ден, в който не си заслужава да отстъпваш от принципите си“, допълни още областният управител на Русе.

Областният управител на област Благоевград Стоян Христов е подал оставката си. Днес Христов е изпратил папката си с документи в МС. Той бе категоричен, че е изпълнил задълженията си на губернатор.
 
Ааа, ууу, бауу и мяуу сравнява журналист с ДС агенти управляващи държавата. Куку... Ясно е, че ще издрънкате една камара глупости само защото няма икона на Путин.

Пробвай да звучиш смислено и може и да се получи някакъв диалог.

Ако можеше да анализираш елементарна информация и да си вадиш лесни изводи, нямаше да ми се налага да посочвам очевидното.
 
@Vbb Сега се кефиш и на радевите дебилизми, така ли?


Утре майчето, ако разголи гръд на центъра на града и това ще е "страхотно", защото идва от изток, нали?
 

Горе