Изчезна ми pr?!

yMladenov

Member
Много бих се зарадвал ако някой има логично обяснение защо не ми вади никакъв PR на този сайт -> money.tradeo.biz

Преди беше 2, а сега е N/A..
 
От: Re: Изчезна ми pr?!

незнам? ранкваш ли се по старо му и посетителите намалели са?

уж проверих всичко. много ми върви на такива мистериозни проблеми.
ако това ще помогне - последно съм събмитвал в stumbleupon, и обмених 2-3 линка..
всички линкове вътре в сайта са си както трябва и има nofollow на линкове като тези на таговете.

WTF
 
тези пр пеналтита са ми страни ама нищо не можем да направи и ние имаме такъв сайт дето му свалиха пр на нула иначе като ранкинг и трафик си е ок и се развива и досега не сме му намерили решение :( ама то посетителите са наи важното
 
От: Изчезна ми pr?!

вчера видях един сайт, който до оня ден имаше 4, сега е 0
има някакви врътки тия дни.

ама май няма зарадвали се а само ощетени.

на мен един contact page ми е от 3 на N\A

:)

shit happens
 
От: Изчезна ми pr?!

google раздаде подаръци за щяло и нещяло есента и сега се опитват да компенсират ама май още по голяма каша правят
 
От: Изчезна ми pr?!

И аз имам разни незначителни размествания по вътрешни страници, явно има нещо наистина :)
 
От: Изчезна ми pr?!

Бате, погледни по страницата и е изчисти от неща, които Г не толерира:
Много линкове.
Лоши думички (hate, buy link, link page и ех такива)
Неправилна структура
Скрити елементи

И след това, набави още някой друг линк и по логиката се предполага да се върне това което си загубил, даже и отгоре. Не давам гаранция за това, защото това става вече практика. Ако не се лъжа това ми е 2-3 път на който попадам като случай. Напоследък доста се гъбаркат от Г. Може и да са те цакнали и заради тематиката, абе тези мизерници се чудят каква нова простотия да измислят.

Вместо да поработят върху други неща (маркетинга на техния браузър, например), те си правят базици с някои страници и то менюал. Може да си представиш за каква фирмена политика става дума. ;)
 
От: Изчезна ми pr?!

Филтри.
(платени или скрити линкове, прекалено оптимизиране, муане у garbage-директории, продажба на хапченца, повтарящи се блогове, досаждане от малоумни екземпляри тип 6to me preebahte ve peerasi 6a vi u ... ) и т.н.
 
От: Изчезна ми pr?!

Спокойно пич и на мен така ми стана и незнам от какво първо значи след като тези месеци се обнови pagerank на www.bg-games.net имах 3 след 4-5 дена стана 2 ...айде дайте ми обяснение на www.spektar-music.com беше pagerank 3 доста дълго време 2 ъпдейта имаше сайта постоянно беше с 3 един път беше с 4 този месец беше с 3 сега преди 2 дена е 0 ..... !!! ше ги напсувам тия google вече !
 
От: Изчезна ми pr?!

без коментар.. :)

Единственото, което ме съмнява е да има пейджранк ъпдейт. Нещо друго трябва да е. Ето последните дати със pr ъпдейт - 27.09.08, 14.11.08, 01.01.09г.

Предполагам, че средата на февруари (най-рано) ще има ъпдейт. Скапан пейдж ранк.. а уж щяха да го махат :)
 
От: Изчезна ми pr?!

Бате, погледни по страницата и е изчисти от неща, които Г не толерира:
Много линкове.
Лоши думички (hate, buy link, link page и ех такива)
Неправилна структура
Скрити елементи

И след това, набави още някой друг линк и по логиката се предполага да се върне това което си загубил, даже и отгоре. Не давам гаранция за това, защото това става вече практика. Ако не се лъжа това ми е 2-3 път на който попадам като случай. Напоследък доста се гъбаркат от Г. Може и да са те цакнали и заради тематиката, абе тези мизерници се чудят каква нова простотия да измислят.

Вместо да поработят върху други неща (маркетинга на техния браузър, например), те си правят базици с някои страници и то менюал. Може да си представиш за каква фирмена политика става дума. ;)

Благодаря за информацията, Blinky.
Не това е проблема в случая, но все пак ще го имам в предвид. Не знаех на базата на какво се основава пенализирането в интерес на истината. :)
 
От: Изчезна ми pr?!

и сега някой ако обясни как така след като имаше pagerank сайтовете ни получиха определen pagerank и после без да има основен ъпдейт много сайтове ги промениха и някои от 3 да стане на 0 ... какво да говорим просто ше се пукна от яд преди 5 дена сайта ми имаше 3 а вчера го гледам 0 .....
 
От: Изчезна ми pr?!

Да, искам в продължение на мнението на страна да кажа: Дръжте оптимизането просто. Правете не толкова "тунинг", колкото "фриендли". Знам че повечето, включително и аз, се изкушаваме да:
- болднеме още нещо.
- дадем тайтъл на линка.
- дадем алт таг на някоя графика.
- интерлинкнем към страница със силно съдържание на думата-линк
- наблъскаме таговете с думички
- се налинкваме отвсякъде.
Повторението им може да се отрази зле, да не говоря че и външните фактори имат също влияние. Замисли се и от къде имаш линкове, както и може ли да реваншираш с "чисти-натурални" такива. Линк билдинга пак е миск, който се гледа от търсачките. Не разчитам на един източник на линкове - никога. Разнообразието бърка както ботовете, така и едиторите. ;)
 
От: Изчезна ми pr?!

Сега усетих, че някои постове са ми без "read more" линк на началната страница. Може ли това да е?
 

Горе