Инсталация на Fantastico

barbarona

New Member
Здравейте, купих си хостинг и домейн, но нямам Fantastico в Cpanel за да инсталирам Wordpress. Бихте ли ми казали от къде да го изтегля и как се инсталира на Cpanel ? Пробвах ръчна инсталация , но не успях.
 
От: Инсталация на Fantastico

Здравей, щом няма фантастико само ръчна инсталация ще те оправи, следвай указанията тук: http://bg.wordpress.org/docs/clean-install/ трябва да се получи! :wink:
 
От: Инсталация на Fantastico

Качи си Wordpress чрез FTP на хостинга и си го инсталирай ръчно. Аз имам на хостинга инсталер, обаче като инсталирам през него после WP е бъгав и затова го инсталирам винаги ръчно. Прочети в интернет как се инсталира WP директно качен в хостинга и готово.
 
От: Инсталация на Fantastico

Най-добре си е да го сложиш ръчно, тия автоматични инсталации ще ти докарат само проблеми.
 
погледни там където обикновено седи фантастико в Software секцията има иконка Site Software ако администаторите на сървъра са го конфигурирали (то е безплатно към цпанел) от там може да инсталираш доста скриптове включително и wordpress като от фантстико абслоютно по същия начин...
 
От: Инсталация на Fantastico

Здравейте, купих си хостинг и домейн, но нямам Fantastico в Cpanel за да инсталирам Wordpress. Бихте ли ми казали от къде да го изтегля и как се инсталира на Cpanel ? Пробвах ръчна инсталация , но не успях.

Пиши на съпорта на хостинга. Ако са пичове, ще ти го добавят в cPanel.
 

Горе