Какво мислите за партия Възраждане

@slavchev , Facebook не е само за споделяне на шити-нюс сайтовете ви, а и да разбереш нещо за някой. ;)
Аха, ясно и какво разбра ти?
 
Вече нямаме канал на Toto Yotov (благодарение на Тити ревльото):

Виж файлът 29948
Някъде тук бях изразил негативно мнение за ТОТО, обаче след това гледах няколко видеа и този човек не само се подобри много, започна да изразява собствено мнение.
И не бих казал че започнах да му следя канала, но гледах няколко видеа, и като цяло взе да ми допада.
 
Да се включа и аз по темата с Тити. Първо ще пусна глупака Тото дето явно тотално е изчаткал:


После и колко му е яко предаването с Тити:

364010520_10160266583569436_1993968391373943993_n.jpg

Тия ли гледат хората? Баси тиняците.
 
Гледам “предриемачите” кълвете добре на претоплени манджи от преди 7 месеца добре подправени от сутеньор и една от работничките му.
 
Гледам “предриемачите” кълвете добре на претоплени манджи от преди 7 месеца добре подправени от сутеньор и една от работничките му.
Да, сега разбираме покрай случая с 18-годишното момче. Щото толкова му следим повръщните на Тото. ;)
 
Да, сега разбираме покрай случая с 18-годишното момче. Щото толкова му следим повръщните на Тото. ;)
Имах предвид случая с момичето. Дебила с подкаста и ревльото изобщо не ме интересуват
 
Имах предвид случая с момичето. Дебила с подкаста и ревльото изобщо не ме интересуват
За кой говориш бе, човек? Това с момичето не е преди 7 месеца. Може би месец, когато са го пуснали. Сега е задържан не реално заради това си зверство, а заради заплахи, защото другото е минало. Поне така четох. Тази правосъдна система трябва да се изрине.
 
За кой говориш бе, човек? Това с момичето не е преди 7 месеца. Може би месец, когато са го пуснали. Сега е задържан не реално заради това си зверство, а заради заплахи, защото другото е минало. Поне така четох. Тази правосъдна система трябва да се изрине.
Случая в Стара Загора е от преди 7 месеца или поне така мисля. Но виж само общественият отзвук и кой е яхнал протестите
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Бате, нещо на мен явно не ми излизат числата:


Проблемът най-вече дойде от това, че се разбра, че преди месец е решено да го пуснат. Моля, те концентрирай се. ;)
 
Значи съм объркал. Интересно е друго. Ако проследиш внимателно данданията която се вдига и как точно протича целия цирк.
Абе, вие идиоти ли сте. Разбира се, че ще има шум, и ако питаш мен всеки ден трябва да сме на протести. Днес е тя, утре е твоя роднина. Вие ненормални ли сте? Какви са тия изказвания. Не само си се объркал, ама си и объркан по рождение.
 
Разбира се, че ще има шум, и ако питаш мен всеки ден трябва да сме на протести.
Трябва, но на тях не бива да бъдат допускани политически лица и организации, които гонят с присъствието си някаква политическа адженда.

Същите политици, които са така силно възмутени от насилието на по-силния срещу по-слабия, изказаха ли се относно включването на деца в списъци за убиване???? Не! Те подкрепят държавата, която извършва подобно деяние. И да! Миротворец не е проект на частни лица, а държавна машина за убиване на една нео-нацистка държава.

У нас думата ''патриотизъм'' е вече изцяло негативно понятие, но украинският национализъм и по-точно бесен нацизъм е еманация на демокрацията. Тва лицемерие се набива в очите ужасно. Тия двойни стандарти и аршини възмущават нормалния мислещ човек. Точно затова трябва да има протести, но срещу тия, които яхват протестите с користни намерения. Същите, на които е възложената задачата да унищожат понятия като род, родина и семейство.
 
Трябва, но на тях не бива да бъдат допускани политически лица и организации, които гонят с присъствието си някаква политическа адженда.

Същите политици, които са така силно възмутени от насилието на по-силния срещу по-слабия, изказаха ли се относно включването на деца в списъци за убиване???? Не! Те подкрепят държавата, която извършва подобно деяние. И да! Миротворец не е проект на частни лица, а държавна машина за убиване на една нео-нацистка държава.

У нас думата ''патриотизъм'' е вече изцяло негативно понятие, но украинският национализъм и по-точно бесен нацизъм е еманация на демокрацията. Тва лицемерие се набива в очите ужасно. Тия двойни стандарти и аршини възмущават нормалния мислещ човек. Точно затова трябва да има протести, но срещу тия, които яхват протестите с користни намерения. Същите, на които е възложената задачата да унищожат понятия като род, родина и семейство.
За това няма спор никакъв. Никоя политическа фигура няма работа там по две основни причини - първо PR на гърба на такова зверство е жалко и нечовешко и второ - тези изроди са еднакво виновни щом системата ни е стигнала до тук. Трябва да са от другата страна на протеста.

Да, думата "патриотизъм" тотално е излязла от истинския смисъл и значение. И грозните и представители са по един стереотип, абсолютно всичките - изглеждат налудничево и определено доста първобитни.
 
помнете ми думата с тези протести за Дебора от Стара Загора , политиците се уплашиха! Бойко много добре им е припомнил какво стана 2013 година от една сметка за ток с един пост във фейсбук от момичето от Благоевград. Как станаха протестите тогава и правителството падна. Та сега гледам Шиши се е засилил да променя НПК и НК заедно с Киро и Бойко за да не стане като тогава. Само , че ми се струва , че няма да ги огрее тоя път. Протестите ще се усилват и е много вероятно да падне правителството до 2 месеца.
 
  • Haha
Реакции: Sky
За това няма спор никакъв. Никоя политическа фигура няма работа там по две основни причини - първо PR на гърба на такова зверство е жалко и нечовешко и второ - тези изроди са еднакво виновни щом системата ни е стигнала до тук. Трябва да са от другата страна на протеста.

Да, думата "патриотизъм" тотално е излязла от истинския смисъл и значение. И грозните и представители са по един стереотип, абсолютно всичките - изглеждат налудничево и определено доста първобитни.
Нали това ти казвам. Целия цирк отново е политически
 

Горе