Какво мислите за партия Възраждане

Тъпи безглутенови недоносчета сте. И за вас ще има народен съд. Виждам бесилките по площадите. ;)
А виждаш ли мъртви хора..... :D Този клоун трябва да бъде баннат от целия свят. И всички негови гъзолизци.
 
Те представят България
Не, представляват единствено говеждия клуб. Да ме прощаваш. ;)

Редно беше и ти да покажеш някакъв кусур най-после. ;) Ще го преживеем..
 
А виждаш ли мъртви хора..... :D Този клоун трябва да бъде баннат от целия свят. И всички негови гъзолизци.
Този, какъвто и да е, изразява мнението на по-голямата част от българите. Вие, жълтопаветната сган сте малцинство, така че - шшшшшшшшт, Тихо!!!!!!!
 
Този, какъвто и да е, изразява мнението на по-голямата част от българите. Вие, жълтопаветната сган сте малцинство, така че - шшшшшшшшт, Тихо!!!!!!!
Чак пък по-голямата част от българите. На някакви болни хора, същите, които крепяха камбаните на Волен. ;)
 
Чак пък по-голямата част от българите. На някакви болни хора, същите, които крепяха камбаните на Волен. ;)
Не искам да споря с теб, но Костадинов е малко по-умен от Волен и събира по-голям брой избиратели. Политолозите продължават да го подценяват, но сега на местните избори ще видим точно колко кметства ще окупира ;)
 
Не искам да споря с теб, но Костадинов е малко по-умен от Волен и събира по-голям брой избиратели. Политолозите продължават да го подценяват, но сега на местните избори ще видим точно колко кметства ще окупира ;)
Всъщност идея по-фанатизиран и разрушителен е. Но агресията идва от това, че по този начин буди силни симпатии в сърцата на русофилите - псевдо патриотите, което погледнато от страни е една маймуна, на която са и дали калашник, а от страни другите маймуни аплодират. Като цяло не по-различен цирк от това, което гледахме при Волен, но малко по-демонстративно. Все пак човекът гони някакви цели. Жална ни майка, ако този започне да има позиции. Неандерталците, които искат да ни върнат в праисторическата ера, защото разбираш ли да сме извън какъвто и да е ЕС, НАТО, но като цяло нямат много ясна представа какво да правят дори и да го направят. Може би рязък завой към мизерната Русия и тоталното фалиране на държавата. Но като всеки политик, него го боли абсолютно това. Идеята му е една, както е на всеки там - да се облажи той и това е. За разлика от другите, той използва патриотизма като начин да зомбира народа. За жалост той кляка....може да погледнете общия профил на техен избирател....и в крайна сметка песента се повтаря.
 
Всъщност идея по-фанатизиран и разрушителен е. Но агресията идва от това, че по този начин буди силни симпатии в сърцата на русофилите - псевдо патриотите, което погледнато от страни е една маймуна, на която са и дали калашник, а от страни другите маймуни аплодират. Като цяло не по-различен цирк от това, което гледахме при Волен, но малко по-демонстративно. Все пак човекът гони някакви цели. Жална ни майка, ако този започне да има позиции. Неандерталците, които искат да ни върнат в праисторическата ера, защото разбираш ли да сме извън какъвто и да е ЕС, НАТО, но като цяло нямат много ясна представа какво да правят дори и да го направят. Може би рязък завой към мизерната Русия и тоталното фалиране на държавата. Но като всеки политик, него го боли абсолютно това. Идеята му е една, както е на всеки там - да се облажи той и това е. За разлика от другите, той използва патриотизма като начин да зомбира народа. За жалост той кляка....може да погледнете общия профил на техен избирател....и в крайна сметка песента се повтаря.
Когато българина вижда само лъжи и корупция от статуквото кого да избере?
Ти сам признаваш, че повечето българи са русофили. Аз също го виждам, това е проблем на обществото, но не можеш да обиждаш и съдиш някой за избора му. Ако си демократ, както твърдиш трябва да приемеш, че в България повечето хора са с такова мислене. Аз го приемам, въпреки, че не харесвам Русия и нейната политика. Ако ти не го приемаш е време да отидеш да миеш чинии на запад!

Аз лично не виждам пияния Костадинов да ходи да се бие с хората ;)
Всъщност Костадинов пиели?
 
Проблем е, че са русофили. И са проблем на всички останали, които не виждат смисъл да са и дори обратното - вреди. Никой не трябва да бъде поклонник на нито една нация, особено на пиянската сган от Изток. Аз не го обиждам, защото му е такъв избора, аз го обиждам, защото се налага и мисли, че е прав, упражнявайки всякакви метода да го докаже. Това ме дразни и това ме кара да им сипвам и ще продължа. Ако иска да бъде какъвто иска, еднорог, лаприкон, все едно. Но започнеш ли да пречиш на другите, вече не си чак толкова миличък и незабележим. Аз приемам всякакви. Около мен е пълно с какви ли не. Познати са такива изтрещялки на тема Възраждане, че ме е срам да ги слушам, но съм ги приел. На един му го казах директно, че ще отида за изборите, за да го зануля, така и ще стане.

Копейката няма нито физиката, нито топките да се бие, той е т.нат. talker - но си има една ибрикчии, които може да прати, а на тях им е толкова мозъка, че хващат, тръгват и не го мислят много. Все едно дали пие, но дано не. Достатъчно болен изглежда и така, уж трезвен. Самата му форма на квадратната глава, слабите ръчички, жълтата кожа и куп още такива недоеволюирали елементи от него, трябва да подскаже на обикновения човек, че си има работа с нещо доста простовато.
 
Ако ще се спори, трябва да е кой е българофил и кой не е. За съжаление българофили не виждам в управление и опозиция. Едва ли и ще видим скоро.
Костадинов го знам още откакто обикаляше в горичката над Гъбената махала във Владиславово, Варна да хваща циганите с незаконно отсечени дърва. Правейки си повече ПР отколкото нещо друго, с жалки напъни да бъде забелязан. После Марешки го би пред една пицария и малко по-късно възникна Възраждане...
Стойностните хора разчитат на доброто си име, чест, авторитет, а не ходят да плашат хора в гората. :)
 
Почнали са с явно побойническите изпълнения:

2007
преди 2 часа
Човека е пребит, а тука някви говорят за предателство?!!!Вие усещате ли колко промити са мозъците ви???Нали се сещата, че и вие сега подкрепяте Копейката(незнайно защо), а утре като се чукнете в *** кратуни и се отречете от него, същото ще се случи и на вас!Мисловна дейност тече ли при вас?!?!

...

Зозо
преди 2 часа
Хахаааааааааа, значи Копейката като носи чантата на Каракачанов и после беше в ТВ Атака при Болен какъв е? Накрая ги предаде и двамата и сега се прави на велик руски слуга. Ай сиктир!!! Смешна работа копейкаджийска.
 
Последно редактирано:

Горе