Какво става в Лясковец?

От: Какво става в Лясковец?

coolice точно това е грешката. Разбирам какво искаш да кажеш, но тези полицаи и тези хора дето са ги изпратили - знаят , че това е луд. Имат досие , знаят , че човека е болен. Тоест напълно очаквано е да не реагира нормално . Те не се били подготвени затова. Точно тази неподготвеност е причинила трагедията. Имали са цялата информация - луд човек , има оръжие - как може да го викаш да се предаде и да чакаш , че ще изпълни нареждането ? Нали затова е тая спец акция за да го изненада и да не може да окаже съпротива.... и това са елитни части , не са някакви обикновени полицаи...
 
От: Какво става в Лясковец?

Би било редно да се даде оставката на министъра ако например са нямали подходящи оръжия/ нямали са провизии / проблеми от техническо естество с оръжия / боеприпасии / екипировка и така нататък. Тук трябва оставка да имат районни шефове и на собт или там както се водят.
 
От: Какво става в Лясковец?

Светлина в тунела, браво :-o Сега само да не ми кажеш и , че министъра организира и планира всяка акция? Пък иначе аз съм далеч, от истината за това , че е виновен този който я е организирал, по-скоро на тези места се назначават хора които не са за там, и не могат да си вършат работата както трябва.

Лека му пръст, на човека, жал ми е за него, но това не оправдава това как специални части и то много повече на брой от човека обучавани и тренирани, някой ще ги изпуизбие ей така като нищо....

Добре това с полицая , дето му взели пистолета , това е грешка на самият полицай. Но това което е станало днес е съвсем различно. Планирана спец акция , така е планирана , че вместо бързо да се обезвреди един луд с оръжие , той почва да стреля , убива 1 и ранява 3ма .... как е възможно да не виждате огромната грешка която са допуснали тези които са мислили тая спец акция.
 
От: Какво става в Лясковец?

Не не ги организира. Но той носи политическата отговорност. Останалите трябва да бъдат съдени заради престъпната си некомпетентност.
Жалко за човека и семейството му. Дано останалите ранени се възстановят напълно.
Светлина в тунела, браво :-o Сега само да не ми кажеш и , че министъра организира и планира всяка акция? Пък иначе аз съм далеч, от истината за това , че е виновен този който я е организирал, по-скоро на тези места се назначават хора които не са за там, и не могат да си вършат работата както трябва.

Лека му пръст, на човека, жал ми е за него, но това не оправдава това как специални части и то много повече на брой от човека обучавани и тренирани, някой ще ги изпуизбие ей така като нищо....
 
От: Какво става в Лясковец?

Добре, защо не искаше оставката на цвък, след хилядите простотии, и на боко?
Не не ги организира. Но той носи политическата отговорност. Останалите трябва да бъдат съдени заради престъпната си некомпетентност.
Жалко за човека и семейството му. Дано останалите ранени се възстановят напълно.
 
От: Какво става в Лясковец?

Не не ги организира. Но той носи политическата отговорност. Останалите трябва да бъдат съдени заради престъпната си некомпетентност.
Жалко за човека и семейството му. Дано останалите ранени се възстановят напълно.

Това твойто си е пълно лицемерие, фурнаджийска лопата такава. Значи цяла тумба куки се дънят в Перник, един полицай е виновен. Тука пак се дънят, цялото правителство е виновно... Герберастка логика!
 
От: Какво става в Лясковец?

Това твойто си е пълно лицемерие, фурнаджийска лопата такава. Значи цяла тумба куки се дънят в Перник, един полицай е виновен. Тука пак се дънят, цялото правителство е виновно... Герберастка логика!
Правиш ли разлика между тумба куки от Перник и организирана спец акция ? Правиш ли разлика между убит спец полицай и 3ма ранени ?
Това не е дънене , това е срам за цялата служба. Няма герберска логика , нито бесепарска логика - това е нормалната логика.
 
От: Какво става в Лясковец?

Аз се отказвам да споря това твоето просто никъде го няма...... На бялото черно ще кажеш само като видиш лика на вожда... всички други са криви и виновни: Алоха Тикво върни се, и ни довърши тотално... :cry:
 
От: Какво става в Лясковец?

Аз се отказвам да споря това твоето просто никъде го няма...... На бялото черно ще кажеш само като видиш лика на вожда...

Шамар ти ли си бре ? Бойко ли сънуваш всяка вечер, че 2 изречения не може да вържеш без да го споменеш колко е виновен за целия свят.
 
От: Какво става в Лясковец?

Аз, съм да регистрирах се преди години специално за да хейтя бойко, той ми е главната цел в живота, но гледам не съм единствен, само, че с тази разлика аз не му лижа задника като някои, а му показвам просташките и селски изпълнения, що шамарите не могат ли да са предприемачи? Или бойко ти каза, че не могат?
Шамар ти ли си бре ? Бойко ли сънуваш всяка вечер, че 2 изречения не може да вържеш без да го споменеш колко е виновен за целия свят.
 
От: Какво става в Лясковец?

Бърни, успокой малко топката.

Приеми, че един луд е "успял" да прекара с жертви невинни хора на реда. Още повече, че всичко се развива срещу училище. Това, ако е срещу училището на моето дете ... а и по принцип не знам как точно, но ще намеря начин, дори да се жертвам, да разкарам лудия от района.
 
От: Какво става в Лясковец?

Аз, съм да регистрирах се преди години специално за да хейтя бойко, той ми е главната цел в живота, но гледам не съм единствен, само, че с тази разлика аз не му лижа задника като някои, а му показвам просташките и селски изпълнения, що шамарите не могат ли да са предприемачи? Или бойко ти каза, че не могат?
То е ясно че си облъчен... хейтвай си на воля. Въпросът тук е - виновни или не са шефчетата в МВР за спец акцията цирк и трябва ли да има оставки ? Не ми обеснявай какви ги били направили Бойко и Цветан ... при техните акции нямаше такива 1 човек с ловна пушка да простреля 4ма...
 
От: Какво става в Лясковец?

Бърни, успокой малко топката.

Приеми, че един луд е "успял" да прекара с жертви невинни хора на реда. Още повече, че всичко се развива срещу училище. Това, ако е срещу училището на моето дете ... а и по принцип не знам как точно, но ще намеря начин, дори да се жертвам, да разкарам лудия от района.
Този луд не е изненадал полицаите без те да очакват. Те са отишли там за него. Знаели са досието му , знаели са че е луд , знаели са че има пушки. И въпреки това обучени спец части допуснаха 1 жертва и 3ма ранени , за да приберат един луд ловец. Тази акция ще остане черна в българската история...
 
От: Какво става в Лясковец?

Мнеммм, просто съм свалил розовите очила и гледам реално на нещата, а за шефчетата ти обясних по-нагоре в темата и колкото и да е кофти и да го мъдриш, човека си е загинал, няма да го върнеш, ако ще и всичко живо да подаде оставка, а това дали е била грешка на изпълнителите или на тези които са планирали акцията вече е съвсем друг въпрос.

И гледай по-малко новата ви телевизия, че облъчва много ;)

То е ясно че си облъчен... хейтвай си на воля. Въпросът тук е - виновни или не са шефчетата в МВР за спец акцията цирк и трябва ли да има оставки ? Не ми обеснявай какви ги били направили Бойко и Цветан ... при техните акции нямаше такива 1 човек с ловна пушка да простреля 4ма...
 
От: Какво става в Лясковец?

Поклон пред загиналия полицай, и дано се оправят другите бойни другари. Когато отиваш на мисия винаги има риск да не се прибереш, в която и да е държава загиват полицай, не защото грешат а обстоятелствата са тежки. Никой не е подценил лудия просто късмета е бил на негова страна. Излишно е да се говори за виновни, ако са искали да играят на сигурно с гранатомета както Чакъра и после майка му ще осъди България.
 
От: Какво става в Лясковец?

http://vbox7.com/play:103c3361 !!?!!?!?!?!? Какво става бе пич? Тук поиска ли оставка при крокодилите? Или няма общо? Бахти и фурнаджийските лопати, всичко политизирате ве

http://www.mediapool.bg/prokuratura...resira-detsa-na-greshen-adres-news182062.html - и тея деца какво? Цвъко ще се извини и ще им мине? Айде да не ви чувам герберските усти да искате оставка точно в този случай, че сте по-черни и от катрана специално за МВР сферата.



Ей сега се сетих цвъко и ФЛОРОВ ( НАРКОТРАФИКАНТА , бивш шеф на ГДБОП по времето на престъпното управление на гроб ) как бяха арестували едни футболисти, за незаконни залагания, хората си залагали на чуждестранни мачове по 200-300 лева и много горди арести и 1 ден обикаляха из медиите, после се усетиха що за резил и се покриха, или пък читанка или срс на докторите от червен бряг, въобще герберите - вие сте по-черни и от най-черните относно МВР - само можете да мълчите и да ви е срам!
 
Последно редактирано:
От: Какво става в Лясковец?

Аз, съм да регистрирах се преди години специално за да хейтя бойко, той ми е главната цел в живота, но гледам не съм единствен, само, че с тази разлика аз не му лижа задника като някои, а му показвам просташките и селски изпълнения

Ти Тиквоча хубаво го хейтиш, ама много защитаваш комунетата. То верно че в ПЪРВОмай няма какъв друг да се пръкнеш ако не комунист, ама се правиш на Лили Иванова тука :)
 
От: Какво става в Лясковец?

Ти пък живял ли си тук за да го твърдиш?

И не защитавам никой, но няма и да се обяснявам.

Ти Тиквоча хубаво го хейтиш, ама много защитаваш комунетата. То верно че в ПЪРВОмай няма какъв друг да се пръкнеш ако не комунист, ама се правиш на Лили Иванова тука :)
 
От: Какво става в Лясковец?

И не защитавам никой, но няма и да се обяснявам.

Нищо против географската локация, просто името идва от комунистически празник с манифестации и затова си правя асоциации. Иначе защитаваш и то типично тролски - доста често без аргументи, не приемаш никаква друга гледна точка, доста си активен по темите с политически оттенък, ако няма политика веднага по някакъв начин намесваш Боко и повтаряш всичко дето бълват вестниците на Гуци. Няма да се учудя ако работиш като платен трол някаде :)

А преди да започнеш да правиш предположения - не, не съм гербераст, не симпатизирам на никоя партия, не съм гласувал на парламентарни избори никога и май нямам намерение скоро да го правя.
 

Горе