Какво става в Лясковец?

От: Какво става в Лясковец?

Ще цитирам поста на мой познат:

Тъжна новина за загиналия полицай днес в Лясковец - млад мъж, с дечица, човешко същество. Лека му пръст! Имам обаче въпрос - какво са очаквали родните правоохранителни органи, след като днес в 06:00ч. сутринта с маски, въоражение и бойна техника обграждат в дома му човек, считан за нестабилен психически... ? За когото предварително се знае, че има оръжие вкъщи - не случайно идват най-елитните полицейски части. Мегафони, полицейски лампи, кучета и джипове - стресова, паническа ситуация за всеки... Дали психолозите на МВР са очаквали друга реакция у считания за лабилен човек?! И дали съдбата му в този случай не е била предопределена, въпреки че очевидно е бил подценен. Цялата тази полицейска показност струва човешки живот, четирима ранени и много променени съдби. Работата на полицията е да охранява реда - не да предизвиква агресия. Ако действително е бил считан за толкова опасен, въпреки че досега не имал противообществени прояви в истинския смисъл на думата, не можеше ли да му се пусне сълзотворен газ, да бъде приспан чрез храна или течност, или просто атакуван професионално, така че да не може да реагира? Презумпцията за невинност не бива да бъде нарушавана и да се третира някой като престъпник просто така, а когато има превенция - да се прави професионално. Акцията днес не е успешна, както твърдят някои, понеже "лицето било неутрализирано". Ако беше това целта и беше предварително решено, че този човек е луд и не трябва да живее, нямаше смисъл да го пробват, рискувайки живота на полицаите - директно една граната и чиста работа, както се е случвало и преди. За жалост, акцията днес е много опасен прецедент, показващ, че политическият ПР не се интересува от живота на гражданите, полицаите и правните принципи, на които се гради мирното съжителство в общество.
 
От: Какво става в Лясковец?

Как по-точно? Аз от както се помня бизнеса все си пропада бавно, но славно. Независимо кой е на власт. Явно не съм се интересувал толкова от политика, когато БСП е било на власт, че не съм запомнил как по тяхно време е разцъфнал бизнеса, но вече няколко месеца са на власт, а всеки ден слушаме колко трудно оцеляват фирмите и как ежедневно малки фирмички затварят вратите на офисите за последно, въпреки, че в момента тройната коалиция е на власт, като по-голямата част от тази коалиция е именно на БСП. Как би обяснил на хилядите собственици на будки за вестници и бързо оборотни стоки, които биват завземани принудително именно от фирма, собственост на човек от тази коалиция? Не, че преди това ги е нямало тези неща, но поне имаха доблестта да не го правят толкова показно.

Как един до преди няколко години водещ изведнъж намери средства и реши и той да оправя страната?

Всички си въртят далаверите, а ние сме шараните, дето им даваме риболовният билет на всеки 4 години. Тъпо е да виждаш грешките само на едната страна и да не признаваш грешките на твоята си страна, затова не намирам за уместно да се карате по форумите и да се обиждате с момчетата по-горе. Ок, не ви кефи ГЕРБ, не ви кефи и имате това право, но ми е малко крайно да се обиждаме по форумите, вместо да си напишем 2-3 полезни приказки.

И ти и uni-web имате не лош опит и знания с които сте помагали и вместо да завързвате приятелства и да извличате дивиденти от това сте седнали да псувате и хулите като хамали. :)

Не може да очакваш насраното за 4 години да се измете за 8 месеца. По-времето на "зловещата" тройна коалиция имахме семеен бизнес. Рекламна агнеция с оборот над 150 к месечно занимаваша се с реклама на фирми каот Никас и Кен. Благодарение на "народната" партия герп и в частност на няколко техни представители в столична община рекламната агнеция вече не съществува. През следвашите 3 години на тяхтот управление онлайн продажбите само спадаха. Хората бяха в тотален стрес какво ги очаква. За разлика от сега. От ноември до сега мога само да се похвля със сериозен ръст на продажбите сравнено с предходните 2 години.


Така, че как да симпатизирам на Винету от долината на Банкя??? Впрочем дори и не гласувам. Реално не ми пука кой е на власт стига да не ми бърка в паничката
 
От: Какво става в Лясковец?

Не може да очакваш насраното за 4 години да се измете за 8 месеца. По-времето на "зловещата" тройна коалиция имахме семеен бизнес. Рекламна агнеция с оборот над 150 к месечно занимаваша се с реклама на фирми каот Никас и Кен. Благодарение на "народната" партия герп и в частност на няколко техни представители в столична община рекламната агнеция вече не съществува. През следвашите 3 години на тяхтот управление онлайн продажбите само спадаха. Хората бяха в тотален стрес какво ги очаква. За разлика от сега. От ноември до сега мога само да се похвля със сериозен ръст на продажбите сравнено с предходните 2 години.


Така, че как да симпатизирам на Винету от долината на Банкя??? Впрочем дори и не гласувам. Реално не ми пука кой е на власт стига да не ми бърка в паничката

Ето ти имаш причина да не ги харесваш и вероятно и аз да бях, нямаше да съм доволен, но по твоята логика и те могат да кажат... ами за осраното от 15 години, няма как да очакваш за 4 години да оправят нещата..., но това не е целта на занятието :)

Относно колапса, който сте претърпели нали се сещаш, че има и други фактори за това. Някой по-горе спомена, че имаше световна криза, която удари и далеч по-уредени държави, а какво остава за нашата. Можеш ли да ми кажеш какво направи действащото правителство, че да се е отразило на оборота ви? Аз не се сещам за някой значим за бизнеса приет закон и все пак приемам довода ти, просто защото и аз от части поради подобна причина симпатизирах на ГЕРБ :)

Между другото в момента май никой от партиите не ми вдъхва доверие, но точно БСП, ДПС и Атака така се осраха за тези 8 месеца, че се отвратих от супер неадекватните им реакции.
 
От: Какво става в Лясковец?

Забавените плащания от държвата към нас и към рекламдотаелите ни дойде перфектно. И в крайна сметка в този бизнес ако нямаш средства с които да опрерираш няма как да се задържиш на пазара
 
От: Какво става в Лясковец?

Като днес ми е пред очите - ББ и приятели през 80-те години: Как подкопаха устоите на развитото социалистическо общество в неговата философска същност, как свалиха Тодор Живков от власт, как откраднаха 9-те милиарда пенсионен фонд на България, как създадоха ДПС, как 95-96-та години прецакваха банковата система и курса на лева спрямо долара скачаше като в "Черния обелиск" на Ремарк - докато си изпиеш бирата, и тя ставаше три пъти по-скъпа...
Като днес ми е пред очите - как ББ и приятели фалираха банки и заводи, организираха контрабандната линия за товарни влакове от София за Ванкувър и българите започнаха масова ефтина емиграция...
През цялото време БСП и приятели се мъчеха да неутрализират тази престъпна шайка и да вдигнат България на крака и да стане Швейцария на Балканите.
Уви - ББ и приятели надвиваха героините усилия на БСП и приятели и съсипаха България. ББ и приятели въоръжиха до зъби жител на Лясковец, обучиха го добре, създадоха му легенда на луд и прецакаха за пореден път МВР на БСП, като убиха спец полицай и натръшкаха още трима...
 
От: Какво става в Лясковец?

Опорна точка към всички червени тролове : Отричайте, че това е истина. За всички други въпроси: Бойко е виновен!
Никакви оставки няма да даваме! Имаме още да крадем и да си назначаваме приятели на ръководни позиции.
 
От: От: Какво става в Лясковец?

По-голям трол от теб няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Опорна точка към всички червени тролове : Отричайте, че това е истина. За всички други въпроси: Бойко е виновен!
Никакви оставки няма да даваме! Имаме още да крадем и да си назначаваме приятели на ръководни позиции.
 
От: От: Какво става в Лясковец?

По-голям трол от теб няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментирай статията .... срам и позор за МВР .... отиде си човек , заради алчността на шефовете... И моля те не изпускай в никой твой пост , колко е виновен Бойко за всичко...
 
От: От: Какво става в Лясковец?

Със 100-200к. фена мога да напиша и, че бойко е спал със станишев, ще повярваш ли? Човек вземи се в ръце....

Коментирай статията .... срам и позор за МВР .... отиде си човек , заради алчността на шефовете... И моля те не изпускай в никой твой пост , колко е виновен Бойко за всичко...
 
От: Какво става в Лясковец?

silnabulgaria е сайт на ТИМ и не му вярвам като цяло.
 
От: От: Какво става в Лясковец?

Със 100-200к. фена мога да напиша и, че бойко е спал със станишев, ще повярваш ли? Човек вземи се в ръце....
Принципно не ти ли се струва съмнително 4ма спец полицая , дето тренират това всеки ден да бъдат направени на решето от един ловец с карабина ? Определено има нещо съмнително или около екипировката както казва статията или в планирането на цялата мисия.

За това какво ще напишеш с 100-200к фена , напиши това : станишев е спал с доган. Изглежда доста по достоверно...
 
От: От: Какво става в Лясковец?

Принципно не ти ли се струва съмнително 4ма спец полицая , дето тренират това всеки ден да бъдат направени на решето от един ловец с карабина ? Определено има нещо съмнително или около екипировката както казва статията или в планирането на цялата мисия.

За това какво ще напишеш с 100-200к фена , напиши това : станишев е спал с доган. Изглежда доста по достоверно...

Никой не оспорва, че акцията не е направена както трябва.
 
От: От: Какво става в Лясковец?

Мога да напиша каквото ми е кеф, с толкова фенчета купени мога да направя и саботаж на правителството. Ти до кога ще упорстваш брат, все-едно не знаеш как става всичко?
Принципно не ти ли се струва съмнително 4ма спец полицая , дето тренират това всеки ден да бъдат направени на решето от един ловец с карабина ? Определено има нещо съмнително или около екипировката както казва статията или в планирането на цялата мисия.

За това какво ще напишеш с 100-200к фена , напиши това : станишев е спал с доган. Изглежда доста по достоверно...
 
От: Какво става в Лясковец?

Ще има оставки в това можеш да бъдеш сигурен, това не е гроб на власт. Главният секретар каза, че го е и познавал и са били приятели още от едно време, така че със сигурност ще търси отговорите и ще търси отговорност на пряко ръководилите акцията.
 
От: Какво става в Лясковец?

Ще има оставки в това можеш да бъдеш сигурен, това не е гроб на власт. Главният секретар каза, че го е и познавал и са били приятели още от едно време, така че със сигурност ще търси отговорите и ще търси отговорност на пряко ръководилите акцията.
Айде да видиме , на ръководните постове са сложени я приятел на някого , я брат на друг.... то затова стават такива фалове. Щото кадрите са назначавани от смейните и приятелските кръгове на управниците , пък после се иска компетентност и професионализъм... еми не става.
 
От: Какво става в Лясковец?

Аман от приказките ти на изуст. Ето назначения от бсп началник на собт:

Георги Гайков е специалист в това отношение. Той е командос от кариерата, от дълги години е служител на СОБТ. Новият началник на отряда е и председател на Българската тактическа асоциация, която основава през 2008 г. от 10 бивши и настоящи служители на тактически звена. Тя обучава специализираните групи за задържане в страната и си сътрудничи с една от най-успешните подобни асоциации - щатската СУО

Според мен е компетентен специалист.



Айде да видиме , на ръководните постове са сложени я приятел на някого , я брат на друг.... то затова стават такива фалове. Щото кадрите са назначавани от смейните и приятелските кръгове на управниците , пък после се иска компетентност и професионализъм... еми не става.
 

Горе