Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондове

От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Хайде само 1 път ме цитирай къде съм казал целта е ГЕРБ да изхвърлят ДПС?

Нямам време да ровя сега,но като имам ще потърся :)
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Нямам време да ровя сега,но като имам ще потърся :)

Непременно!
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Хах,ГЕРБ, ПФ и ДПС снощи са гласували за безумната реформа на пенсионната система.Блеки,тезата ти за изкарване на ДПС от властта се скапа нешо май?!..
БОСТАН-а,освен че е на лице,стана и патриотичен нещо...Не могат да се понасят пред камерите,ама извън светлините на прожектора са си дружки...

http://dnes.dir.bg/news/naznachenia-darzhavna-administratzia-izbori2013-kalinki-18061328?nt=4
По думите на депутата първата задача на служебния премиер Георги Близнашки била "да започне политическа чистка на държавни служители, членове и симпатизанти на ДПС".

"След включването на ПФ в управлението след безпрецедентния натиск от РБ процесът е ускорен, като само за няколко седмици са уволнени 180 държавни служители, преминали конкурс и отговарящи на длъжностните характеристики и изискванията, но припознати по един или друг начин като близки до ДПС", посочи той.

Анастасов добави, че да си член или симпатизант на ДПС, означава да си незабавно уволнен.

"Правителството на ГЕРБ заедно със своите партньори отново трябва да доказва на Европа, че стабилността на България бавно, но сигурно се завръща. Точно по тази причина започнаха да се отварят еврофондовете. Винаги, когато управляват БСП и ДПС, имаме проблем с Европа. Сега, за един месец, резултатите са налице, започваме да се възползваме от европейската солидарност", каза още Цвета Караянчева.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Бърни,ти пък сигурно 100 пъти си казвал,че единствено Герб ще отстранят ДПС от властта.Предполагам си го вярвал искрено и ти е кофти,че си им повярвал на опашатата лъжа...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Бърни,ти пък сигурно 100 пъти си казвал,че единствено Герб ще отстранят ДПС от властта.Предполагам си го вярвал искрено и ти е кофти,че си им повярвал на опашатата лъжа...
Еми да . И кое точно е лъжа ? Че махат кадрите на ДПС сето ги поставиха предното правителство ? Владко , владко пиле шарено. Чети тия линкове дето ги пускам , не само да цитираш/
Пък най ми е интересно следното - ти не гласуваш ама сега имаш някакви претенции ? Странна работа
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ще си проличи скоро като гласуват тая небивалица в парламента.
Кой ще подкрепи и кой ще е против. И от сега казвам че ДПС ще са ЗА! , те подкрепят скришно ГЕРБ , а другото си е театрална постановка за балъците.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Разбира се,че имам претенции,не гласувах,защото партиите,за които исках да гласувам,нямаха шанс за 4%ната бариера,а за тия крадливи шушумиги,които са сега в парламента няма да гласувам и за в бъдеще.Щеше да ми е смешно,ако не ми беше тъжно,как верните последователи на Герб тръбяха,че единствено Герб може да изкара ДПС от властта,а на практика става точно обратното.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ще си проличи скоро като гласуват тая небивалица в парламента.
Кой ще подкрепи и кой ще е против. И от сега казвам че ДПС ще са ЗА! , те подкрепят скришно ГЕРБ , а другото си е театрална постановка за балъците.

Едно е да подкрепят предложение на Герб с гласовете си , друго е да казват - назначаваме Пеевски или правителството пада. Правиш ли разлика за положението на ДПС в предното и сегашното правителство ?
А това че са им прехманали кадрите на ДПС от администрацията - подкрепям с 2 ръце. Бойко да се мете с голямата метла.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

oo_2275625.jpg
 
Последно редактирано:
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ха така,

както изглежда бате ви бойко иска да прилапа частните пенсионни фондове.
Няма такава нагла комунистическа дружинка като ГЕРБ.

Пише се ГЕЙРБ, yo :)
За протокола - не съм нито хомофоб, нито хомохейт, просто партията им начело с Мутрафоний е педерастка :D
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Все-още няма намерено лечение на заболелите от Гербола. Не се смесвайте много с тях, че има опасност от зараза съобщиха директно от новинарското студио на Забаван.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Все-още няма намерено лечение на заболелите от Гербола. Не се смесвайте много с тях, че има опасност от зараза съобщиха директно от новинарското студио на Забаван.
И според мен Тиквобудизма не е религия,а диагноза.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

А има ли лечение за болеста засегнала членските маси на БСП и ДПС - "дай глас и ще има кебапче или 20 лева по Великден към пенсията"
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ей баси хранилката стана тука.

Първо - това, в вида който го описвате с най-черни краски няма да стане. Тоест - национализация.
Втора - това че дпс се съгласява с някви си там предложения, не значи че има уговорки. Припомнете си мишкарството на болния мозък, когато подкрепяше решенията на депесарското правителство на Ореха, ама се правеше че не ги подкрепя. Тогава що не ревахте?

Трето - и да го приемат, това ще е зверски безсмислено. Кой ненормалник, доброволно ще си смени частния фонд с държавен? И то без възможност за връщане назад.
Вие тука ще го направите ли?
Ще съберат някакви "къси" пари от недоразбралите и това е.
Да не говорим, че стане ли, частните фондове ще се изпотрепат да си рекламират "продукта", защото ще се появи конкуренция в лицето на държавата. Самите фондове ще накарат хората да се запишат при тях, може би като предложат по добри условия.

Ама вие прочетете 2 реда в някой комунистически парцал, и почвате да ревете като откачени.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Аз знам как се лекуват нещата, или поне ще се спре разпространението. Калашника и горене на всичко там де пише , че видиш ли съединението правело силата. После минаване през всички журналя, и те там складирани. Кулезич, и Бюрека за мен си ги искам + ани 100цола и оня мушмурок Виктор Николаев. Другите ви ги оставям на вас. На бърнито ще му простя, щото не е доказано все-още за какво го прави. Другите ви ги оставям на вас, :-o забравих и боко си е за мен, как можах да го изпусна :evil:
Ама сега ще кажат, че съм ненормален.
И според мен Тиквобудизма не е религия,а диагноза.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Значи уж предприемачи се пишете, с пари работите, мислите за пари, разходи, приходи и т.н.

Обаче във всяка тема има най-малко 5 страници в постове, колко в лош бойко, колко са лоши злите американци, и колко са добри добрите руснаци, които никак не искат да ни прекарат...

Мислете малко бе!
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Аз знам как се лекуват нещата, или поне ще се спре разпространението. Калашника и горене на всичко там де пише , че видиш ли съединението правело силата. После минаване през всички журналя, и те там складирани. Кулезич, и Бюрека за мен си ги искам + ани 100цола и оня мушмурок Виктор Николаев. Другите ви ги оставям на вас. На бърнито ще му простя, щото не е доказано все-още за какво го прави. Другите ви ги оставям на вас, :-o забравих и боко си е за мен, как можах да го изпусна :evil:
Ама сега ще кажат, че съм ненормален.

Размина ми се тоя път :D Интересно кога при предното правителство Доган Ага управляваше България не искаше да се вдигаш на революция , пък сега когато са български партии на власт искаш преврат. И като го направиш какви са ти идеите за управление ? Местан премиер, Пеевски Президент ?
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Нали знаеш, че си ми слабост :D
И доганя и моганя не съм искал, ама и бойко не искам, колко да я мачкаме тая тема. Ей виж на Москов браво му казвам за позицията, няма как да не го подкрепя, мога да подкрепя и много неща на атака, защото са прави.
Виж сега разликата между нас е, че аз не мисля партийно а национално, а ти мислиш изцяло партийно, а партията ви наистина каквото и кажат от европа или вашингтон и кляка.
Размина ми се тоя път :D Интересно кога при предното правителство Доган Ага управляваше България не искаше да се вдигаш на революция , пък сега когато са български партии на власт искаш преврат. И като го направиш какви са ти идеите за управление ? Местан премиер, Пеевски Президент ?
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Аз знам как се лекуват нещата, или поне ще се спре разпространението. Калашника и горене на всичко там де пише , че видиш ли съединението правело силата. После минаване през всички журналя, и те там складирани. Кулезич, и Бюрека за мен си ги искам + ани 100цола и оня мушмурок Виктор Николаев. Другите ви ги оставям на вас. На бърнито ще му простя, щото не е доказано все-още за какво го прави. Другите ви ги оставям на вас, :-o забравих и боко си е за мен, как можах да го изпусна :evil:
Ама сега ще кажат, че съм ненормален.

На рехабилитация в Сибир ще е по-удачно,таман ще научат руски и ще видят какви хора са "мурзилките" ;)
 

Горе