Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Първоначално от Гугъл, но не намерих това, което търся а в последствие от познат, който ми обясни малко повече за сайта.
Радвам се че ви открих :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Първоначално от Гугъл, но не намерих това, което търся а в последствие от познат, който ми обясни малко повече за сайта.
Радвам се че ви открих :)

Добре си дошъл, нищо, че си от 2013-та година с нас. :) Мерси за коментара ти и ти пожелавам приятен престой тук с нас. И по-често да пишеш. :)

Успехи от мен. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Обикновенно над 50% от намиранията идват от търсачките, предполагам и този форум не прави изключение.
Аз ви открих чрез Google.
 
Последно редактирано:
Re: От: Как открихте нашия форум?

Обикновенно над 50% от намиранията идват от търсачките, предполагам и този форум не прави изключение.
Аз ви открих чрез Google.

Мерси за коментара. А какво си търсил, ако не е тайна?

П.П: Внимавай с писането, че вече си получил негативна репутация. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси за коментара. А какво си търсил, ако не е тайна?

П.П: Внимавай с писането, че вече си получил негативна репутация. ;)

Да, за съжаление вече получих първата си негативна репутация. Признавам си, че някои от постовете ми не са от най-градивните, но ще се постарая да я преобърна в положителна.

Какво съм търсил?

Подготвям статия за "директории за статии", преглеждайки първите две страници по това запитване попаднах на форума ви.
Също на скоро по кл. дума "линк билдинг".
Всъщност многократно съм се натъквал на форума и при всички случаи първоизточника е бил гугъл.
За останлите 3 начина е нямало такива случаи, поне за мен, поне за сега :)
 
От: Как открихте нашия форум?

От гугъл, търсих си обяви за писане на статии.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От гугъл, търсих си обяви за писане на статии.
Мерси за коментара и добре дошла и приятно изкарване във форума тук. Ще можеш да намериш много работа тук. Иначе, ако си добра и в английския, може да пуснеш и една тема на английски тук - http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=73

Успехи и до нови срещи в други теми. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Ами направих си един гугъл-сигнал и така :) Радвам се, че открих това място!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Ами направих си един гугъл-сигнал и така :) Радвам се, че открих това място!

Мерси много за мнението. Много интересно ще е да разберем какъв сигнал си пуснала към Google, че си успяла да ни намериш.

И ние се радваме, че си с нас, както ти пожелавам приятен престой тук и много положителни емоции. До нови срещи в други теми. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз чрез Гугъл, после и един приятел ми го препоръча :)
 
От: Как открихте нашия форум?
 
Последно редактирано:
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз го намерих преди няколко дена от гугъл , интересен сайт , определено.

Здравей и добре дошъл при нас. :)

Спомняш ли си какво си търсил? Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз лично търсих информация по определен въпрос и ми излязоха много резултати от Предприемач,съответно си намерих и отговорите тук :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз лично търсих информация по определен въпрос и ми излязоха много резултати от Предприемач,съответно си намерих и отговорите тук :)

Super. Имаш ли спомени и ти какво точно. Интересувам се от гледна точка на това за какво ни намират някои потребители тук. Ти гледам, че си повече от година тук. Сигурно имаш и вече някакви впечатления. :) Успехи.
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Super. Имаш ли спомени и ти какво точно. Интересувам се от гледна точка на това за какво ни намират някои потребители тук. Ти гледам, че си повече от година тук. Сигурно имаш и вече някакви впечатления. :) Успехи.

Ами нещо във връзка с домейни беше,ама какво точно не помня,беше преди няколко години,а регистрация си направих едва миналата година.Иначе като гост съм посещавал често форума преди да се регна. :)
 

Горе