Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошъл при нас. :)

Спомняш ли си какво си търсил? Успехи и приятен престой тук. ;)
 
Последно редактирано:
От: Как открихте нашия форум?

Трябва да сложите като опция и "не помня". Аз лично попадам в тази графа, но ще гласувах от търсачка. Най-вероятно така съм попаднал :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Трябва да сложите като опция и "не помня". Аз лично попадам в тази графа, но ще гласувах от търсачка. Най-вероятно така съм попаднал :)

То доста хора са забравили какво са търсили, но като цяло щом е търсачка, пак е нещо ориентировъчно. :)

@DK1, скоро като поизкараш малко време тук, ще имаш не само сайт, но ще мислиш и за стратегии за развиването му. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Въобще не помня от къде намерих форума, може би от Гугъл, но беше доста отдавна, а чак сега се регистрирам, но това е друга тема.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Въобще не помня от къде намерих форума, може би от Гугъл, но беше доста отдавна, а чак сега се регистрирам, но това е друга тема.

Аха, Мерси. Чудя се защо потребителите се регистрират чак от някой следващ път, когато видят пак форума. :) Все си мислех, че като види нещо интересно, реално нищо не струва да се регистрира набързо. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Аха, Мерси. Чудя се защо потребителите се регистрират чак от някой следващ път, когато видят пак форума. :) Все си мислех, че като види нещо интересно, реално нищо не струва да се регистрира набързо. ;)
Ами в моя случай си мисля,че е мързел.Иначе много хубаво сте го направили,че всичко е видимо и без регистрация.Късно се регистрират някои потребители(като мен),но пък си посещават форума и си ровят често като ги интересува нещо. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Аха, Мерси. Чудя се защо потребителите се регистрират чак от някой следващ път, когато видят пак форума. :) Все си мислех, че като види нещо интересно, реално нищо не струва да се регистрира набързо. ;)

До сега само четох форума, но вече публикувам съответно тябва и регистрация :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

препоръчен ми беше от приятел

Здравей и добре дошъл при нас. А как стана на въпрос, ако си спомняш? В мисъл, по едно време той ти го препоръча, но е било след като сте дискутирали нещо други сигурно. :)

Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Мисля че тарсех хубав шпек и така попаднах във форумът ви.
 
бе не излизаме аз ни проверих сърчнах за шпекове още вчера :oops: много съм деформиран но за хубав спек ако е търсил на правилно място е попаднал новите много ги спичат :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Чрез Facebook.

Супер, този канал ни е най-малко разработен за сега. Но определено е мощен, все пак е от топ реф. сайтовете към форума. Добре дошъл при нас и много приятно изкарване. Ако има нещо, пиши ни тук. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошъл при нас. Би ли споделил какво точно с търсил, или само това си спомняш?

Приятен престой тук. ;)

Не съм сигурен какво точно писах в търсачката за съжаление. Иначе форума е страхотен!
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Не съм сигурен какво точно писах в търсачката за съжаление. Иначе форума е страхотен!

Благодарности. Само че ти си от Януари месец тук, защо сега се престраши да пишеш? Или съм те изпузнал някъде, където си писал. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодарности. Само че ти си от Януари месец тук, защо сега се престраши да пишеш? Или съм те изпузнал някъде, където си писал. ;)

Не съм писал. Само четох и се информирах :) Започнах един бизнес...в момента фейсбук група само, а скоро ще трябва и сайт ще трябва да се прави.
Фотограф съм :)
 

Горе