Който е онлайн може да изкаже мнение

ЧАО, ЧАО СССР! И благодаря, иначе, щях да моля някой да ми смъква репутацията да разкарам тва червеното :)
 
и пастелено зелен цвят е добавен като на ДП за тези който предпочитат такива цветове :) остана логото да закрепим докато свърши конкурс благодарение на ктомов :)
 
може да си зачистите кеша качена е трансперантан версия на старото лого пасва на всички темплейтити... от мен засега лека 16 часа на компа човъркане лудница :)
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Ашколсун,

Идеално е така.
Дребните промени горе са съвсем на място.
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Coolice,

На мен тоя темплейт тъмно синия ми хареса заради контраста. Горе навбара обаче в момента е някакъв "странно син", само да му шибнеш същото тъмно синьо ако може и става супер.

Освен това, искам да те поздравя за възможността за избор на темплейт. Най-добре е така.

Поздрави,
Борисов
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Coolice,

На мен тоя темплейт тъмно синия ми хареса заради контраста. Горе навбара обаче в момента е някакъв "странно син", само да му шибнеш същото тъмно синьо ако може и става супер.

Освен това, искам да те поздравя за възможността за избор на темплейт. Най-добре е така.

Поздрави,
Борисов
+1 съгласен съм.
 
И тъй като тази тема е доста ползвана, да си позволя да лепна един линк за тези които чувстват, че имат дизайнерски способности:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=28187
 
Re: От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Coolice,

На мен тоя темплейт тъмно синия ми хареса заради контраста. Горе навбара обаче в момента е някакъв "странно син", само да му шибнеш същото тъмно синьо ако може и става супер.

Освен това, искам да те поздравя за възможността за избор на темплейт. Най-добре е така.

Поздрави,
Борисов

Готово тъмно синия му върнах тъмното горе май заспа така по добър е от вчера ... човек понякога трябва да преспи да върне крачка назад и стават нещата :)

пп Аз лично се чудя дали да не го направя този тъмносиния дефултен а стария избираем :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

В момента е перфектно. Остана само логото :)
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Добре се е получило, браво. Знам че админите са почитатели на content is the king, но добре дойде да се освежат малко нещата :)
 

Горе