Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

tsokala

Member
Здравейте, търся човек или фирма, която да оптимизира сайта ми, тъй като вече е на 5-6 месеца, а посещенията в него не са кой знае колко. Ригистриран е по директори, социални мрежи и т.н.
Ако имате идеи или предложения, готов съм да ги чуя.
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Дай сайта и ключовите думи поне, де.
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

monsternutritions ето го сайта не мога да постна линк, тъй като нямам десет поста :(
 
1. липсва съдържание /поръчаи си текстове и си ги нагласи с киурди за твоята ниша/

2. дизайна е отвратителн и конверсията ти ще страда /

3. структурата не е много готина

имаш нужда от нов сайт направо не само от сео за това не върви а и за продуктите т мнонго незнам....
 
От: Re: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Добре, кое според Вас е по-добре, да си направя изцяло нов сайт, този може ли да се оправи, ако някой има предложения, да ги дава на ЛС.
Съмър Карт или подобен продукт ще ми свърши ли работа.
Явно някои хора видяха, че нищо не разбирам и ме отръскаха прилична сума пари за нещо, което наподобява на сайт и не става за нищо :(
 
От: Re: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Сега е момента да им го върнеш, като обявиш тука кои са хубосниците.:)


Добре, кое според Вас е по-добре, да си направя изцяло нов сайт, този може ли да се оправи, ако някой има предложения, да ги дава на ЛС.
Съмър Карт или подобен продукт ще ми свърши ли работа.
Явно някои хора видяха, че нищо не разбирам и ме отръскаха прилична сума пари за нещо, което наподобява на сайт и не става за нищо :(
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Влезнах на сайта и за нула време ме заболяха очите. И да вдигнеш посещенията, хората ще бягат.
Трябва му изцяло нов дизайн, най добре нов сайт изпипан и от към дизайн, и от към сео
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Кажи кой ти е правил сайта, да имаме едно на ум.
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Аз пък от личен опит ще ти кажа че е по важно да си вземеш нещата в твои ръце и на база това което имаш да се опиташ да разбереш кое от къде идва и да почнеш малко по малко да си го оправяш сам.
Преди една година когато пуснах моят сайт няколко месеца се бълтавех като тебе и раздавах пари на оптимизатори докато на края викнах неволята и си го оптимизирах сам.
Ако обаче мислиш че това е прекалено сложно или те мързи по добре си вземи човек от форума с добра репутация независимо от по високата цена защото през форума минават доста амбулантни търговци дето после ще ги търсиш.
В момента сайта ти е много нефункционален - първото което виждат хората когато почнат да поръчват е да въведат код който те разбирасе нямат и започват да се чудят това какво е и от къде да го вземат та да се не минат. След това под пощенски код има бутон ВЗЕМИ ЦИТАТ и като го натиснеш дава на купувача да си избере каква да му е доставката безплатна или платена ???
Да не говорим че най пупулярната ти фраза е your browser - а думи като javascript са с наситеност колкото nutritions
Оправи си фирмените данни в контакти и текста в доставка защото плаши клиентите
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Препоръчайте ми някой от форума, който би ми свършил работа на разумна цена.
 
Lilacor е добър оптимизатор, но всички знаем, че има доста по-добър от него - КРЪЧМАРЯ! :D
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Лилакор оптимизира сайт на мой конкурент и не може да се заема, дайте други предложения. Благодаря Ви предварително.
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Трудно бих могъл да ти предложа човек защото нямам преки наблюдения върху СЕО работата на утвърдените потребители, още повече че на теб ти трябва доста комплексна услуга освен СЕО ти трябва човек който има усет към функционалността на онлайн магазините за да може да изчисти детайлите в твоя.
Пусни си нова тема в която поискай желаещите да ти изпратят на ЛС оферти с цена за еднократна оптимизация на самият магазин и отделна цена за месечна СЕО поддръжка със подробно описание какво ще получиш срещу това.
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Колеги, мина точно една година от последният пост в темата :beer:
Как ви се струва сайта в момента?
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Еми ти кажи-повишиха ли ти се продажбите,посетителите и тези неща.Ако са се повишили логически seo-то е било добро и полезно :D .
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

Последно го гледах преди няколко месеца. Виждам, че сега е много по-добре. Излиза си чудесно с точните ключови думи и лесно се ориентирам в него. Има си и текстове на началната страница (помня, че преди не беше така). Нямам много ясни спомени от това което видях преди време но сега е наистина много по-добре.
 
От: Кой и на каква цена може да оптимизира сайта ми?

За уникални статии - съм насреща :)
Виждам,че сайтът е оправен до приличен вид. Жалко,че на афил.програмата банерите не ми допадат,много са груби
 

Горе