Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

А трябва ли да говорите само за политика? Вашите собственици на любимите ви отбори да не мислите че продават рози на пазара, и пръцкат розови балончета...

Аз политика не видях. Нито пък видях някой да хвали който и да е собственик на отбор. На тоя етап не се сещам за нито един читав, като се почне от застреляния Юри Галев, мине се през Томов и Батков и се стигне до Домусчиев.
Темата беше, дали частна фирма трябва да се вменява като национална гордост, и хората, които не изпадат в истерия от успехите на Лудогорец дали трябва да бъдат наричани антибългари, каквото мнение се прокрадна по-горе. Бих казал, че е нагло до цинизъм, макар че едва ли авторът му е целял точно това.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Извинявай колега ама подобни преувеличения като твойте карат слабоумните хора да си променят мнението. Няколко пъти от ръководството на Лудогорец казаха че нямат притенции от това че не ги подкрепят всички фенове. Повтарят го на всяко интервю, но вие пак си продължавате. Това не е национална кауза незнам си какво. Никои не е имал притенции че е. Вие феновете си го измислихте и си го дерижирате. Това че хората които не били изпадали от успехите на лудогорец пък е голяма простутия. Кога някой е наричал човек който не симпатизира на Лудогорец антибългарин? Сега едно е да не се радваш, друго е да ходиш на стадиона и да крещиш като ненормален срещу Българския отбор? Това че е антибългарско ДА антибългарско е :). Хайде оспори ме, ако смяташ че е нормално действие. Значии лично аз, никога не бих си позволил да отида и да крещя срещу Български отбор в евротурнирите. Независимо дали са Левски, ЦСКА, Борев, Локо и т.н. Просто не мога да си представя, чужд отбор да вкарат гол на Български и аз да съм на стадиона и да се радвам и да гледам как сънародниците ми са унили. Никога няма да стане това :).
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ами аз нямам претенции към ръководството на Лудогорец, а именно към две мнения, които са написани тук, в тази тема. Затова и моят отговор към тях е тук, в тази тема. И едното всъщност е твое:

Преди всичко съм Българин, после идват клубните престрастия, и то даже чужди клубни престрастия. Много чуждопоклоници станаха в тая държава. Явно съм и повече Българин от някой хора, щом виждам нещата по този начин. Всички се раждаме Българи в тая държава, но някой от нас с течение на времето стават по-големи Българи.
Значи, понеже аз съм първо от Левски и никак не ми дреме за Лудогорец, то ти автоматично ставаш по-голям българин от мен? Извинявай, но именно това имах предвид, казвайки по-горе, че това е наглост до цинизъм, въпреки, че едва ли това е била целта ти. Цялото подмятане на тема кой бил българин и кой не, ако не подкрепи частна фирма на някакъв милиардер е повече от отвратителна. И подкрепата ѝ от родната сервилна журналистика също.

За да илюстрираме темата по-добре нещата са лесни - зададох по-горе въпрос - трябва ли да подкрепяме huwepharma в битките ѝ из глобалния фармацевтичен пазар?
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бате, какво се палиш. Който иска да поддържа Лудогорец. Изборът е техен, ако предпочитат, могат да викат на някоя предизборна шатра на ДПС или на някой мач, от тукашното първенство, където са ги събрали от масите на Син сити и Биат. :) Или толкова ги е нагърбила хората мизерията и черногледството, че не могат да се изкефят на единственото хубаво нещо, което се случва в момента. Кофти работа.

Имам един приятел, на който нон стоп статуса му е нещо против Лудогорец, били еди какви си, не знам си какво. И си викам на акъла, дали има нещо по-смислено в момента в живота му (разграничавайки се от личния му), което да го кара да се зарадва? Кво, прибира се пуска си новините, пие една ракия, нахейтва живота и ляга, за да отиде утре пак на работа, че има кредит да се плаща. И кво? Това му е. Странни хора. Има една максима, която важи с пълна сила - хората привличат такава енергия, каквато те излъчват.

За това, зарежете глупостите и се порадвайте малко на живота, стига глупости. ;)

Всеки, който мисли негативно спрямо не само отбора, а срещу всичко положително, което се случва (защото аз мисля, че Бг отбор, който прави смешни такива отбори като Ливърпул е повод за радост и гордост), смятам, че има проблеми и то по-сериозни от това някой да му напише нещо на въпреки във форума. Ако не съм прав, скоро пак ще си говорим. :)

Така се радвах за Левски, така се радвам и за Лудогорец, така ще се радвам и за следващия Бг отбор, който стъпи в тези групи и играе равносилно със съперник от такива мащаби. Другото са глупости и идиотщини, които не знам даже защо хората си го причиняват, но явно има защо. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Не сте били на гостуване в Разград, затова говорите така. :p
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ама аз нямам нищо против феновете на Лудогорец или хората, които се радват за успехите на отбора. Имам против тези, които ми обясняват, че не съм българин, или те са по-българи от мен, защото този отбор не ме вълнува. Това не е редно и това е възможно най-слабата дума. :wink:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Не сте били на гостуване в Разград, затова говорите така. :p

Те повечето хора не са били на мач принципно, затова имат едни изкривени разбирания, че на Лудогорец ходят културните фенове, а останалите фенове са лумпени...
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Те повечето хора не са били на мач принципно, затова имат едни изкривени разбирания, че на Лудогорец ходят културните фенове, а останалите фенове са лумпени...

Като гледам какво си правите седалките, не са далеч от истината. :) Като си българин, о българино поне се надявам да не си от левскарите дето отиват в чуждата агитка да викат срещу Лудогорец. :) Щото и такива българи имаше, ако мога да ги нарека така. :) И то от Левски.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бе не знам кой какво прави на седалките, но досега не се е случвало друг български отбор да бъде наказван със затваряне на части от стадиона. Нещо, което културните постигнаха без никакъв проблем.

Колкото до феновете (в случая тези на Левски) си толкова далеч от истината, че няма накъде повече. По-назад в темата ти бях казал - въпросните хора, които ти поради неизвестна причина мразиш толкова, са значително по-полезни за обществото ни от на практика всяко едно друго общество. А стадионите ни са едни от най-безопасните кътчета в родината, което праща в канала теорията за лумпените.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Те повечето хора не са били на мач принципно, затова имат едни изкривени разбирания, че на Лудогорец ходят културните фенове, а останалите фенове са лумпени...

Именно... да отговоря на момчето как било възможно да се подкрепя чужд отбор, а не българския. Играха Лудогорец - Лацио, феновете на Левски имат приятели от Рим... знаят се от години, разменят си мачове в София, Рим и къде ли не. Винаги са били заедно и си имат уважението. Няма как левскарите да подкрепят Лудогорец при положение, че на всяко гостуване там следват провокации от страна на мутрите на Домусчиев, карат феновете да се събуват боси пред гостуващия сектор и т.н. Знаеш ли, че клетката за гости в Разград прилича по-скоро на клетка за животни, а не на гостуващ сектор? Да не говорим, че едно 80% от хората които им пълнят стадиона в Разград са цигани и помаци.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ами аз нямам претенции към ръководството на Лудогорец, а именно към две мнения, които са написани тук, в тази тема. Затова и моят отговор към тях е тук, в тази тема. И едното всъщност е твое:


Значи, понеже аз съм първо от Левски и никак не ми дреме за Лудогорец, то ти автоматично ставаш по-голям българин от мен? Извинявай, но именно това имах предвид, казвайки по-горе, че това е наглост до цинизъм, въпреки, че едва ли това е била целта ти. Цялото подмятане на тема кой бил българин и кой не, ако не подкрепи частна фирма на някакъв милиардер е повече от отвратителна. И подкрепата ѝ от родната сервилна журналистика също.

За да илюстрираме темата по-добре нещата са лесни - зададох по-горе въпрос - трябва ли да подкрепяме huwepharma в битките ѝ из глобалния фармацевтичен пазар?

Въобще не си ме и разбрал и ми се палиш тук... Преди всичко съм Българин и след това идват чуждите клубни пристрастия. Под чужди имам предвид отбори извън България. Почвам да се изнервям вече да не пиша на марсиански. Когато го написах имах предив "преди всичко сме Бълари и трябва да подкрепяме Българският отбор а не чужди(други държави). Къде отиде, каква логика че намеси и значи аз като съм от левски незнам си какво. Че и наглост било. Повече няма да пиша чее
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Всъщност, въпросните хора са фенове на Лацио много преди Лудогорец да се роди. И са, решил Киро да прави фирма, браво, чудесно я е направил, и какво, хората изведнъж трябва да зарежат отбора, който обичат и да се врекат във вярност на Домусчиев? Това е леко извратено, а и доста нечестно всъщност. Аз поне не бих се чувствал щастлив да съм заобиколен от хора, които могат да си сменят мнението заради силния на деня.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Въобще не си ме и разбрал и ми се палиш тук... Преди всичко съм Българин и след това идват чуждите клубни пристрастия. Под чужди имам предвид отбори извън България. Почвам да се изнервям вече да не пиша на марсиански. Когато го написах имах предив "преди всичко сме Бълари и трябва да подкрепяме Българският отбор а не чужди(други държави). Къде отиде, каква логика че намеси и значи аз като съм от левски незнам си какво. Че и наглост било. Повече няма да пиша чее

Напротив, не се паля, съвсем спокоен съм. Обаче нещо не мога да намеря елементарния отговор на още по-елементарния въпрос - трябва ли да скачаме в подкрепа на huwepharma в глобалната им битка с конкуренцията?
 
Ти ме радваш пич. Ти колко фена познаваш на Лудогорец? Това да глупаците, които викат на всички мачове....я са чурбари, я за говеда.

"Полезни в обществото"

1975080_10203396180365919_1369206579_n.jpg


Не ги мразя, просто не ме кефи някой отбор като Левски или ЦСКА да умират от злоба и болните им мозъци да мислят некви си простотии нон стоп.Един познат чорбар си умира от яд и засяга темата за Лудогорец само, за да мине после на етническо ниво. Този ми кажи как да го харесвам. :)
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Мутрите на Домусчиев??? Абе бате, вие болни ли сте, лошо ли ви е? :)

Нали ви гледам мачовете....вместо да се засрамите от играта на пияниците ви, вие мелете....аре спечелете нещо някой ден, ама не тук да си разменя Черепа едни пари с мачовете ви. :)
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ти ме радваш пич. Ти колко фена познаваш на Лудогорец? Това да глупаците, които викат на всички мачове....я са чурбари, я за говеда.

"Полезни в обществото"

1975080_10203396180365919_1369206579_n.jpg


Не ги мразя, просто не ме кефи някой отбор като Левски или ЦСКА да умират от злоба и болните им мозъци да мислят некви си простотии нон стоп.Един познат чорбар си умира от яд и засяга темата за Лудогорец само, за да мине после на етническо ниво. Този ми кажи как да го харесвам. :)

Ами как няма да се дразни, те цскарите бяха посрещнати с метални тръби от тамошните стюарди. Бил съм на 4 5 мача срещу Лудогорец от българското първенство, където ги няма хората, които подкрепят Лудогорец защото играят в Европа. Еми мога да ти кажа, че са само мангали...като вкарат гол се чуват едни ритми, чак лошо да ти стане. То това се знае от всеки, който поне малко следи БЪЛГАРСКИ футбол и ходи по мачове.

Пак ще го напиша - ние си изгонихме човека, който уреждаше мачове (Коко Динев). Може и да сме слаби но си ходим с кеф на стадиона.
Ето видео, за кои мутри ти говоря:
https://www.youtube.com/watch?v=wtAJOScbw4M
https://www.youtube.com/watch?v=SueKhVNI9E4
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ти ме радваш пич. Ти колко фена познаваш на Лудогорец? Това да глупаците, които викат на всички мачове....я са чурбари, я за говеда.

"Полезни в обществото"

1975080_10203396180365919_1369206579_n.jpg


Не ги мразя, просто не ме кефи някой отбор като Левски или ЦСКА да умират от злоба и болните им мозъци да мислят некви си простотии нон стоп.Един познат чорбар си умира от яд и засяга темата за Лудогорец само, за да мине после на етническо ниво. Този ми кажи как да го харесвам. :)

Е те точно Илиев и Тодоров са двама хейтъра. Разбра се че са фенове на Левски и сега от бизнеса ще започнат какви фабрики имал. След малко кренвирши ще се е раздавало. И редовните измислени глупости. Аз пиша едно те си го перифразират по-различен начин. :) Както каза Blinky, зарежете я тая злоба и се радвайте на успехите. Стига сте ми се правили на някакви шефове "Ае никой не може ми каже на мен кой да подкрепям" трябва ли някой да ви каже кого да подкрепяте като играе Български срещу чужд клуб? Смешно е просто. То ако сте Българи от вътре трябва да ви дойде, ако не ви идва значи нещо не е наред. ЧУЖДОПОКЛОНИЦИ!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Какво значение има колко фена на Лудогорец познавам? Имало ли е друго подобно наказание за български отбор? Имало ли е по-противен мач откъм фенски скандирания? Аз за близо 35 годишното ми ходене по мачове трудно мога да се сетя...

Колкото до феновете и откровено идиотската картинка, досега сините фенове успяха със собствени средства да спасят десетина човешки живота, събирайки нужните средства за лечение (огромни), да променят значително живота на деца-сираци в петнайсетина домове за сираци, осигурявайки съвсем различен начин на живот в тях, успяха да дарят значителна сума (около половината) на червената легенда Джони Велинов за трансплантацията на черния му дроб. Успяха и с един куп други благотворителни инициативи, насочени към спорта, които за теб едва ли ще имат значение. Да, по-полезни са за обществото ни отколкото да речем всички пишещи тук взети заедно, барабар със семействата, приятелите и фирмите им. Нещо против?
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Напротив, не се паля, съвсем спокоен съм. Обаче нещо не мога да намеря елементарния отговор на още по-елементарния въпрос - трябва ли да скачаме в подкрепа на huwepharma в глобалната им битка с конкуренцията?

Бате, ако искаш скачай и подкрепяй който искаш. Не е задължително дори. Ей, после ми кажете, че феновете на другите отбори не са лумпели. Кофти приоритети имате нещо. ;)

huwepharma, globul, mtel, o2? WTF? Пич ти май грам не говориш за футбол тук.
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Е те точно Илиев и Тодоров са двама хейтъра. Разбра се че са фенове на Левски и сега от бизнеса ще започнат какви фабрики имал. След малко кренвирши ще се е раздавало. И редовните измислени глупости. Аз пиша едно те си го перифразират по-различен начин. :) Както каза Blinky, зарежете я тая злоба и се радвайте на успехите. Стига сте ми се правили на някакви шефове "Ае никой не може ми каже на мен кой да подкрепям" трябва ли някой да ви каже кого да подкрепяте като играе Български срещу чужд клуб? Смешно е просто. То ако сте Българи от вътре трябва да ви дойде, ако не ви идва значи нещо не е наред. ЧУЖДОПОКЛОНИЦИ!



Аз те питах нещо съвсем конкретно - трябва ли да подкрепям huwepharma срещу bayer да речем? Не виждам никой да е изписал някакви измислени глупости, имаш съвсем конкретен въпрос, на който очевидно се затрудняваш да дадеш отговор, че го пиша за трети път. Имаш проблем да видиш аналогията, или просто не ти харесва извода от нея?
 

Горе