Предлагам: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Браво! Продължавай да се развиваш и успешни бизнес реализации! Защо не си направиш уеб портфолио?
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Благодаря Петя! Имах доста работа в миналите месеци, особено по новогодишните празници и не ми оставяше време за лични проекти. Имах изградено портфолио но харда ми изгоря както съм написал по горе и се наложи да правя ново... То е почти готово и до една, две седмици се надявам да е вече онлайн. А и ако успеят да ми измъкнат повечето проекти от стария хард диск ще е супер!

Поздрави! Никола Николов
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Няколко пъти Никола работи по мои проекти, мога да кажа само че е супер точен и коректен. Работи бързо, качествено и най-вече професионално на добра цена, като се съобразяваше с всички мои прищевки :). Пожелавам му успех и занапред.
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Да дам и аз едно положително мнение... Никола ми е правил един куп неща и винаги съм оставал изненадан от бързината на изработването им. Харесва ми енергията с която работи - старае се да постигне максимума и постоянно се развива. Имаме една хубава поговорка, че вкус другар няма и за това при Никола ми харесва факта, че когато му обясня набързо какви са моите виждания ми прави точно каквото искам без да се налага да изписвам романи и да губя 1000 години в повтаряне на едни и същи изисквания. Ако нямам никакви идеи за задачите ми със сигурност мога да очаквам, че ще ми предложи поне няколко напълно различни варианта и след това дооформя този, който най-много ми е харесал. Бих го наел за постоянно ако ми трябваше дизайнер на пълен работен ден :)
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

d4f6b2fc1b00a6d6.jpg

9e3a642d3f970c44.jpg


Ъп на горе! Готов за нови поръчки. Следващите две ще са с 30% намаление :)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Точен и коректен колега, визитките изглеждат екстра. Работи бързо и качествено, препоръчвам!
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Браво! В портфолиото наистина видях доста ефектни неща. Продъжавай все така!
:D
 
Момчето е страшен пич. :)

Върши си повече от страхотно работата - подхожда с професионализъм, спазва срокове, съобразява се с клиента, а нещата му са заредени със солидна доза креативност.

Визитките, които ми изработи с кеф ги раздавам на клиенти защото знам, че оставят добро впечатление.

Изобщо, ако ви трябва човек, който работи качествено, в срок и с когото комуникацията е страхотна - няма да сбъркате ако се доверите на nnikolov.
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Някой от последните ми разработки:

30% Намаление на цените до 10 Юли. Събирането на поръчки започва сега!


605b884a64d6ee17.jpg

16d2c846e924c8e8.jpg

e21c434762ce8e92.jpg

ba9d0c8c2675d552.jpg

a17f802f935fe656.jpg

20db7739f7c69ac4.jpg

91287137ec65a218.gif

0ca7f9bf446fd63d.gif

d6e25a85c5a61d42.jpg
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

На мен ми е необходим дизайн и изпълнение на рекламна брошура - около 4-8 страници А4 вътрешни, с корици. Основна цел на брошурата ще е обучение на клиента и реклама - търся цена за дизайн и изработка (принт). Моля пиши ми на лични!
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Благодаря ти Асене! Успех и на теб в всяко твое начинание!

Това е последното ми творение от днес:
f6feee2cb14b045c.jpg


Поздрави!
 

Горе