Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Някой би ли ми казал ква е логиката всички българи да сме за Лудогорец?
5f5ca46b8e1aee5b2dd32124629a2106.jpg
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бедна душица
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

А защо въобще някой трябва да ходи в сектора на гостите, а не на Лудогорец. Нещо анкетата няма логика
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

По-важно е в кой сектор ще си в по-голяма безопасност. като знаем каква измет ходи по мачовете.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Стойчо Младенов ще подкрепи Ливърпул. Е какво още да искаме.
 
Ще съм там, за да подкрепя българите. :) Всеки вика за който си иска, все пак има повече фенове на Реал и Ливърпул, отколкото на Лудогорец. Но тъй като не съм голям фен, ще си подкрепя нашите, независимо че ми допадат и двата други отбора. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

По-важно е в кой сектор ще си в по-голяма безопасност. като знаем каква измет ходи по мачовете.

Каква? :wink:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ливърпул ми е любимия отбор и не виждам смисъл да си променям мнението само за това, че играе срещу отбор чиито мачове не гледам. Истината е че в единия отбор англичаните са кът, а в другия българите.

Като се замисля феновете на Лудогорец са по щастливи от мен, аз не съм виждал любимия си отбор от 1990 г шампион в Англия.

Единственото нещо за което съжалявам, че първия мач е прекалено скоро и не мога да се организирам, иначе щях да отида на "Анфийлд".
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще съм там, за да подкрепя българите. :) Всеки вика за който си иска, все пак има повече фенове на Реал и Ливърпул, отколкото на Лудогорец. Но тъй като не съм голям фен, ще си подкрепя нашите, независимо че ми допадат и двата други отбора. :)
Аз като бях ученик ходехме с аверите на абсолютно всеки мач на ЦСКА, бях луд фен. Но в последствие загубих всякакъв интерес към футбола, независимо местен или интернешънъл.
Лудогорец постигна голям успех, това да довлечеш на стадионите ни отбори като Реал и Ливърпул е голямо постижение.
Задължително ще отида на мача лудогорец и реал. Може да организираме някаква агитка от форума, няколко коли да се натъпчеме и да подкрепиме лудите, ако са бусове още по-дборе:)
 
И аз изгубих всякакъв интерес към футбола от има няма 5 години, но много ми харесва когато се играе да я има емоцията. Сори, ама такава на бг мачове трудно улавям. :) Самата идея, че някой бг клуб играе и печели ме кара да се чувствам добре и определено ми вдига адреналина в напрегнати моменти. :)

Аз съм навит да се видим на мача. Няма нищо по-хубаво от това да споделиш приятни и величествени моменти с близки до теб, дори и хора, които засичаш виртуално. Нещо само не ми харесаха цените на билетите. Но ще го измислим и там. ;)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ми то и за съм загубил интерес към българския футбол последно време, но Лудогорец ми се гледа и ако отида на мач ще съм в сектора на домакините точно заради тава
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Почти ме отказаха с тея цени. Въпреки, че е наистина качествен мач, преди 2 години на финала на световната лига по волейбол билета за вай-яките места беше 25 кинта. Тука да е по 2 за сектор А отива 50, а то за Пуул е 90. Като дойда от провинцията имам 20 лв пътни с влака и карта + нощувка 40 лв в някоя дупка, не че толкова нямам познати, ама сега мога ли да се изтъпаня, че и среднощ да се прибера, да преча. И то ми седна 150 лв и 2 дни, понеже влака е 6 часа. Лошо.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Който иска да гледа на живо ще плаща. Иначе по телевизора :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Псевдопатриотизъм се създава чрез този тип коментари. Лудогорец е български отбор, а ние българите като футболна нация сме доста назад в момента. Щом български отбор е успял да влезе сред 32 най-добри отбори в Европа, значи го е заслужил по един или друг начин. Аз съм фен на ЦСКА от както се помня, но щом играе български отбор - викам за тях. Това е най-нормалното поведение от един нормално мислещ българин. Всичко друго е поза, маска, един начин да се правиш на интересен пред някого. Няма как да подкрепяш английски, испански и прочие нации отбори, защото те освен да са ти го набивали в гъза (като нация чрез външнаполитика) през миналите векове, друго не са ти дали. Ти си потомък на славните пра(така е прието)българи, на Омуртаг (спасителят на Европа), на цар Симеон, на Васил Левски, няма как да викаш в абсолютно никакъв случай за друг отбор, който е различен от българския. Но реално до това достига култът на българската простотия, че когато не си познаваш историята, тоест ти нямаш история, нямаш настояще, нямаш и бъдеще. Помисли си, преди да репликираш с провокативните тролски глупости.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бърни, това е доста едностранчива позиция, която често е доста грешна ;)

ПП Колкото до псевдопатриотизма, нека отбележим, че Лудогорец е частен проект, а не български. Поне за мен тая истерия покрай тях е дори и нагла от страна на новите им фенове, и да, със сигурност лицемерна.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Който иска да гледа на живо ще плаща. Иначе по телевизора :)

Аз като гледам ще е по тв-то. 50 лева да ходиш да се буташ, не мерси, не съм чак толкова фен. Не знам каква точно е разликата с мачовете на Базил, но явно като са чули, че Реал Мадрид идват, са решили да не ходи всеки, дори почти никой. Дано свалят цената, но уви. ще си ходят тези дето наистина искат да гледат този мач. :) Предпочитам да отида на някой концерт на моя любима група, отколкото да се бутам с другите. Защото за 50 или 75 лева ще е в яката бутаница. За 100 вече си е културният А сектор, но уви, 100 лева, някак не съм много запален, за да ги дам. ;)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Някой има ли идея колко беше билета с Валенсия миналата година? Ако съм в София бих ги дал понеже съм запален доста на тази тема, ама че ще изгубя два дни за да дойда и да пътувам 12 часа с бдж-то за да отида и да се прибера е просто... Пък и като знам че нямам съмишлешленици и ще съм сам, съвсем се убива тръпката.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Въобще не се изхвърлят. Това е Шампионска лига и цените даже са им ниски.
Защо в анкетата няма опция - няма да ходя?
 

Горе