Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Цените са ниски за европейските стандарти, но при положение, че масово се работи за 500-600 лв в страната, 100 за един билет е просто... И то на тая гробница "национален стадион" и на 20 метра от игрището, заради пистата на която я има едно състезание годишно, я не.
 
Последно редактирано:
Шампионска лига, но леко в началото. :) Иначе, да в Англия мач Манчестър Юнайтед и Ливърпул са по над 200 паунда, но говорим за други мащаби на игра и определено друг стандарт и мислене. По тези ширини само е удариш на камък с подобни цени. Но дано да бъркам. Лично аз като човек, който отива заради ивента, не защото съм голям фен на футбола, бих попропуснал и ще си го гледам пред тв-то. Нека се замислим и от друга гледна точка, ако всеки даде по 100 лева за билет, това е едно не лошо изкарване на вечерта в някоя бирария пред голям телевизор с голяма компания и много бири. Предпочитам това. Че и пари после (ако е бие или не) да се отиде на диско. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Blinky явно ти идва прекалено интернета :). Билетите за тези мачове са около 60-90 паунда.
Няма място за сравнение между гледане на живо и по телевизията, но е нормално да не го виждаш все пак теб това не те вълнува.

@kamentk тая "гробница" ако беше покрита щеше да е по добре от доста други западни стадиони.
Средната заплата се е увеличила около два пъти(наскоро в един от българските сайтове имаше ифнормация) сравнение с времето когато Левски беше в ШЛ, а билетите за мачаовете също скача два пъти.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Blinky явно ти идва прекалено интернета :). Билетите за тези мачове са около 60-90 паунда.
Няма място за сравнение между гледане на живо и по телевизията, но е нормално да не го виждаш все пак теб това не те вълнува.

@kamentk тая "гробница" ако беше покрита щеше да е по добре от доста други западни стадиони.
Средната заплата се е увеличила около два пъти(наскоро в един от българските сайтове имаше ифнормация) сравнение с времето когато Левски беше в ШЛ, а билетите за мачаовете също скача два пъти.

Кое му е хубавото? От сектор Г и Б не се вижда нищо, фасадата му е супер нелепа след ремонта, тревното покритие е като картофена нива. Постоянно дават репортажи как вътре в помещенията тече. Тунелът му е спрял в 20 век, както и съблекалните и пр. Табло Домусчиев наема, трибуните имат нужда от замазка, абе има много работа според мен. Не е като на ниво ШЛ. И евала на УЕФА, че прави компромис, защото щеше да е срамно да играем в Румъния или Сърбия.

Не знам как са били цените на Левски, но тези са високи за мен. Ако за някой не са - нямам нищо против. Има хора с възможности, има хора с друго мислене.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Blinky явно ти идва прекалено интернета :). Билетите за тези мачове са около 60-90 паунда.
Няма място за сравнение между гледане на живо и по телевизията, но е нормално да не го виждаш все пак теб това не те вълнува.

Да, май нещо не съм наясно с билетите, явно някой ме е подвел. ;) Но за другото - 100 лева в кръчма или на терен, за мен първото си е опция повече, особено като се знам какъв се фен. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@kamentk не съм казал хубаво. Казах, че има доста по зле. Примерно стадиона на Наполи - трагичен е.
Табло има на мачовете на Лудогорец. Купи ли са и до колкото знам го вадят на всички евро мачове.

@Blinky просто не си фен. Пък и мач в Сектор А.... това е поза, а не посещение на мач :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Щом може билетите за концерт на някоя световна чалга певица като Мадона да са по 150-200 лв. и да се разграбят за нула време - значи и тук може.

А тук е къде по-добро събитието. Просто има хора, които си мислеха, че ще минат метър с билети от по 30-50 лв. Няма как да стане това. Пък и нали има и пакетно продаване на билети, купете си за трите мача билети и ще излязат по-евтино. Ако имате клубни карти също си купете с картите и пак ще има намаление.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Отивайте и гледайте Реал и Ливърпул как се мятат , как се движат , колко се раздават :D
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Blinky просто не си фен. Пък и мач в Сектор А.... това е поза, а не посещение на мач :)

Да, не съм. Е, стига бе, миналия мач от ервотурнирите бях в А сектор и нямаше такъв купон - хем място имаш и не се буташ, хем хората бяха луди, в добрия смисъл на думата. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@kamentk не съм казал хубаво. Казах, че има доста по зле. Примерно стадиона на Наполи - трагичен е.
Табло има на мачовете на Лудогорец. Купи ли са и до колкото знам го вадят на всички евро мачове.

Да, не знам как е по чужбините, но този стадион определено не е хубав.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Blinky как така имаш място? Винаги имаш място. Единствено при агитките е малко по иначе, но те пък Лудогорец нямат такава :).
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Blinky как така имаш място? Винаги имаш място. Единствено при агитките е малко по иначе, но те пък Лудогорец нямат такава :).

За сектор Б си беше глава до глава, никакво място. Някой ти е седнал на местата, ти си търсиш дупка за теб и другите 2ма, които са с теб. Абе беше си кофти, отделно по тези сектори влизахме бая време. Спомням си, че даже изпуснахме един гол на Лудогорец, защото кибичихме отвън, защото не може да ни пуснат малоумниците 20 минути всички. Абе греда си е по-секторите, когато става дума за мачове от този мащаб. В А сектор си влязохме като пичове, изгледахме си програмата и целия мач седяхме на седалки и скачахме, когато ставаше готино. Това не го виждам да се случи в някой от другите сектори. Говорим за мачове от този мащаб, нали?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ако аз определях цените щях да ги набича и по-високи. На лудогорец не им трябват фенове, които ще викат за другите отбори.
С тези цени се отсяват наркоманчетата, ултрасите и другата подобна сган дето ходи на стадиона да прави всичко друго, но не и да гледа мача.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

За втори път питам - коя е тая сган, някой виждал ли я е? Иначе, фенове, които да викат за Лудогорец така или иначе няма, затова ще трябва да се задоволят с останалите. Колкото до цената на билета, тя е все тая - така или иначе Домусчиев раздава безплатни билети.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Колкото до цената на билета, тя е все тая - така или иначе Домусчиев раздава безплатни билети.

Такова нещо няма. Домусчиев си ги продава като пич. ;) Знам го от кухнята като инфо.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще правели и тениски с Моци :) Купувайте и сувенири , чаши , фланелки :)
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Такова нещо няма. Домусчиев си ги продава като пич. ;) Знам го от кухнята като инфо.



Значи билетите, които ми подаряваха за мачовете в ЛЕ всъщност са били мираж?

:)
 
Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

Значи билетите, които ми подаряваха за мачовете в ЛЕ всъщност са били мираж?

:)
Явно някой ги е платил бате. :) Не знам, аз друга информация имам. Чакай сега за ЛЕ или за ШЛ говорим. :) За миналите - да, и аз бях с подарени, за тези, се съмнявам, че има.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Аз за миналите говоря. За сегашните не знам, но според мен цените са високи за отбор като Лудогорец.
 
От къде пък намирате някой да ви подари билети.. Няма лошо, ама винаги ми е било странно как стават такива работи
 

Горе