Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Нямам идея какво е Нол Кемп. Знам обаче, че на фона на 42 000 седалки, 50 или дори 500 не са какъвто и да е проблем. Иначе, убеден съм, че лично си видял мизериите и знаеш, че футболният фен е едно много лошо нещо.

Не бате, много са готини нашите ултраси, направо да им родиш дете. :) :) :)

Аз дори си мисля, че няма да се вместят в тези пари от до 1 мил. Малко са, за да докараш тази кочина до нивото, на което отговарят всички останали стадиони.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Мда. 1млн за 50 седалки, които са ремонтирани отдавна. Сигурна работа.

Иначе за ултрасите си чувал страшно много лоши неща, ама виждал ли си?
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Мда. 1млн за 50 седалки, които са ремонтирани отдавна. Сигурна работа.

Иначе за ултрасите си чувал страшно много лоши неща, ама виждал ли си?

Абе за вкарване на стадиона в норми бе човек. В нормите, които са нужни, за да се използва за целите на ШЛ. Кажи ми, че с тази нива можеш да хостваш подбни ивенти и ще те призная. :)

Виждал съм ги и на живо и по телевизията. На мач на националния да викаш "Душ за Левски / ЦСКА". Шамандури. :) Половината с досиета, страхотни са.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Страхотно, мнение изградено от медиите, които търсят евтина сензация тип "лумпени" "вандали" и тем подобни квалификации....
Нещо от рода на "една жена ми каза"
Все пак се надявам, че един ден ще се запознаеш с ултрас или поне ще проведеш разговор, за да разбереш що за хора са!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

дублирано мнение
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Страхотно, мнение изградено от медиите, които търсят евтина сензация тип "лумпени" "вандали" и тем подобни квалификации....
Нещо от рода на "една жена ми каза"
Все пак се надявам, че един ден ще се запознаеш с ултрас или поне ще проведеш разговор, за да разбереш що за хора са!

Няма бре, щом по телевизията са казали, значи нема как да не е верно :lol:
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Страхотно, мнение изградено от медиите, които търсят евтина сензация тип "лумпени" "вандали" и тем подобни квалификации....
Нещо от рода на "една жена ми каза"
Все пак се надявам, че един ден ще се запознаеш с ултрас или поне ще проведеш разговор, за да разбереш що за хора са!

Запознах се с ултрас, един мамут с обърнат бомбър, който ни гонеше, защото викаме за друг отбор. Бате, не ми ги пробутвайте тия за медиите, виждал съм ги каква плаплач са. Медии и телевизия не следя. Добре, че поне имат зачатъци на мозъчни клетки, че жените не закачаха. Не искам да се запознавам, по-скоро ако може той да се запознае с нечия килия, ще е най-добре. Сигурно имат и готини, ама малко се съмнявам. :) И двамата можете да си вземете по един ултрас във вас, кинце, ала бала, и после нали се сещате.....:D :D :D
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Странно, обърнатите бомбъри бяха началото на 2000г, сега утрасите се обличат далеч по-различно...

ПП: Даже обърнати бомбъри носят скинарите, а не ултрасите!
 
Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

Странно, обърнатите бомбъри бяха началото на 2000г, сега утрасите се обличат далеч по-различно...

ПП: Даже обърнати бомбъри носят скинарите, а не ултрасите!

Мда, сега са с Гучи и очила Прада. :)

Значи няма ултраси скинове, браво бе мой....ти в коя точно агитка си? :)
 
От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

Мда, сега са с Гучи и очила Прада. :)

Значи няма ултраси скинове, браво бе мой....ти в коя точно агитка си? :)

Ти не правиш разлика между скинари и ултраси!?
Сега не са с Гучи и Прада, но все пак това не е важно!
 
От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

Мда, сега са с Гучи и очила Прада. :)
Много лачени ги изкара, по-скоро анзунк с кобинки и бира от линдл в ръка:)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливър

Много лачени ги изкара, по-скоро анзунк с кобинки и бира от линдл в ръка:)

Да, ако тръгнат и с червило, ще стане интересно. Нежен бой и замерване със седалки. ;)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@$INeed$ нормално е да ви гони. Как така ще викате за друг отбор?
Ако беше ултрас щеше да разбереш 100%, защото щеше да вдигне по "тревога" всички в сектора :)
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Запознах се с ултрас, един мамут с обърнат бомбър, който ни гонеше, защото викаме за друг отбор. Бате, не ми ги пробутвайте тия за медиите, виждал съм ги каква плаплач са. Медии и телевизия не следя. Добре, че поне имат зачатъци на мозъчни клетки, че жените не закачаха. Не искам да се запознавам, по-скоро ако може той да се запознае с нечия килия, ще е най-добре. Сигурно имат и готини, ама малко се съмнявам. :) И двамата можете да си вземете по един ултрас във вас, кинце, ала бала, и после нали се сещате.....:D :D :D

Имам някакво подозрение, че хората, за които говориш са в пъти по-полезни за страната ни от всички участници в този форум, барабар със семействата им, фирмите им ако щеш и всичките им приятели и познати. Ти как мислиш? Че стадионите са опасно място ли? :lol:
 
Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

Имам някакво подозрение, че хората, за които говориш са в пъти по-полезни за страната ни от всички участници в този форум, барабар със семействата им, фирмите им ако щеш и всичките им приятели и познати. Ти как мислиш? Че стадионите са опасно място ли? :lol:

Стадионите не са опасно място, мачовете които са с говеда и прасета го правят кофти място.

Ултрас, бате, това пък ква раса е. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Не знам бате, каква раса е, но стадионите далеч не са нито неприятни, нито опасни. Виж, хората, наричащи други такива говеда и прасета, без дори да имат идея защо, вероятно са опасни. :wink:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ако не бвха прасета, говеда, канари и буфери от пловдив шампионата нямаше да го има и посещенията на мачовете от първенството щяха да са нищожни...
Щяхте да ядете кренвирши 2-3 пъти годишно!
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Не знам бате, каква раса е, но стадионите далеч не са нито неприятни, нито опасни. Виж, хората, наричащи други такива говеда и прасета, без дори да имат идея защо, вероятно са опасни. :wink:

Да, много сме опасни ние. Много обичам да си обръщам бомбъра и да причаквам хора, викащи за другия отбор. Всякаш за това съм се родил. :) Или на вися на трамвая в 1-во райнно. :)

@g0g0, ще ми извиняваш, но е достатъчно да си пуснеш някоя Диема, за да гледаш футбол. Това, което е в момента по нашите терени трудно мога да го сравня с футбола, който е по телевизията. Но нищо, щом има фенове и за този тип игра, да са живи и здрави. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ми аз продължавам да твърдя, че стадионите (включително по време на мач, са едни от най-безопасните местс в страната ни. Колкото до футбола, имаме отбор в ШЛ - турнир, в който едва няколко отбора от тия по Диемата са достигали някога.
 

Горе