Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Хахаха, бате малко повече от 10К ще са нужни, за да оправят това, което пасетата и говедата са причинили. И тук-таме някой метал от концертите. Не ми казвай, че с 10К тази крива нива ще покрие основните условия на ШЛ? Не е само скапаното неработещо табло, но и други неща. За това си мисля, че няма за под 1 мил. да се си оредят мача. Тук е така в БГ, за да искаш нещо да стане като хората, минаващ през ада, защото на никой друг не му пука, освен на теб. А това, че ще си плаща по над 40К в евро наем за среща, голяма работа. Сега сигурно ще има доста мачове да играе без пари там, защото са смотани.

@g0g0, бате, цял късмет е, че и толкова имат, защото БГ футбола не става за нищо. Гледай как ще е по другите им предстоящи мачове. Мани ги Ботев, мани ги Левски и другите пияници.

Първо, тук говорим единствено за таблото. И доколкото познавам родните футболни шефове, щом цената, обявена от БСФ е между 200 и 500 000лв, то реалната най-вероятно е под 10 000лв. Не знам за какви прасета и говеда говориш, и каква вина ще да имат въпросните за самото табло. Знам обаче, че Левски игра в ШЛ именно на този стадион и покри изискванията за ШЛ, които бяха същите. Така че, рев, от страна на някакъв зализан перчем по темата е най-малкото жалък.

А изказването ти за родния футбол е в стил Слави Трифонов. Т.е., по-добре да не го коментирам...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Какво да дам пак разбирачо :) . Тези които са на стадиона и подкрепят Лудогорец срещу чуждестранните отбори са същите хора които ходят и подкрепят Националния отбор на стадиона.

ъъъ? Сега разбра ли или да го нарисувам? :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Очевидно ще трябва да го рисуваш доста изобретателно. На мач на гората се събират 35 000 човека, на мач на националите само две седмици по-късно - 600 човека. Чакам някакво смислено обяснение как тези 35 000 човека са същите тези 600 човека.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Човек не ми се спори... Първо незнам дали е имало някога 600 човека. Последния мач на Националния беше почти пълен стадиона срещу Чехия, а в другите срещи се събираха по 20 и над 20 хиляди зритела. Не съм казал че всички са от мачовете с Лудогорец, но голяма част са от там. Или вярваш че всички 40 000 фена на мачовете на Лудите са им фенове? Не просто отиват да наблюдават качествен футбол. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Последният мач беше срещу Беларус и на него си бяхме познатите 600 човека, които си знаем едва ли не и имената. Феновете на Лудогорец не ходят на мачове на Националния ни отбор.

А освен 600, случвало се е да има и 300 човека на мач на националите ни.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Какъв е бил този последен мач срещу Беларус? Сега ли? Не си спомням даже и приятелски мач да сме играли срещу тях тази година :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

аха да спомних си кога беше... Нормално е да има малко хора. Приятелска среща и то не да кажеш срещу супер сила. Нормално е да има около 1000 човека :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ами да имам обяснение. Това че е нямало хора на стадиона е поради голямото разочарование от отбора :).
Вече без шансове и разочароващото си представяне България правят 6:2 в мач без значение и така с тези 3 точки се класират на 3-то място. Като Ейре е пред нас. Нормлно е при такива резултати да има спад в публиката :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Мда. Веднъж е разочарование, веднъж приятелска среща - обяснение има. Иначе тия 35 000 човека принципно не изпускат мач на националите. Стига да не е приятелски. И да не са разочаровани. И да не вали. Ясна е работата...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

tprodanov - добре. И аз се дразня като няма публика какво да направя? Какво се опитваш да докажеш че 30 000 софиянци които ходят на Лудогорец не и не ходят на Националния са фенове на Лудогорец ли... Повече няма да говоря не виждам смисъл в подобен спор :)
Ае какъв футбол е хора... Гледайте волейболистите ни как мачкат :D
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Първо, тук говорим единствено за таблото. И доколкото познавам родните футболни шефове, щом цената, обявена от БСФ е между 200 и 500 000лв, то реалната най-вероятно е под 10 000лв. Не знам за какви прасета и говеда говориш, и каква вина ще да имат въпросните за самото табло. Знам обаче, че Левски игра в ШЛ именно на този стадион и покри изискванията за ШЛ, които бяха същите. Така че, рев, от страна на някакъв зализан перчем по темата е най-малкото жалък.

А изказването ти за родния футбол е в стил Слави Трифонов. Т.е., по-добре да не го коментирам...

Били са "същите" преди 10 години.
 
Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

Първо, тук говорим единствено за таблото. И доколкото познавам родните футболни шефове, щом цената, обявена от БСФ е между 200 и 500 000лв, то реалната най-вероятно е под 10 000лв. Не знам за какви прасета и говеда говориш, и каква вина ще да имат въпросните за самото табло. Знам обаче, че Левски игра в ШЛ именно на този стадион и покри изискванията за ШЛ, които бяха същите. Така че, рев, от страна на някакъв зализан перчем по темата е най-малкото жалък.

А изказването ти за родния футбол е в стил Слави Трифонов. Т.е., по-добре да не го коментирам...

Не знам, ама за 10 000 лева ще смениш точно 4 крушки, пък не знам как ти излизат на теб сметките цяло табло за тези пари. :) За таблото може и да нямат те вина, но за седалките, сигурно аз съм скачал като олигофрен, за да се оправят. :)

Изказването ми е такова, защото нямам по-добро за момента. Ако те кефи сегашната игра, лоша работа, брат. :)

@tprodanov , играта на националите и тази на бг отборите - не намирам голяма разлика. Хубаво, че поне биха Азарбайджан, дано не им се опънат от Габон - в Африка е, ако някой се чуди къде е. Да, и там ритат топка. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Какъв точно е проблемът със седалките?

А играта - хубава, лоша, нашата си е.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Какъв точно е проблемът със седалките?

А играта - хубава, лоша, нашата си е.

Проблемът е основно в липсвата им. :) sportal.bg/news.php?news=476463

А относно играта, да, наша си е, ама аз ще попропусна да я гледам. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

50 счупени седалки преди 6 месеца ли са проблема на националния стадион? :lol:
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

50 счупени седалки преди 6 месеца ли са проблема на националния стадион? :lol:

За толквоа са писали, мизериите мисля, че са повече. И ти да не мислиш, че някой ги е оправил до сега. :) Това да не ти е Нол Кемп. :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Нямам идея какво е Нол Кемп. Знам обаче, че на фона на 42 000 седалки, 50 или дори 500 не са какъвто и да е проблем. Иначе, убеден съм, че лично си видял мизериите и знаеш, че футболният фен е едно много лошо нещо.
 

Горе