Конкурса за писане на статия

phpbb

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте! Webcreativen.com организира първият конкурс, месец и няколко дни след стартирането си. В него ще можете да се изявите като автор на статия, която ако е издържана добре може да бъде одобрена и да се борите за нашата награда от 20 лева. Подробности може да разберете като влезете в сайта и горе във менюто Конкурс. За проблеми и въпроси може да използвате нашата контакт форма.
Поздрави!
 
Егати евтиния начин да се сдобиеш с уникално съдържание. Как никой до сега не се е сетил бе ма**а му?
 
От: Re: Конкурса за писане на статия

Егати евтиния начин да се сдобиеш с уникално съдържание. Как никой до сега не се е сетил бе ма**а му?

Ххахахаххаа недей така, де. Идея си е, и то добра.
 
От: Конкурса за писане на статия

Прати ми 20 лв, за да ти напиша една статия набързо. За голямата награда ще говорим после.
Получаваш отрицателна репутация за неграмотно написан конкурс и селски тарикатлък.
 
От: Конкурса за писане на статия

Здравейте. Организаторите са създали конкурса за всеки, който реши да участва, ако не желае - нека това бъде неговата воля. Никой не е ангажиран на сила щом прецени, че това е неправилен начин за работа, хитрина или прочие. Статиите от авторите ще са уникални - да, но както е казано ще бъдат придружавани с трите им имена! Винаги ще има някой, който ще е против, но ние не мислим повече да отговаряме и да се занимаваме с подобни мнения. Различни гледни точки, различни мнения, спор може да се създаде винаги.
 
От: Конкурса за писане на статия

Здравейте. Организаторите са създали конкурса за всеки, който реши да участва, ако не желае - нека това бъде неговата воля.

Добре де. Дай първо по 20 лв на всеки за загубеното време, а пък после ще говорим за писане и награди.
 
От: Конкурса за писане на статия

phpbb Вие въобще цените ли труда на пишещите хора и знаете ли каква стойност може да има една написана статия ?

Желая успех, но се съмнявам някой да подходи сериозно към този конкурс или каквто там представлява тази ваша инициатива.
 
От: Конкурса за писане на статия

Доста несериозно звучи конкурс за качествена статия с награден фонд 20 лв. Тарикатски начин на гърба на хората за набиране на уникален контент. Нещо от сорта: Пратете ми 100 човека по 15 лева и имате шанс да спечелите 20. Пляснах ти една червена репутация, че реших и да се обоснова :) Пиша и превеждам всекидневно статии и това го сметнах като лична подигравка с труда ми. Пробвай с тази обява в някой друг сайт, но не в Предприемач. Тук хората са за да изкарат някой лев, не да ти пишат статии защото имаш мега наградния фонд от 20 лв. Образ голям :)
 
От: Конкурса за писане на статия

Кво се жалвате е, а като има конкурс за лого за 10 лв. един през друг се надпреварвате да обяснявате как това е нормална цена за изработката на лого и как само си пускаш фотошопа и хоп ей го на логото. Същата ситуация... пускате си само Word-a и хоп статийка... колко искате 500 лв награден фонд?
 
От: Конкурса за писане на статия

xopacuo изказваш се неподготвен. Какви лога, какви фотошопи? Еми пиши му статии тогава на уорда като е лесно. Тъкмо ще му напляскаш 200 статии уникален контент и можеш да спечелиш награда от 20 лв. Ама "можеш". :)
 
От: Конкурса за писане на статия

xopacuo изказваш се неподготвен. Какви лога, какви фотошопи? Еми пиши му статии тогава на уорда като е лесно. Тъкмо ще му напляскаш 200 статии уникален контент и можеш да спечелиш награда от 20 лв. Ама "можеш". :)

Що ве, виж кво е яко някой който не разбира да дава акъл и да преценя кое колко струва. Даже 20 лв. ми се виждат много.
 
От: Конкурса за писане на статия

Кво се жалвате е, а като има конкурс за лого за 10 лв. един през друг се надпреварвате да обяснявате как това е нормална цена за изработката на лого и как само си пускаш фотошопа и хоп ей го на логото. Същата ситуация... пускате си само Word-a и хоп статийка... колко искате 500 лв награден фонд?

Разликата е там, че при конкурса за лого, на организатора му върши работа само 1 лого, докато при конкурс за статии всички ентрита ще му свършат работа, било то само за главния сайт или пък и за сателити.

п.с. Не твърдя, че 10 лв. е нормална цена за конкурс на лого.
 
От: Конкурса за писане на статия

Може да се направи подобен конкурс, ако статиите на не печелившите участници им се запазят авторските права. Тоест само статията на победителя да може да се използва.
 
От: Конкурса за писане на статия

Може да се направи подобен конкурс, ако статиите на не печелившите участници им се запазят авторските права. Тоест само статията на победителя да може да се използва.
С това мнение съм съгласен.
А след като казвате, че всяка статия ще бъде "подписана от автора и" защо не предложите поне един линк за да може автора да спечели поне една връзка от сайта към себе си? Така и така голяма част от хората си добавят цитати в свежо-то например само и само да получат връзка.
 
От: Конкурса за писане на статия

Много приятен конкурс. Ще погледна сайта. Все пак мога ли да разчитам на 3 линка и гаранция, че няма да бъдат премахнати?
Ако не предлагате линкове,не мисля, че ще имам времето да се включа.

Не мисля, че проблемът е в "наградния фонд", аз организирам конкурси и с по-малки награди и пак интерес. Въпросът е,че трите ни имена под статия не биха устроили никого.
Успех все пак.
 
Последно редактирано:
От: Конкурса за писане на статия

Може да се добавят линкове към Ваши сайтове, ако е с прилично съдържание.
 

Горе