Левски или ЦСКА

От: Левски или ЦСКА

казваш, че отборите били, цитирам: "АДСКИ зле"
ами вие "феновете" защо не направите нещо?
къде отиде онова, цитирам: "което бие отляво"

хората (на длъжност "футболисти") ходят на работа, след това отиват по чалготеки с коври
на другия ден айде пак на поляната

а вие, публиката - т.нар. "фенове" сте странични наблюдатели
ти чувстваш ли се част от отбора?
защото някой са фенове само за да са част от нещо (иначе няма от какво друго...но да си фен на говедата (така левски или цкса наричаха?) е много лесно и си заслужава...)
но всъщност не сте никакви фенове...

Ти някога направил ли си нещо за отбора? И ако да, какво?
 
От: Левски или ЦСКА

Първо, ако си само от някой отбор, защото биеи го подкрепяш само тогава(както е модерно напоследък с Лудогорец) то ти не си никакъв футболен фен и просто обичаш играта, така да кажем...

Следователно няма какво да навлизам в подробности и да ти обяснявам защо, как и за каквко подкрепям даден отбор, след като няма да ме разбереш...
 
От: Левски или ЦСКА

В грешка си!
нито съм фен, нито обичам играта :)

Разбирам, че доводите щяха да бъдат философски...а тях не може да докажеш и се отказваш дори да опиташ.
Но аз си направих изводите. За теб и за 90% от останалата публика :mrgreen:

Тренираш ли нещо? (бутането на железа не се брои) :D
 
От: Левски или ЦСКА

Колкото до вторият ти пост... разсъжаваш прекалено прагматично...Какво можем да направим - ние ПОДКРЕПЯМЕ отбора в добро или лошо, не можем да си позволим да го издържаме, че за да определяме кой ще играе и кой не, кой да се купи и кой не, кой да се продаде и кой не, и т.н. За тази работа си има ръководство, директори и т.н. А до колкото те си разбират от работата е трудно да се каже...

ЦСКА не е нито ТОМОФ, НИТО ФУТБОЛИСТИТЕ - ТЯХ ГИ ИМА ДНЕС, УТРЕ ГИ НЯМА...много малко от тях остават в историята. И да определено съм направил каквото мога, според възможностите си - дарявал съм на клуба, ходя на повечето мачове, винаги съм ги подкрепял без значение дали падат, губят, играят или не... сега даже мисля да си взема и акции :D
 
От: Левски или ЦСКА

Хаха.. някаква анкета ли си правиш :D Преди съм тренирал футбол, и защо се опитваш да анализираш/коментираш нещо, след като изобщо не го харесваш и не го разбираш.. Все едно аз да правя научни анализи по физика... ще са като твоите коментари за футбола - тотално далеч от истината
 
Re: От: Левски или ЦСКА

за каква тръпка говориш? от боя ли? това боксов или футболен мач е? :lol:

Голямата тръпка ще е на 13-ти, когато някои няма имат седалки. :) Не знам какво беше това, но определено не беше футбол. Вървеше успоредно мач от английската лига, и по едно време се чудех дали не гледам друг спорт, а не футбол, като го гледах този мач тук, на националния. :)
 
От: Левски или ЦСКА

@Nortrant може ли аз да ти отговоря?

Говедата не знам кои са, но ще ти кажа, какво правят феновете на Левски за отбора си и за България.

http://fondsectorb.com/ ето този сайт има за цел да събира пари, с които се правят хореографии за мачовете на отбора, а също и да се подпомагат инициативи за болни деца и възрастни.

Не е вярно, че не сме никакви фенове, защото чистиме паметници на наши легенди, помагаме на възрастни хора, участвам в куп социални инициативи, които лесно могат да бъдат проверени.

Трябва да ти кажа, че феновете на Левски (говедата) са участвали в доста кампании срещу рака на гърдата, събирали сме пари за инвалидни колички и т.н.

За отбора се праят много неща от феновете, като последния пример можеш да го видиш на днешното дерби. Виж само хореографията на Левски + мегафони, знамена, пиротехника и прочие, това са хиляди левове, които не са дадени от клуба, а от фенове, от стари и млади.

Обиколихме цяла Европа заедно с отбора, там не сме позволили муха до прехвръкне. Арестували са ни, били са ни, обиждали са ни, но сме били с отбора.

Какво дадохме за отбора ли Nortrant? дадохме живота си, не знам дали някой от вас ще разбере това, което пиша!

P.S.

Какво направих за отбора си:

- Ших знамена.
- Давах пари.
- Драх си гърлото в почти всеки град на България
- Разправях се с разярени полицай, които са ядосани на жена си и си го изкарват на мене.
- Ходих на срещи с футболни ръководители.
- Издигах транспаранти срещу футболни ръководители.
- Правих сайтове за отбора си.
- Писах статии за отбора си.
- Пропагандирах идеята Левски.

Айде стига толкова, защото смятам, че е достатъчно.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Колкото до вторият ти пост... разсъжаваш прекалено прагматично...Какво можем да направим - ние ПОДКРЕПЯМЕ отбора в добро или лошо, не можем да си позволим да го издържаме, че за да определяме кой ще играе и кой не, кой да се купи и кой не, кой да се продаде и кой не, и т.н. За тази работа си има ръководство, директори и т.н. А до колкото те си разбират от работата е трудно да се каже...

ЦСКА не е нито ТОМОФ, НИТО ФУТБОЛИСТИТЕ - ТЯХ ГИ ИМА ДНЕС, УТРЕ ГИ НЯМА...много малко от тях остават в историята. И да определено съм направил каквото мога, според възможностите си - дарявал съм на клуба, ходя на повечето мачове, винаги съм ги подкрепял без значение дали падат, губят, играят или не... сега даже мисля да си взема и акции :D
В добро или лошо. Бате, вие да не сте се женили църковно? :)

Един отбор трябва да радва феновете и да ги кара да се чувстват добре като излязат на терена. Всичко друго е идиотщина и фанатизъм, който видях днес. Как скинари ритат кофа и пеят нецензорни песни за противния отбор. Ако това е да си фен, ебаси и далаверата. :) Подкрепяш един отбор, ако го залсужава. Ако не, да фалира и да потъва, та да дойде някой друг на неговото място. Като еволюцията, като не вървиш напред, остава на едно място или умираш. Това е, сурово, но истина.

Продължавай да даряваш, че салфетники в син сити не са без пари. :) Вземи си акции и стискай палци. Друго не мога да ти пожелая.
 
От: Левски или ЦСКА

Изобщо не одобрявам тези прояви... ако сте останали с такова впечатление.. Това е вандалщина и избиване на някакви комплекси, а колкото до играта - слаби са, но въпреки това винаги ще гледам мач на ЦСКА пред английското, италианското, испанското или друго топ първенство, където се играе красив, интересен и динамичен ФУТБОЛ!
 
От: Левски или ЦСКА

Не знам...сигурно аз не разбирам..
как може да си публика на една частна фирма, която дори не й пука за хората които я подкрепят?
когато имаш фирма и продаваш нещо, ти се интересуваш от мнението на клиентите (в случая цска/левски изнасят представления на поляната и не се интересуват дали хората са доволни..
те пък милите са доволни дори да са загубили :D

да лежиш само на историята (ако не е тази история, левски/цска няма да имат и един "фен") Провинциалните отбори заслужават много повече фенове защото започват от нулата.
 
От: Re: От: Левски или ЦСКА

Подкрепям напълно мнението на bgtifo - НИКОГА няма да разберете за какво говорим.. така че по-добре да приключим със спора.

Аз да питам ineed - ти ще изоставиш ли някой близък - например гаджето/жената, защото нямаш "келепир" от тях или например, днес са те ядосали или разочаровали по някакъв начин...? Предполагам, че НЕ... по подобен начин стоят нещата и с ЛЮБИМИЯТ ОТБОР..
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Обиколихме цяла Европа заедно с отбора, там не сме позволили муха до прехвръкне. Арестували са ни, били са ни, обиждали са ни, но сме били с отбора.

Какво дадохме за отбора ли Nortrant? дадохме живота си, не знам дали някой от вас ще разбере това, което пиша!

Дано пак да пообиколите, но за сега няма такива изгледи. :) :) :) До Ловеч, Разград и така. :) Всъщност отбора се е прибрал да пие в някое елитно заведение, а вас са ви били. Хубаво е като те налагат с пръта в главата, да те топли това, че си с отбора. :)

Как така си дал живота си? Това е малко крайно. Кажи ми, че не си от тези дето викат, скачат и после ядат шамарите. ;) Дето малко изкривено мислене имат за това какво е да си фен и какво фанатизиран идиот. :) Да, никой с мозък няма да разбере какво е да дадеш живота си за група пианки, които не могат да стигнат до никъде от 20 години. ;)
 
Re: От: Левски или ЦСКА

еми гледай си ги
те никога няма да се подобрят ако имат такава лоялна публика

Да, гледай ги на терена и после, ако искаш да видиш в кво ги бива, отиди в Син Сити. Как се пие и прави секс на екс. :)
 
От: Левски или ЦСКА

Nortrant може ли аз да ти отговоря?

Говедата не знам кои са, но ще ти кажа, какво правят феновете на Левски за отбора си и за България.

http://fondsectorb.com/ ето този сайт има за цел да събира пари, с които се правят хореографии за мачовете на отбора, а също и да се подпомагат инициативи за болни деца и възрастни.

Не е вярно, че не сме никакви фенове, защото чистиме паметници на наши легенди, помагаме на възрастни хора, участвам в куп социални инициативи, които лесно могат да бъдат проверени.

Трябва да ти кажа, че феновете на Левски (говедата) са участвали в доста кампании срещу рака на гърдата, събирали сме пари за инвалидни колички и т.н.

За отбора се праят много неща от феновете, като последния пример можеш да го видиш на днешното дерби. Виж само хореографията на Левски + мегафони, знамена, пиротехника и прочие, това са хиляди левове, които не са дадени от клуба, а от фенове, от стари и млади.

Обиколихме цяла Европа заедно с отбора, там не сме позволили муха до прехвръкне. Арестували са ни, били са ни, обиждали са ни, но сме били с отбора.

Какво дадохме за отбора ли Nortrant? дадохме живота си, не знам дали някой от вас ще разбере това, което пиша!

P.S.

Какво направих за отбора си:

- Ших знамена.
- Давах пари.
- Драх си гърлото в почти всеки град на България
- Разправях се с разярени полицай, които са ядосани на жена си и си го изкарват на мене.
- Ходих на среща с футболни ръководители.
- Издигах плакати срещу футболни ръководители.
- Правих сайтове за отбора си.
- Писах статии за отбора си.
- Пропагандирах идеята Левски.

Айде стига толкова, защото смятам, че е достатъчно.

да приемем, че ти си от останалите 10% (по-горе писах за 90%-те)

от всичко което сте правили аз разбирам следното:

1) помогнали сте на деца/възрастни
2) изхарчили сте хиляди левове за пиратки

не е малко! :)
и защо вие трябва да събирате пари за хореография, знамена, мегафони?
по-скоро от отбора трябва да ви ги раздават само защото сте им фенове и без вас са кръгла нула (не, че сега са нещо различно..но печелят от билети :) )
 
Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Подкрепям напълно мнението на bgtifo - НИКОГА няма да разберете за какво говорим.. така че по-добре да приключим със спора.

Аз да питам ineed - ти ще изоставиш ли някой близък - например гаджето/жената, защото нямаш "келепир" от тях или например, днес са те ядосали или разочаровали по някакъв начин...? Предполагам, че НЕ... по подобен начин стоят нещата и с ЛЮБИМИЯТ ОТБОР..

Абе бате, ти нормален ли си? Къде ми сравняваш близък и жена с отбор пианици. Баси болните хора.....

Любимият отбор...вземи се запали на терена и да приключим. :) :) :) Не сте редовни. Честно.
 
От: Левски или ЦСКА

Не знам...сигурно аз не разбирам..
как може да си публика на една частна фирма, която дори не й пука за хората които я подкрепят?
когато имаш фирма и продаваш нещо, ти се интересуваш от мнението на клиентите (в случая цска/левски изнасят представления на поляната и не се интересуват дали хората са доволни..
те пък милите са доволни дори да са загубили :D

да лежиш само на историята (ако не е тази история, левски/цска няма да имат и един "фен") Провинциалните отбори заслужават много повече фенове защото започват от нулата.

Когато един отбор създаден от студенти навършва 100 години забравяш за фирмата, а си спомняш за едни други времена. Фирми играят футбол сега и да нямат фенове за съжаление, но нека не бъркаме отборите.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Когато един отбор създаден от студенти навършва 100 години забравяш за фирмата, а си спомняш за едни други времена. Фирми играят футбол сега и да нямат фенове за съжаление, но нека не бъркаме отборите.

Нали си взеха Божинов, къв по-голям подарък за 100-годишния юбилей. :) Хахахах. :) Да им е честит.
 
От: Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Абе бате, ти нормален ли си? Къде ми сравняваш близък и жена с отбор пианици. Баси болните хора.....

Любимият отбор...вземи се запали на терена и да приключим. :) :) :) Не сте редовни. Честно.

Бате ми вика.... не ги разбираш нещата, затова по-добре не се опитвай да определяш неща, които не са ти понятни изобщо.. Ти щом си редовен - какво обичаш, в какво вярваш.. да видим колко си редовен????
 
От: Re: От: Левски или ЦСКА

Нали си взеха Божинов, къв по-голям подарък за 100-годишния юбилей. :) Хахахах. :) Да им е честит.

Интересното е, че колкото и мразещи елементи да има, омразата не може да пребори 100 години славна история, която не е свързана само с футбол.

Мижавите отборчета дето се опитват да пробият тепърва са забавление за масовите потребители, но не и за тези, които искат да гледат оригинала.

Иначе Божинов въобще не ме интересува, това момче е много по-младо от мене и едва ли помни гениалните футболисти на Левски от едно време. Сигурен съм, че много тук не ги помнят ама айде...
 

Горе