Мнението ви за това лого

От: Мнението ви за това лого

Е, поне "дизайнерите" да се бяха постарали да я пипнат малко тази коронка, а не да слагат стандартната от фотошопа... Иначе, по мое мнение - нищо особено, но бива. : )
 
От: Мнението ви за това лого

Бива, дано да са ти го направили за малко пари :)
 
От: Мнението ви за това лого

Нищо особено :) и по какво се подразбира, че е за часовници? (или това не е важно?)
 
От: Мнението ви за това лого

Да се оправи малко kerning-a на 'сторе'.
Иначе на въпроса не може да се отговори, щото брандинг без контекст няма.
 
От: Мнението ви за това лого

Бива, дано да са ти го направили за малко пари :)

Ние си го правихме и за това искам мнението и на други колеги от форума :)

Нищо особено :) и по какво се подразбира, че е за часовници? (или това не е важно?)

Ами не се подразбира, че е за часовници, защото не се знае за в бъдеще дали няма да има и дрехи и обувки ;)

Да се оправи малко kerning-a на 'сторе'.
Иначе на въпроса не може да се отговори, щото брандинг без контекст няма.

Какво ще рече керинга ?
И за кой въпрос говориш за брандинг без контекст ? ;)

Поздрави,
 
От: Мнението ви за това лого

Ако nortrant не беше споменал, че е магазин за часовници, още щях да си мисля, че магазинът е за бельо или нещо подобно (нали греховно и секси). Не разбрах смисъла на короната, свързвам го с нещо луксозно, скъпо, предполагам дизайнера това е имал предвид (връзва се и с бижутата). Логото само по себе си ми харесва, но не за часовници.
 
От: Мнението ви за това лого

Идеята не е уникална - с коронката... свързвам я с "Ролекс" .. което е и добре и не чак до там добре, зависи .. font - а определено не ми харесва (не го свързвам с нещо луксозно, каквото явно би трябвало да бъде посланието) - Най - важното обаче го има - харизма, както аз му викам.. Хората ще го запомнят и ще го асоциират с бранда .. (ако успееш да го наложиш) .. освен това при леки модификации, като запазиш линията ще е разпознаваемо, което също е много важно, ако в бъдеще се налага промяна на визията... За мен е повече от добро логото..
 
От: Мнението ви за това лого

Ако nortrant не беше споменал, че е магазин за часовници, още щях да си мисля, че магазинът е за бельо или нещо подобно (нали греховно и секси). Не разбрах смисъла на короната, свързвам го с нещо луксозно, скъпо, предполагам дизайнера това е имал предвид (връзва се и с бижутата). Логото само по себе си ми харесва, но не за часовници.

Ами всъщност СИН идва от Симона и Николай :) .. Харесани и така го оставихме. Иначе да магазин за часовници и бижута е. Точно това се има в предвид, че трябва да изглежда скъпо и луксозно.


Идеята не е уникална - с коронката... свързвам я с "Ролекс" .. което е и добре и не чак до там добре, зависи .. font - а определено не ми харесва (не го свързвам с нещо луксозно, каквото явно би трябвало да бъде посланието) - Най - важното обаче го има - харизма, както аз му викам.. Хората ще го запомнят и ще го асоциират с бранда .. (ако успееш да го наложиш) .. освен това при леки модификации, като запазиш линията ще е разпознаваемо, което също е много важно, ако в бъдеще се налага промяна на визията... За мен е повече от добро логото..

Благодаря ти за позитивния коментар ;)
Коронката ама въобще не ми е идвала на акъла да я свържа с ролекс.. А по-скоро нещо кралско, луксозно такъв беше замисъла на логото. Фонта го избирахме доста време и за сега ще е този.
Гледахме да е семпъл и склонен към промени, точно за бъдещи промени мислехме. А иначе, да! Искаме хората да ни свързват с този бранд и ще го наложим лека по лека :)

Поздрави,
 
От: Мнението ви за това лого

Нищо особено не е , даже по-скоро не ми харесва.
 
От: Мнението ви за това лого

На мен и двата варианта ми допадат, защото са семпли и стилни. Мисля че с белия фон е по-добре. Може само да добавите и някой допълнителен ефект - сянка или огледално отражение. :)
 
От: Мнението ви за това лого

Здравейте!
От няколко дена магерим едно лого.. и в крайна сметка направихме това: Виж файлът 4705 в черно и това е в бяло Виж файлът 4706
Изкажете мнението си :)

Поздрави,
На мен не ми харесва. Аз не бих платил за това.
 
От: Мнението ви за това лого

Ами всъщност СИН идва от Симона и Николай :)
Ами тогава що няма С и Н?
hmmm.gif

На мен короната ми е малко постна - идея по-пищна?
На черния фон бялото ми се губи - малко по-тлъсто store.
Шрифта ми харесва.
Бих го свързал с дрехи, но не и с часовници.
Като цяло давам положителна оценка.
 
От: Мнението ви за това лого

Не е нещо кой знае какво, както и избора на .eu домейн вместо .bg, въпреки, че .eu ме кефи по някаква неясна и нелогична причина. Въпреки всичко ми се струва, че се полагат усилия за тоя сайт. Обзалагам се, че имате поръчки и ще го развиете като бизнес, ако не сте го развили все още и ако нямате малко магазинче за часовници някъде, защото според мен имате.

За мен логото в този си вид ви върши работа. Забелязал съм, че бг потребителя изобщо не толкова рафиниран, колкото западния и че даже малко по недоизпипани работи му се нравят, и това сигурно има своето обяснение. Абе с други думи, добре се справяте, давайте напред.
 

Горе