Най-добрата компания или агенция за разработка на уебсайтове?

minny

New Member
Здравейте, търся компания за уеб разработка, която да ми помогне да създам уебсайт за моя малък бизнес. Кои са най-добрите компании или агенции за разработка на уебсайтове, които харесвате? Благодаря! router login 192.168.l.l.link/
 
Последно редактирано:
Здравейте, търся компания за уеб разработка, която да ми помогне да създам уебсайт за моя малък бизнес. Кои са най-добрите компании или агенции за разработка на уебсайтове, които харесвате? Благодаря!
Здравей. Дай повече информация? Нека ти съдействаме и ние тук. Не е нужно да е фирма или агенция, може и да е човек на свободна практика. Ще се радвам да дадем препоръки както и мозък какво що на база повече детайли.

Успехи от мен.
 
"компания за уеб разработка" се използва само в ботския език, не схванахте ли 😁
 
само като видиш разлика от 3 минути в регистрацията и поста и става ясно че е ботче роботче
 
Ама иначе е уловил манталитета на беге бизнесмена. Иска от скъпото, но заявява, че му малък бизнеса, т.е. много пари не му се дават.
Тушеее 😂
 
Здравейте, търся компания за уеб разработка, която да ми помогне да създам уебсайт за моя малък бизнес. Кои са най-добрите компании или агенции за разработка на уебсайтове, които харесвате? Благодаря! router login 192.168.l.l.link/
Баба ми бе изключително напреднал програмист в създаването на Artificial Idiot.
Спомням си как като малък ми разказваше приказки относно това и решенията и за такъв род проблеми.
Като един Artificial Idiot, трябва да изключиш защитата от прегряване на сървърите, на които е разположен твоя софтуер и хардуер, да ги претовариш и да се самоубиеш ритуално.
Това е изключително ниско-бюджетно решение, при което не ти трябват никакви компании за твоя малък и тепърва развиващ се бизнес.
Така казваше тя.
Моля, пак заповядай!
 

Горе