Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Бацета Германия е почти 81 милиона, Франция - 67 милиона, мислите ли че некви си 10 - 20 - 30- айде 100 хиляди мангусти биха ги уплашили при тяхната организация, полиция и т.н.... просто се правят на шашави и организират циркове. Проблем ще има когато нахлуят един два милиона ма тва нема как да стане.
Баце, а колко от тия 81 милиона не са германци? Знаеш ли тия с каква скорост влизат? По 3-4000 човека/ден. За една година колко прави това?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Не сте никакви предприемачи, ще знаете!

Докато вие се вайкате и тюхкате, един истински предприемач монетизира проблема... И, разбира се предприемачът е жена! После пак кажете, че жените не стават за бизнес ;)

http://utroruse.com/article/563062/
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

ами ето ти бизнес идея, взимаш помощи от червения кръст, лепваш им отгоре по един полумесец и ги продаваш по 1 евро бройката.

пп. тва им е якото на парите, нямат предрасъдъци.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

И един виц от редит от вчера.

Какво би станало, ако ми даваха по 1 евро за всеки път, когато някой ми каже, че съм расист?
.
.
.
.
.
.
.
манговците ще те оберат.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Бесен съм! Тия примати не заслужават капка толерантност! Хем бягат за спасение, хем с претенции... ай марш!
Подучени и нахални. Напомнят ми за нашите съграждани индобългари.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Бесен съм! Тия примати не заслужават капка толерантност! Хем бягат за спасение, хем с претенции... ай марш!

Нищо не заслужват!
Отделно е плашещо степента на омраза към християнските символи.
Какво може да се очаква в бъдеще, нищо добро.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Показателно е това:

"Бежанците намират достатъчно пролуки по унгарската граница. Те ще намерят и други пътища през Хърватия и Румъния. Те са твърдо решени да достигнат до Австрия, Германия и скандинавските държави. Те не искат да останат при нас. Само 10-20 души от общо 80 000 бежанци в Сърбия са поискали убежище у нас", казва още сръбският премиер.
Това не са хора в нужда. Това са нагли нашественици. Хората в нужда, които нямат нищо, се задоволяват с малко и приемат протегнатата ръка. Тези имат претенции, на тях гостоприемството на балканците не им харесва (за наше щастие). Можем само да си представим как след това ще започнат с претенциите, точно както вече са започнали техните събратя, които се заселиха през последните 20 години в ЕС.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

проблема на европа, включая българия с цигание е, че не трябва да се дават безвъзмездни помощи. Искаш помощ? ок, бачкаш. Чукаш камъни, стриш пътища, чистиш града, садиш дървета...you name it. Ама те правят най-грешното, дават им пари и ги учат да са просяци и лентяи, а когато човек няма кво да прай, мисли ква мизерия да свърши.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

- Имате ли си там "Биг брадър"?
- Нямаме.
- А Веселин Маринов?
- Не...
- А Бойко Борисов?
- Не, нямаме.
- Ми, що бягате от Сирия тогава?!?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Не ангажирам никого с личното си мнение!!!

Ситуацията вече е извън контрол, прииждат на талази и с всеки изминал ден се увеличават, а най-лошото е че ни мразят, личи си..... според мен не идват случайно, това си е тиха окупация, а европееца спи докато не му "резнат зелката" в собствената му държава, а тогава вече ще е късно.....

В Лондон съм.... не ми се пише повече, да не ме осъди някой
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Много ме кефят снимки подобни на тия. Пускам сълза. Пълна постановка:

11880393_10153090589014607_6941439519964689086_n.jpg


Погледнете каква свищнина оставят след себе си "бежанците"

macedonia-greece-europe-migrants_rob02.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в ЕвропаЕв

Ела в Лондон и ще видиш за какво става въпрос, има квартали дето не влизаш, ако мина с колата е мизерия до небесата и всичко е с чаршаф и брада до колене, Няма вече Европа, middle East-а се премести тук
 

Горе